Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

скоростна кутия фиат мареа 1.8 и 1.6 еднакви ли са

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    flippy89 написа:
    Вдигаш 100км, гледаш на колко оборота си и колегите ще ти отговорят. Това е най-лесният вариант.
    Добре, ще го пробвам и ще пиша.

    Коментар


      #17
      Преди време гледах в един каталог,и по специално за 1,6 ,предавателните числа за всяка предавка.До 4-та на всички е еднаква,а за 5-та имаше 3 варианта,а за диференциалите предавателните съотношения бяха 2 вида.И аз съм с пластмасови колектори и при 100 км/ч съм на почти 3100 оборота,но на градско при 40 км/ч спокойно си карам на 5-та и то на метан,и като подам гас,колата се ускорява без претрисания.
      Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
      ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

      Коментар


        #18
        За бравата бях купил кутия от друга брава с пласмасов колектор и четири бобини,всички скорости бяха различни без главното предаване.На втора на газ съм я изпъвал до 120
        FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

        Коментар


          #19
          На 1.6 кутията е уникална - каретата на полуоските са в нея и се мажат от нейното масло. Ако трябва да се сменя съединител...Имам една счупена в мазата диференциала има едно колче се е извадило, но другите работи трябва да са добре. Мога да видя да я разглобя ако трябва някоя част.
          FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
          FIAT Punto sx 75 '94

          Коментар


            #20
            stilo_new написа:
            flippy89 написа:
            Вдигаш 100км, гледаш на колко оборота си и колегите ще ти отговорят. Това е най-лесният вариант.
            Добре, ще го пробвам и ще пиша.
            Днес пробвах. При 100км/ч около 2600 оборота. Каква ми е скоростната кутия?

            Коментар


              #21
              stilo_new написа:
              stilo_new написа:
              flippy89 написа:
              Вдигаш 100км, гледаш на колко оборота си и колегите ще ти отговорят. Това е най-лесният вариант.
              Добре, ще го пробвам и ще пиша.
              Днес пробвах. При 100км/ч около 2600 оборота. Каква ми е скоростната кутия?
              дългата кутия.по нисък разход на дълго.
              fiat bravo 1.6 16v gt
              fiat marea 1.9 8v jtd
              fiat punto 1.7 td
              fiat marea 1.6 16v

              Коментар


                #22
                ето и снимки на мареата която карах до скоро.беше истинско удоволствие да шофирам кола с такива скорости а тази която я карам в момента е все едно с мотор от бензинов тример.
                Прикачени файлове
                fiat bravo 1.6 16v gt
                fiat marea 1.9 8v jtd
                fiat punto 1.7 td
                fiat marea 1.6 16v

                Коментар

                Working...
                X