Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани книги...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ele написа:
    Английският съсед и Руският съсед на Михаил Вешим
    и НашингтонДа добавя и Алек Попов, примерно Черната кутия.
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

    Коментар


      #17
      Малко sci-fi киберпънк - Ричард Морган - поредицата за Такеши Ковач и "Вариант 13".

      Коментар


        #18
        Приятелите ми във ФБ знаят, че освен че гледам много сериали, се опитвам в свободното си време и да понаписвам по нещо . Ако някой има време за губене, може да прочете тази моя книжка. Ако се излъжете да я прочетете и не ви хареса по една или друга причина, не ме псувайте много - толкова си мога :D . Жанрът е "мистерии".Откъси от ненаписания роман за самотния бегач
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #19
          geo_g написа:
          ele написа:
          Английският съсед и Руският съсед на Михаил Вешим
          и НашингтонДа добавя и Алек Попов, примерно Черната кутия.
          Нашингтон си я взех вчера, дано ми се освободи време да я прочета. Иначе и приключенията на малкия Никола. Малко е детска, но много отпускаща
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #20
            Чудомир, Хемингуей.
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #21
              snake написа:
              Приятелите ми във ФБ знаят, че освен че гледам много сериали, се опитвам в свободното си време и да понаписвам по нещо . Ако някой има време за губене, може да прочете тази моя книжка. Ако се излъжете да я прочетете и не ви хареса по една или друга причина, не ме псувайте много - толкова си мога :D . Жанрът е "мистерии".Откъси от ненаписания роман за самотния бегач
              Започнах я, изглежда обещаващо и ми задържа интереса вече няколко страници. Ще си кажа евентуално мнението след, като я прочета до края, което май ще стане съвсем скоро. Прилича на книжките, които се четат на един дъх.

              1.9 JTD 110hp
              Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

              Коментар


                #22
                snake написа:
                Приятелите ми във ФБ знаят, че освен че гледам мога :D . Жанрът е "мистерии".Откъси от ненаписания роман за самотния бегач
                Поздравления колега! Откраднах време за няколко страници и ми хареса. Ще я дочета.Пожелавам ти и успех в начинанието!
                Lupo - The Monster
                Е83 3D

                Коментар


                  #23
                  Immortal написа:
                  ntodorov написа:
                  Ако харесвате тънкия английски хумор ви препоръчвам Пелам Гренвил Удхаус. Той е "бащата" на историите за аристократа Устър и неговия иконом Джийвс.Повечето от неговите произведения са и екранизирани, но стилът му на писане е доста по-забавен.
                  +1. Да четеш книга и да се смееш с глас не се случва често.(Не знам за екранизации, освен един сериал по мотиви от книгите му).
                  Това е хумор за ученици... Потърсете следните заглавия:Гаджетата имат нежна кожаДерзайте пичовеНа зла кучка зъл прътТорта рунтавелкаАвтор - Сан Антониоенжой - https://chitanka.info/book/4198-derzajte-pichove
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #24
                    OpenGL написа:
                    ...Започнах я, изглежда обещаващо...
                    geo_g написа:
                    Поздравления колега! Откраднах време за няколко страници и ми хареса. Ще я дочета.Пожелавам ти и успех в начинанието!
                    Благодаря, колеги, дано ви хареса! Идеята е наистина да се прочете на един дъх, защото е доста объркано с тези пътувания напред-назад във времето и пространството. Аз затова написах и главата "Досега в Самотния бегач" - за да ми станат ясни и на мен нещата, че в един момент се обърках .
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #25
                      Разказите на Чандлър и Охенри

                      Коментар


                        #26
                        snake написа:
                        Приятелите ми във ФБ знаят, че освен че гледам много сериали, се опитвам в свободното си време и да понаписвам по нещо . Ако някой има време за губене, може да прочете тази моя книжка. Ако се излъжете да я прочетете и не ви хареса по една или друга причина, не ме псувайте много - толкова си мога :D . Жанрът е "мистерии".Откъси от ненаписания роман за самотния бегач
                        Прочетох я и не е никак лоша
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          #27
                          Благодаря! Пиша, защото имам много сюжети, много свободно време и ми е приятно да го запълвам с писане . Без никаква комерсиална или каквато и да е друга цел. Знам, че не го правя по най-добрия начин, но щом има хора, на които им харесва, ще продължавам. До сега за около 50 човека знам, че със сигурност са прочели книжката, но още никой не е изразил предположение за личността на Кукловода. Той ще присъства със сигурност и в следващата ми книжка и не само в нея . А имаше доста жокери.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #28
                            Венко,стигнах до 38 страница. Видях си авторската снимка на бъдещата писта. Откривам силно влияние на Fringe в романа ти. Паралелни вселени,пътуване във времето и все такива интригуващи чудесии.Поздравления!
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #29
                              Романчето се крепи около здрав микс от любими сериали - Fringe, Dexter, Lost и дори Breaking bad :D . И идеи съм черпил от тях, и цели реплики, като съм гледал да ги вмъкна завоалирано. Да, Холограмните ги заимствах от Наблюдателите във Fringe . Но все пак - основната идея за Пистата, която изкушава и предизвиква аномалиите, си я смятам за авторска. Както и за мъглата, която се появява, когато предстоят чудеса. А снимката е в книгата с твое позволение .
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                #30
                                Радва ме ,че и аз съм допринесъл с нещо. Помня ,че ме пита за снимката и естествено нямам нищо против да я ползваш. Надявам се на малко свободно време да прочета и останалата част от романа.
                                FIAT FORUM BULGARIA
                                Ракията е над политиката

                                Видео от Италфест 2011

                                Коментар

                                Working...
                                X