Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз или опитен колега от Стара Загора за оглед

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз или опитен колега от Стара Загора за оглед

    Привет, колеги ! Намерих дизелов Фиат Мултипла, който се продава в Стара Загора. Но ме притеснява, че е внос от Германия и евентуално може да е ръждива отдолу. Ще ми препоръчате ли сервиз или опитен колега от форума, който би могъл да й направи оглед в Стара Загора-ръжди, мотор, окачване, съединител/демпфер. Естествено ще си заплатя за услугата. Целта ми е да не пътувам напразно от Варна, а само ако колата си струва. Благодаря предварително !
    Dacia Duster 1.6 4WD

    #2
    Колега,В коя автокъща е колата? Ако до събота можеш да изчакаш ще отида да я погледна.
    Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
    Chevrolet Aveo

    Коментар


      #3
      Не е в автокъща, колега, частно лице я продава. Колата е регистрирана и човека може да я закара на всякъде в града.
      Dacia Duster 1.6 4WD

      Коментар


        #4
        ОК. Прати някакви координати на човека, за да мога да му се обадя. Но пак ще бъде в събота, защото през седмицата съм на работа от тъмно до тъмно.
        Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
        Chevrolet Aveo

        Коментар


          #5
          Благодаря за отзивчивостта, колега. Но днес намерих начин баща ми да я закара на сервиз и да я огледат. Оказа се читава колата, въпреки че е 99-набор и е германка. Следобяд си хванах влака и вече съм в Стара Загора. Утре сутрин сме на нотариус и се надявам да вляза в клуба на по-големите Фиати.
          Dacia Duster 1.6 4WD

          Коментар


            #6
            Колеги, вече съм в отбора на големите:
            Dacia Duster 1.6 4WD

            Коментар


              #7
              Честито и много безаварийни километри.
              Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
              ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

              Коментар


                #8
                Благодаря, колега, бъди жив и здрав !
                Dacia Duster 1.6 4WD

                Коментар

                Working...
                X