Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за Алфа Ромео 147

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Малко щот няма богато меню на Фиат-и Аз бих избирал из между: Браво 2, Гранде Пунто, Сивик, Мазда 3. Дидич, за кви бинокли пак говориш. Да те подсетя, че темата е за АР 14.7...тъй де разбра ме
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      #17
      Всичко схващам аз, още от първата гонка, опа ... от първата ракия
      punto HGT

      Коментар


        #18
        didich написа:
        Тоя didich стана нарицателно като стане дума за коли, мощност и т.н., ще ми подаде бинокъла ако си купи нещо дето е над 150к.с, ама под тия коне ще види много зор Що така обиждате голфовете незнам, на жената четворката от 2009 година както е купена едва миналата година и то края смених лагери на предните колела, че почнаха да вият и смених предни спирачни дискове, защото още 2009г. дисковете си имаха доволен ръб от износване. Колата е с поизпуснали амове и вози доста меко като лодка, но е така още от 2009 г., а и не мисля да ги сменявам, че возията си е екстра, всичко останало по окачването е бетон, а и жената е с тежко краче и си я кара като за последно, айде да не са чак толко чупливи, че вече ставаме доста пристрастни в изказванията си, още малко ще ги изкарате еднодневки тия голфове.Ако тук във форума на всеки потребител му се предложат да кажем едни 10К за кола, която си избере се басирам на 100%, че доста малко колеги биха си купили фиат или алфа, аз например бих си купил веднага някакво ауди с турбо мотор, нищо че си обичам пунтото
        е аз искам делта 3 1.8Т. Броя ли се в малкото.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          О да, теб те проклиням цял живот само италянки да караш
          punto HGT

          Коментар


            #20
            didich написа:
            О да, теб те проклиням цял живот само италянки да караш
            Амин.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #21
              Princo написа:
              Тва колкото се отнася за алфа,се отнася умножено по 2 за всеки фиат,изключвайки донякъде часта с окачването.Пак ще го кажа,пък вие ме хокайте,че съм дизелджия,ако ще е 147 да е нафта !!! Ще се родиш и от към разход и от към вървеж и е по-здрав от бензина.ТС двигателите от години ги разбраха,че не са ли поддържани редовно,става мармалад,добър приятел наскоро го усети със 147 2008г. 1.6 ТС ... Единственото нещо,което трябва да преглътнеш е окачването,ама няма пък да го сменяш всяка година чак ... П,П Ако вземеш нафта,ше подаряваш бинокъл на дидича.
              Аз теб как щях да те питам за стилото... и на др ден се явяваш с Алфа А иначе тоя мотор няма ли да се усети по звук или нещо... Как така ще умре изведнъж или ще се появи проблем. Още го обмислям. Все пак от брава на 147 не знам за downgrade ли се има :D
              Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

              Коментар


                #22
                Стилото го взе мн добър приятел,иначе цената беше 2400 за форума,но азнямах шанса да го и публикувам де,той ми забрани ... :D Както и да е,тс мотора няма усещане,умира си изведнъж,тоя приятел я купува нов внос,гледаха я в 3 сервиза и пак направи основен,на 6 годишна 147 1.6 П.п Дидич,бъзикам се,да не се разсърдиш
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #23
                  Princo написа:
                  П.п Дидич,бъзикам се,да не се разсърдиш
                  Големи хора сме, ако бяхме в детската градина сигурно щях да ти се сърдя няколко дни, докато ми мине Едно време преди да взема пунтото се бях загледал в алфа 156 2.0 16V 155к.с. и си мислех, че това е колата, голяма /преди да взема пунтото карах Уно 1.0 45к.с. / , широка, много коне, викам си ей на тоя самолет ще му се кефя дълги години. Взех да се ровя аз и да им се радвам на тия алфи докато не попаднах на информацията, че за 8 свещи трябва да се изръся над 200лв ... е толко ми беше любовта към алфа и "туин спарка" , сега докато все още си карам точката въобще не съжалявам, че не съм си взел алфа, тия свещи ми взеха акъла
                  punto HGT

                  Коментар


                    #24
                    Princo... одма щях да го взема то подарък.Иначе сякаш взех да се разубеждавам и аз. Иска ми се да седна да покарам първо някъде на близо нещо... Дизел също не съм карал, интересно ми е ще ми хареса ли, кой от двата мотора на 147 120кс или 150кс е по-добър? Мисля, че са JTDm това ок ли е? Там пък ДПФ глупости... човек вече се чуди, коя е по-голямата злина :D накрая вземам една брава или браво 1.8 поне вече и знам кусурите тцтц...
                    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                    Коментар


                      #25
                      120 го дават най-здравият.Иначе и 115 като на стило е най-добрия вариант мисля,няма ДПФ,а и да вземеш такава с дпф махат го софтуерно и хардуерно.
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #26
                        Свършиха ли мъжките коли, че по тези се заглеждате :D
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          #27
                          Поне търси 1.8 ТС ако ще е алфа
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #28
                            Аз не че се заяждам нещо,ама колко от хората дето му препоръчвате бензин сте карали поне 2 год. ЖТД или някакъв съвременен дизелов двигател ?
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #29
                              Ами аз не харесвам новите дизелови двигатели. Карал съм стар дизелов двигател, даже без турбо, и бях много доволен. И исках пак. Само че, като прочетох при новите какви простотии са накачулени, реших, че е все тая и си взех каквото ми попадна първо.
                              браво 1,6/90 - 09 г.

                              Коментар


                                #30
                                Като гледам ква лайняна нафта се продава ме е страх за дизел. Виж началото на месеца, паднаха температурите под -15 и раздела за дизеловите се активизира. Може да не съм прав, но за сега така ги виждам нещата з амен
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X