Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Липсва част от гуменото уплътнение на вратата.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Липсва част от гуменото уплътнение на вратата.

    Колеги, колата е Стило 1.6 . Както се вижда от снимкта част от уплътнението е скъсано и го няма. Днес го видях и не съм сигурен дали от скоро е станало така или си е било така и не съм забелязал. По-вероятно сега от студа да се е разкъсало. Въпроса ми е как мога да се справя с проблема? Предполагам, трябва да се замени на цялата врата уплътнението, но дали продават някъде изобщо нови? Дали, ще е лесно или трябва да търся сервиз за тази работа? Ако го оставя така, освен, че ще ме дразни всеки път като го видя, дали ще имам проблеми с вода, студ и шум от пътя?
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Липсва част от гуменото уплътнение на вратата.

    stilo_new написа:
    Въпроса ми е как мога да се справя с проблема?
    Автоморги по морето нямате ли?
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар


      #3
      Ами имаме автоморги по морето, но се съмнявам да имат здраво свалено уплътнение. Пък и може да ми искат пари, като за ново. Всъщност си нямам ни най-малка представа колко може да струва.

      Коментар


        #4
        stilo_new написа:
        Ами имаме автоморги по морето, но се съмнявам да имат здраво свалено уплътнение. Пък и може да ми искат пари, като за ново. Всъщност си нямам ни най-малка представа колко може да струва.
        ако се намери ново е доста скъпо за една гума.
        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

        Коментар


          #5
          Продава се на метър,около 3 лв/м. по магазини за автоаксесуари,съботно/неделни автопазари/битаци.
          Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
          ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

          Коментар


            #6
            iliyan написа:
            Продава се на метър,около 3 лв/м. по магазини за автоаксесуари,съботно/неделни автопазари/битаци.
            Ще проверя по магазините за автоаксесоари, то такива автопазари, битаци при нас нямаме. Само не знам, дали ще е същото и дали ще пасне...А ти колега сменял ли си? Лесно ли става?

            Коментар


              #7
              Сменял съм на предишната кола на багажника.Има разлика между тези за врати и тези за багажник.Смяната е елементарна,най-много да свалиш някоя и друга пластмаса от интериора,която покрива уплътнението.
              Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
              ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

              Коментар


                #8
                Смяната е елементарна. Предполагам че само на самия праг имаш някаква пластмасова лайсна, която го покрива, следователно ще трябва да я махнеш предварително.
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #9
                  А дали е залепено или само се пъха по някакъв начин?

                  Коментар


                    #10
                    Пъха се.Има вградени метални скоби в гумата която окрайчва купето.
                    Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
                    ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря ви за информацията.

                      Коментар

                      Working...
                      X