Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бензин vs. Дизел - поредната тема

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    evgeni85 написа:
    Какъв ти е проблема на тебе бе? Аз ли съм почнал? Темата беше приключила от преди месец. Задръж си словодиарията за хората е къщата ти а не за пред непознати. Научи се ти да уважаваш другите
    Правилно се описа в един стар пост, че си конфликтна личност БЕ. Ако не разбираш какво искам да ти кажа, прочети го пак и се опирай да вникнеш в думите ми, не е нужно да се пениш кат малко дете на всеки пост а помисли над него и дай шанс на хората да имат собствено мнение а не да налагаш своето. Лека вечер и не се опитвай да ме засегнеш, защото няма как да го направиш.
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    Коментар


      evgeni85 написа:
      Какъв ти е проблема на тебе бе? Аз ли съм почнал? Темата беше приключила от преди месец. Задръж си словодиарията за хората е къщата ти а не за пред непознати. Научи се ти да уважаваш другите
      Що така палиш колега, ще вземеш да хвърлиш съединител, че той на твоя дизел е колкото една газова уредба , нещо май си с ампутирано чувство за хумор, ако не държиш на "закачки" ... ми няма повече да си играя с тебе ... баси
      punto HGT

      Коментар


        didich написа:
        Нещо замря работата, явно времето се стопли, дизелите са почнали да палят и сега бръмчат и цапат природата Една статийка специално за бате Генчо от Габрово LPG POWER - http://www.dnes.bg/cars/2016/03/25/s...-na-gaz.297264
        Ти нашите дизели, съединители, EGR-и т.н. ги остави за нас. Какво си тръгнал да показваш "LPG superkoli"? Защо не си гледаш супер-газовия курник?!
        FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

        Коментар


          Ми "курника" ми е наред, защо да не би да си се засилил да купуваш такъв, че се интересуваш, ако те интересува нещо питай, ще помагам колкото и с каквото мога
          punto HGT

          Коментар


            Момчета. Не се сърдете, но темата изпростя и загрубя.Всеки е направил своя избор. Никой на никого не е платил масрафа, че да севоди този спор с такава ожесточеност и лични нападки. Нека си караме колите, даим се радваме и да сме по-толерантни към избора на отсрещния.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              didich написа:
              Ми "курника" ми е наред, защо да не би да си се засилил да купуваш такъв, че се интересуваш, ако те интересува нещо питай, ще помагам колкото и с каквото мога
              Засилил съм се да и още как, краката ще си счупя, да се върна там къде съм бил.
              FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

              Коментар


                Lucchetto.
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар

                Working...
                X