Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 33

Тема: Проблем с ел.стъкла на Фиат крома

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Обучението се прави така:Колата запалена или само на контакт.Натискаш и задържаш копчето за сваляне. Стъклото слиза и спира. Държиш копчето, докато се чуе едно "пук" (или "щрак"... или нещо такова - като звук от превключващо се реле) от прозореца. След това натискаш нагоре и задържаш докато чуеш същото изщракване, след като стъклото се е вдигнало.Ако го правиш така и не става, значи има някакъв проблем, който не е от моите компетенции.

Бута детска количка
    Регистр. на
    25.10.2015
    Мда Точно това правя ,и това което си описал се чува но само дясното стъкло не желае да сътрудничи - Лоша работа

Аз имам проблем със защитата против ,,защипване ’’ ма лявото предно и лявото задно стъкло . Вчера я обучаваха ли , обучаваха в ,,Ауто Италия ’’ - Варна и в крайна сметка ми казаха , че проблемът е в панела на предната лява врата и лечението се изразява в едни 300 лева . Карам и не е.авам .
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Цитат Румен_Хинчев написа:
    Аз имам проблем със защитата против ,,защипване ’’ ма лявото предно и лявото задно стъкло . Вчера я обучаваха ли , обучаваха в ,,Ауто Италия ’’ - Варна и в крайна сметка ми казаха , че проблемът е в панела на предната лява врата и лечението се изразява в едни 300 лева . Карам и не е.авам .
    Ще да е била мафиотска кола там, в Италия.Нарочно е направено, за да може да се защипва главата на неизрядните длъжници

Цитат Immortal написа:
    Цитат Румен_Хинчев написа:
    Ще да е била мафиотска кола там, в Италия.Нарочно е направено, за да може да се защипва главата на неизрядните длъжници
    Бетер мафиотска . В компания за медицинско оборудване се е трудила таз макина .
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

Фиат фанатик Аватарът на valioboy
    Регистр. на
    10.07.2008
    Искаш да кажеш ,че не можеш да го обучиш това стъкло ли ?Ако е така опитай по време на вдигането да му помагаш с ръце ,вече при 2 кроми съм го виждал.Обелва се кожуха на жилото и стъклото се вдига по-бавно и обучението не става.Ако имаш този проблем в движение с висока скорост неможеш да си вдигнеш стъкло,при опит за вдигане то тръгва на долу.Успех!

Бута детска количка
    Регистр. на
    25.10.2015
    къде се намира този комфорт модул за отваряне - затваряне на стъклата ?при фиат крома

Бута детска количка
    Регистр. на
    25.10.2015
    Така не съм пробвал .Утре ми е като първа задача за деня - дано се получи

Бута детска количка
    Регистр. на
    25.10.2015
    Оправих проблема и жълтият триъгълник угасна - супер.Смених механизма ,оказа се че жилото е накъсано и измачкано на едно място.С диагностика когато вдигаш стъклото показва по високо напрежение отколкото на всички други стъкла

Цитат magi74 написа: Преглед на мнението
    къде се намира този комфорт модул за отваряне - затваряне на стъклата ?при фиат крома
    И аз имах светнал триъганик на таблото обучих го и сега този комфортен модул се ебава или просто аз не знам какво се прави при всяко отключване дори и без задържане на бутона сваля стъклата .... някъкви идеи ???

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Тема: Проблем с ел.стъкла на Фиат крома

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •