Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати 21 до 30 от 39

Тема: Интересни и препоръчани книги...

Фиат маниак Аватарът на OpenGL
    Регистр. на
    18.04.2014
    Цитат snake написа:
    Приятелите ми във ФБ знаят, че освен че гледам много сериали, се опитвам в свободното си време и да понаписвам по нещо . Ако някой има време за губене, може да прочете тази моя книжка. Ако се излъжете да я прочетете и не ви хареса по една или друга причина, не ме псувайте много - толкова си мога :D . Жанрът е "мистерии".Откъси от ненаписания роман за самотния бегач
    Започнах я, изглежда обещаващо и ми задържа интереса вече няколко страници. Ще си кажа евентуално мнението след, като я прочета до края, което май ще стане съвсем скоро. Прилича на книжките, които се четат на един дъх.

1.9 JTD 110hp
    Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

Фиат фанатик
    Регистр. на
    17.03.2006
    Цитат snake написа:
    Приятелите ми във ФБ знаят, че освен че гледам мога :D . Жанрът е "мистерии".Откъси от ненаписания роман за самотния бегач
    Поздравления колега! Откраднах време за няколко страници и ми хареса. Ще я дочета.Пожелавам ти и успех в начинанието!
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

Фиат идол Аватарът на donnna
    Регистр. на
    12.07.2006
    Цитат Immortal написа:
    Цитат ntodorov написа:
    Ако харесвате тънкия английски хумор ви препоръчвам Пелам Гренвил Удхаус. Той е "бащата" на историите за аристократа Устър и неговия иконом Джийвс.Повечето от неговите произведения са и екранизирани, но стилът му на писане е доста по-забавен.
    +1. Да четеш книга и да се смееш с глас не се случва често.(Не знам за екранизации, освен един сериал по мотиви от книгите му).
    Това е хумор за ученици... Потърсете следните заглавия:Гаджетата имат нежна кожаДерзайте пичовеНа зла кучка зъл прътТорта рунтавелкаАвтор - Сан Антониоенжой - https://chitanka.info/book/4198-derzajte-pichove
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Цитат OpenGL написа:
    ...Започнах я, изглежда обещаващо...
    Цитат geo_g написа:
    Поздравления колега! Откраднах време за няколко страници и ми хареса. Ще я дочета.Пожелавам ти и успех в начинанието!
    Благодаря, колеги, дано ви хареса! Идеята е наистина да се прочете на един дъх, защото е доста объркано с тези пътувания напред-назад във времето и пространството. Аз затова написах и главата "Досега в Самотния бегач" - за да ми станат ясни и на мен нещата, че в един момент се обърках .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат маниак

Регистр. на
    21.02.2008
    Разказите на Чандлър и Охенри

Фиат фанатик Аватарът на iee
    Регистр. на
    11.09.2005
    Цитат snake написа:
    Приятелите ми във ФБ знаят, че освен че гледам много сериали, се опитвам в свободното си време и да понаписвам по нещо . Ако някой има време за губене, може да прочете тази моя книжка. Ако се излъжете да я прочетете и не ви хареса по една или друга причина, не ме псувайте много - толкова си мога :D . Жанрът е "мистерии".Откъси от ненаписания роман за самотния бегач
    Прочетох я и не е никак лоша
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

Регистр. на
    21.10.2005
    Благодаря! Пиша, защото имам много сюжети, много свободно време и ми е приятно да го запълвам с писане . Без никаква комерсиална или каквато и да е друга цел. Знам, че не го правя по най-добрия начин, но щом има хора, на които им харесва, ще продължавам. До сега за около 50 човека знам, че със сигурност са прочели книжката, но още никой не е изразил предположение за личността на Кукловода. Той ще присъства със сигурност и в следващата ми книжка и не само в нея . А имаше доста жокери.

Фиат идол Аватарът на krasio_79bs
    Регистр. на
    11.10.2008
    Венко,стигнах до 38 страница. Видях си авторската снимка на бъдещата писта. Откривам силно влияние на Fringe в романа ти. Паралелни вселени,пътуване във времето и все такива интригуващи чудесии.Поздравления!

Регистр. на
    21.10.2005
    Романчето се крепи около здрав микс от любими сериали - Fringe, Dexter, Lost и дори Breaking bad :D . И идеи съм черпил от тях, и цели реплики, като съм гледал да ги вмъкна завоалирано. Да, Холограмните ги заимствах от Наблюдателите във Fringe . Но все пак - основната идея за Пистата, която изкушава и предизвиква аномалиите, си я смятам за авторска. Както и за мъглата, която се появява, когато предстоят чудеса. А снимката е в книгата с твое позволение .

Фиат идол Аватарът на krasio_79bs
    Регистр. на
    11.10.2008
    Радва ме ,че и аз съм допринесъл с нещо. Помня ,че ме пита за снимката и естествено нямам нищо против да я ползваш. Надявам се на малко свободно време да прочета и останалата част от романа.

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Тема: Интересни и препоръчани книги...

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •