Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 33

Тема: Проблем с ел.стъкла на Фиат крома

Проблем с ел.стъкла на Фиат крома

Здравейте от вчера съм собственик на Фиат Крома 1,9JTD 150к.с и имам следния проблем - Стъклото откъм шофьорската врата не работи,а другите си работят - дали има някакво обучение на стъклата.благодаря предварително.

Фиат идол Аватарът на pi4_s_bravo
    Регистр. на
    14.06.2007
    То че има обучение има, но то е само за ауто функцията ,ако си е наред ще работи ръчно т.е докато държиш копчето ще се вдига или сваля. По-вероятно е да има проблем, или с шофьорското копче, или със стъклоповдигащия механизъм. Пробвай да задържиш бутона за отключване- това сваля автоматично и 4-те стъкла едновременно,ако тогава не сработи само шофьорското имаш проблем с него, ако всичките се свалят и вдигат с дистанционното проблема е в копчето на вратата.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

На дисплеят би следвало да излиза някакво съобщение.
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Ако има проблем с "необучено" стъкло, на таблото свети един жълт знак "внимание" и изписва при даване на контакт къде точно е проблема.Пробвай както е писал по-горе колегата с дистанционното. Така ще елиминираш копчето и остава моторчето.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    25.04.2015
    Случайно да знаете при Стило дали става този номер с бутоните за ключа. А обратния вариант дали е възможен, като задържиш за заключване и да се вдигат ако има отворен. Сега ако имам отворено стъкло и извадя ключа или отворя врата и не мога да го дигна, докато не дам ключа на контакт.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    10.01.2007
    Цитат stilo_new написа:
    Случайно да знаете при Стило дали става този номер с бутоните за ключа. А обратния вариант дали е възможен, като задържиш за заключване и да се вдигат ако има отворен. Сега ако имам отворено стъкло и извадя ключа или отворя врата и не мога да го дигна, докато не дам ключа на контакт.
    Може. И двата варианта ги има. Става с натискане и задържане на един от двата бутона.
    Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
    Opel Corsa C Z12XE
    Lancia Y Elephantino blue 1.2 8V

Благодаря ви за насоките!Пробвах с бутона за откл. свалят се трите стъкла без това на шофьора явно е в машинката или бутоните за ел.стъклата ще се ходи на майстор явно.

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Цитат gellllle написа:
    Благодаря ви за насоките!Пробвах с бутона за откл. свалят се трите стъкла без това на шофьора явно е в машинката или бутоните за ел.стъклата ще се ходи на майстор явно.
    Щом не слиза от дистанционното, значи проблемът НЕ Е в бутона.Ама... отивай на майстор най-добре. Аз не бих отишъл за такова нещо, ама...

Фиат фанатик Аватарът на valioboy
    Регистр. на
    10.07.2008
    Свети ли ти триъгълник или не ? Ако си сръчен и мислиш сам да се справиш мога да ти дам насоки.Работата е пипкава и трябва ръцете да ти барат.Комплекта за крома с нови жила,повдигачи и ролки е около 55 лв .

Бута детска количка
    Регистр. на
    25.10.2015
    Привет аз имам сходен проблем с Fiat Croma 2006 година , обучавам си всички стъкла с изключение на дясното предно .Дава ми грешка RHS window ...................... и свети жълт триъгълник.Отварях вратата почиствах клеми на някакъв модул -не става,опитвах да обучавам стъклата когато ключът е на OF на ON при запален двигател - не се получи.От копчето си го вдигам и смъквам но не иска да се обучи.Моля ви дайте някакви идеи къде може да е проблема или как да обуча този прозорец

Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна

Тема: Проблем с ел.стъкла на Фиат крома

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •