Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с радиатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с радиатор

    Здравей имам фиат брава 1.2 16v 80hp.Имам теч на антифриз в шофиорските крака и махнах двете пласмасови кори от двете страни но не мога да махна плоскота за която са хванати двете за да видя къде е теча точно от маркуч или от радиатор малко помощ може ли ? Грешен раздел - преместена.Модераторски екип fiat-bg.org

    #2
    Там няма маркучи, 2 алуминиеви тръби са и радиаторчето. Най-вероятно то е протекло. Сваляш таблото и сменяш.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      на бащами бравото му течеше в краката и се оказа радиатора както казва колегата сваляш таблото и така ное голям зор
      fiat marea 1.9 jtd 105кс. 01г.
      Fiat bravo 1.6 16v 103кс. 00г.
      opel tigra 1.4 16v 90кс. 99г.

      Коментар


        #4
        Айде стига, не се сваля таблото. Колегата да порови из форума има десетки теми по въпроса. Само в жабката се рови да се смени радиатора.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Уффф сори за объркването... Като видя 1.2 и автоматично се сещам за пунто...Радиаторчето се сваля през жабката, както е казал Спарк, не е трудно.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            апък моя добър маистор ми свали цялото табло задами свали радятора.и сега като казвате че се сваля само жабката,абе май рабптата е била да ме одруса повече кинти Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
            fiat marea 1.9 jtd 105кс. 01г.
            Fiat bravo 1.6 16v 103кс. 00г.
            opel tigra 1.4 16v 90кс. 99г.

            Коментар


              #7
              кола

              Не е знаел че през жабата се вади.Толкова си е можел.Имаше в Интернет и форума снимки как става.[/quote]
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                Аз и на типото и на мареата през жабката съм ги сменял тъй като доволно течеше антифриз в купето ръцете ти стават леш от теснотията ама пък колко псувни съм вкарал на италианските инженери аз си знам ☺
                Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                Коментар

                Working...
                X