Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Размери на джанти и гуми - крома 2006

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Размери на джанти и гуми - крома 2006

    Здравейте!Понеже търся търся втори чифт джанти.Искам да попитам какви размери (като ширина, диаметър и офсет) джанти съответно и размера гума (като ширина и височина) могат да се монтират на автомобила без да окаже влияние при маневри, без да опират някъде или нещо от сорта.От тук -> http://kolalok.com/gumi-dzhanti/fiat/croma.html <- гледам какви размери са дали (предполагам това са размери по подразбиране за модела).

    #2
    Кажи поне какъв цолаж джанти искаш.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      По принцип 16 цола търся... знам, че и 17 и 18 ще станат, по скоро ме притеснява широчината и офсета.пр: 16 цола с ширина 7 или 7.5 ще стане ли?Защото не знам дали ще мога да намеря точно като тези с които е автомобила в момента (със сигурност има, но и цената ще ми окаже влияние, бюджета ми е 350лв.). Затова питам за варианти понеже не разбирам.

      Коментар


        #4
        Минимума при 16ка е 6.5J ET41 ,по-голямо ЕТ и джанти с по-малка ширина от 6.5J ще опрат в апарата. Аз за зимата ползвам 16-ки с гуми 215/55/16 . От Опел Вектра/Сигнум са ми зимните джанти, от Алфа 159 ми бяха миналите зимни джанти, като те бяха 7J и ЕТ39 мисля.
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар

        Working...
        X