Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с ел.стъкла на Фиат крома

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Открих си проблема. Проблема е в ключа ...бутона за отключване е натиснат постоянно ...сега трябва да успея да го отворя и да разпоя бутона... Притеснявам се да не строша ключа при отварянето ,ако някой от ваз го е разглобявал на саставни части да ми пише!!! Благодаря предварително

    Коментар


      #32
      kiril271 написа: Преглед на мнението
      Пробвах ама пак ги сваля ...
      Значи не си пробвал. Точно това е идеята на теста, който ти казах да направиш, за да изключиш един заподозрян.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #33
        Странно е да се държи колата така, за това ми беше и питането, за да се изключат някои от възможните причини.
        Втори малко по-труден/субективен тест.
        Ако отключиш от максимално далечно разстояние колата, демек възможно най-голямата възможна дистанция на дистанционното, в момента на отключване бързо се отдалечиш от обхвата на дистанционното, стъклата продължават ли да падат? Идеята на теста е да филтрираш/тестваш за евентуален проблем на дистанционното.

        Това пробвах .. все едно де.... заподозрях ключа защото като махна батерията и я сложа автоматично почва да сваля стъклата ... просто докато ги сваля махнах батерята и те спряха ..а това с отдалечаването е по сложно ,при мен не се получи ...иначе идеята е една и съща благодаря за което ...

        Днес го отворих и на пръв поглед и трите бутона си цъкат мерих ги на верига нямаше на късо бутон и след като го разпоих бутона за отключване всичко се оправи давапе 823 съпротивление а другите 826 .... сега всичко е ок
        Последна редакция от kiril271; 12.07.2019, 17:11.

        Коментар

        Working...
        X