Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за Алфа Ромео 147

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Звук ? :DТва 1.6 нали знаеш, че не е арезе :D
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      emzo написа:
      Звук ? :DТва 1.6 нали знаеш, че не е арезе :D
      хаха, абе да ти кажа не ми направи кой знае какво впечатление, нищо че има спортно гърне крайно, двигателя се чува в купето като при фиата сякаш. А иначе фиата с не добре направени гърнета стокови вади егати звука :D малко издънен хаха
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        Давайте, не ми пречи, че отидоха на другаде нещата аз пък да се похваля, че живот и здраве ще оправя генерацията на fiat-a благодарение на ici - тръбен колектор и махане на катализатор :P.В Бяла, има една алфа 2.4 направена, момчето я е взело направена де... Абе учудващо добър звук вади, но като чух тези хонди от клипчетата... леле тая с 9500оборота що не излетя
        Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

        Коментар


          Благодаря на колегата trace, прати ми клипче. Неговия скоростен лост е така, както на тази алфа и неговия педал има този "лаг". Не знам само дали има тази "не реакция" като го натисне леко най-вероятно ще ми отговори.
          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

          Коментар


            Не, не съм се решил на JTD трябва първо да покарам някое такова. А за автокъщи... никак не ми се обикаля, като търся обяви цъкам частни лица, според вас трябва ли да следя и автокъщите
            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

            Коментар


              Честито, сега ще видиш вървеж и нисък разход и ще сменяш честичко носачи, ако те дразнят паразитните шумове.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                За да не отварям нова тема ще питам тук. Синът се е запалил по Алфа 156, например такава https://www.cars.bg/offer/c2400953 . Какво ви е мнението за тях, поддръжката каква е, какви им са проблемите?
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  Пагледни тази

                  https://m.mobile.bg/details/11515760239279256
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    Мяса да е добре...

                    Като няма пари за 159 най много да взема и аз една подобна..

                    Коментар


                      Готов ли си психически за такова. Миналата седмица две задни главини 360 лв.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                        Готов ли си психически за такова. Миналата седмица две задни главини 360 лв.
                        Е на мареата да не са без пари... Щом ти си взел за 360 значи аз за към 280/300... Евтина кола за ремонт няма има скъпа по скъпа и най скъпа...

                        Коментар


                          За да не отварям нова тема ще питам тук. Синът се е запалил по Алфа 156, например такава https://www.cars.bg/offer/c2400953 . Какво ви е мнението за тях, поддръжката каква е, какви им са проблемите?
                          От опит мога да кажа, че е много, много, много трудно да намериш на нашия пазар АР в прилично състояние. Поддръжката и консумативите на дизеловите мотори, предполагам си ги знаеш. Окачването...ама то с подскърцването се свиква
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            От опит мога да кажа, че е много, много, много трудно да намериш на нашия пазар АР в прилично състояние. Поддръжката и консумативите на дизеловите мотори, предполагам си ги знаеш. Окачването...ама то с подскърцването се свиква
                            Баш с скърцането не мога да свикна и не мога... Особено сутринта като е - все едно съм в Икарус на спирката...

                            Коментар


                              Говоря за еднократни скърцания от тампоните на горните носачи. При това само в студено време при преминаване с по-голяма скорост през легнал полицай. Не говоря за скърцания в купето породени от вибрации на мотора.
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                То и при бравото от време на време скърца при подобни условия. Нищо, че изобщо няма горни носачи. Всъщност трябва да проверя, де. Да не е пипнало някоя зараза от туй стадо алфи, дето го спирам всяка неделя между тях, и сега да е с горен, долен, среден и незнамсиоще к'ъв там носач, и всичките скърцащи....
                                браво 1,6/90 - 09 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X