Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преглед на стило в Кюстендил

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преглед на стило в Кюстендил

    Здравейте колеги, някой може ли да отиде да хвърли един поглед на това стилоhttp://www.mobile.bg/11452377265828404(надявам се не е реклама)Звъннах един телефон и до колкото разбрах, колата не е на човека на когото е телефона. На някаква негова приятелка е. По думите му колата е перфектна... (ама разбира се). Няма хлоп, няма троп Тапицерията била здрава, работела перфектно... Общо взето съм готов за поредното разочарование.Та ако някой намери време и му се занимава и мисли, че долу-горе знае какво да й погледне, ще съм благодарен
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    #2
    Само да вметна нещо което ми прави впечатление на снимките, на 27 февруари не се знае коя година, е била на 132 и нещо си, а в обявата пише, че е на 131К . Иначе изглежда добре.
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #3
      veselin10 написа:
      Само да вметна нещо което ми прави впечатление на снимките, на 27 февруари не се знае коя година, е била на 132 и нещо си, а в обявата пише, че е на 131К . Иначе изглежда добре.
      хаха, много си прав, благодаря за вметката
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #4
        Тя ако се закачи с комп,надали ша е на 132,ама тва няма никво значение,дъвкано вече в темата на БО.
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Princo написа:
          Тя ако се закачи с комп,надали ша е на 132,ама тва няма никво значение,дъвкано вече в темата на БО.
          Лошото е, че Hitachi-то не записва километрите. Поне при марея е така. Няма как да се разбере... а на бензинов 1,8 може доста проблеми да се замаскират.
          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

          Коментар


            #6
            veselin10 написа:
            Princo написа:
            Тя ако се закачи с комп,надали ша е на 132,ама тва няма никво значение,дъвкано вече в темата на БО.
            Лошото е, че Hitachi-то не записва километрите. Поне при марея е така. Няма как да се разбере... а на бензинов 1,8 може доста проблеми да се замаскират.
            При мен на една АЛФА ми показа на компютъра по-малко километри от колкото на таблото...
            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

            Коментар


              #7
              Поредното убито от каране Стило.Погледни облегалката на шофьорската седалка.Харесва ли ти?А волана и педала на съединителя?Маншона на скоростния лост?Бягай бързо и далеч.
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар


                #8
                Red Storm написа:
                Поредното убито от каране Стило.Погледни облегалката на шофьорската седалка.Харесва ли ти?А волана и педала на съединителя?Маншона на скоростния лост?Бягай бързо и далеч.
                Педала на съединителя е по-скоро мръсен, маншона на скоростния лост не знам, явно съм кьорав, а облегалката на повечето коли е така, поне не е скъсана дори като на повечето.
                Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                Коментар


                  #9
                  Защо не дойдеш до Плевен :/ http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=cj5lav
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #10
                    Пускай му ти мухи на него...с тия БЖ147
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      #11
                      GaTio2 написа:
                      Red Storm написа:
                      Поредното убито от каране Стило.Погледни облегалката на шофьорската седалка.Харесва ли ти?А волана и педала на съединителя?Маншона на скоростния лост?Бягай бързо и далеч.
                      Педала на съединителя е по-скоро мръсен, маншона на скоростния лост не знам, явно съм кьорав, а облегалката на повечето коли е така, поне не е скъсана дори като на повечето.
                      Облегалката е деформирана от употреба.Оставаше и да е скъсана... Както си решиш,парите са твои.
                      Octavia RS
                      Evo 10-служебната играчка.

                      Коментар


                        #12
                        M5kov написа:
                        Защо не дойдеш до Плевен :/ http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=cj5lav
                        Абсурд, 120 коня бензин не това не ми харесва колко върви. Бравата върви повече... :D
                        Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                        Коментар


                          #13
                          GaTio2 написа:
                          veselin10 написа:
                          Princo написа:
                          Тя ако се закачи с комп,надали ша е на 132,ама тва няма никво значение,дъвкано вече в темата на БО.
                          Лошото е, че Hitachi-то не записва километрите. Поне при марея е така. Няма как да се разбере... а на бензинов 1,8 може доста проблеми да се замаскират.
                          При мен на една АЛФА ми показа на компютъра по-малко километри от колкото на таблото...
                          При мойта кочинка е същата работа, на километраж по спомен бяха над 150-160К, като я закачихме показа 109К
                          punto HGT

                          Коментар

                          Working...
                          X