Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Към Кромаджиите ,къде си държите сутрин кафето ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    trota написа:
    Тази оригиналната поставка до ръчната спрях да я ползвам, след като едно кафе ми се изля в ключалката при едни екстремни спирачки. Което ми породи редица главоболия и около 3ч. разглобяване и почистване на ключалката.
    Да, това е реална опасност.На мен досега не ми се е случвало, но кой знае...

    Коментар


      #17
      Immortal написа:
      trota написа:
      Тази оригиналната поставка до ръчната спрях да я ползвам, след като едно кафе ми се изля в ключалката при едни екстремни спирачки. Което ми породи редица главоболия и около 3ч. разглобяване и почистване на ключалката.
      Да, това е реална опасност.На мен досега не ми се е случвало, но кой знае...
      За подобни случки с кафе разлято, от подобно разположение на поставката в скоростите на автоматик съм чувал и сумата за ремонт после 4 цифрена... Затова според мен кафето се пие извън колата, най - евтино излиза така...

      Коментар


        #18
        Моята Брава има поставка за чаша, която се намира на капака на жабката. Много удачно е направена, между другото, въпреки, че на пръв поглед не изглежда така. Чашата стои стабилно и кафето вътре почти не се люлее, даже и при по-резки маневри. Единият недостатък е, че е малко далече за ползване от водача, но става. По-сериозния проблем е, че при пълна жабка няма как да се ползва, щото върху кафето почват да валят всякакви кабели, зарядни и пр. щуротии. Затва си сложих подлакътник с вградена стойка за чаша. И без това си нямах.Кромаджиите не мога да ви мисля. Yellow_Flash_Colorz_PDT_09П.П. Все пак, можете да завиете нещо с две видии за подлакътника. Например една такава стойка, като на снимката.П.П.П. Абе това Кромата пълна с кусури ще излезе. Тъкмо я загледам по-сериозно и хоп - изскача нещо, дето ме отказва. От две седмици пак съм се размислил на темата, тя пък за непушачи била. За трети път ми се случва да се откажа от нея.П.П.П.П.П.П. Това на голфа ще е източник на дрънчене откъм конзолата. Немска му работа...
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          #19
          А на жената на голфа хората са го измислили интелЕгентно, натискаш едно копченце на централната конзола и хоп изкача една поставка за 2 чаши и барабар с кафето човек може да пийне даже и нещо друго
          punto HGT

          Коментар


            #20
            В това отношение признавам решението на швабата в сегашната ми кола.Заради тази система Флекс райл https://www.youtube.com/watch?v=dcEu_J2eCaQе премахнал механична ръчна спирачка и я заменил с ел. такава. В резултат на това чрез 3 нива с гъвкаво приплъзване на атрибутите във всяко от тях се получават според нуждите различни практични места. Дори поставките за кафе се регулират според височината на чашата чрез ефектно и елементарно решение... А иначе шкафчета, чекмедженца, ниши, масички и поставки за бутилки и чаши да иска човек в тази кола.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #21
              Аз досега не съм имал италианска кола, която да има поставки за чаши или каквито и да било други удобни джобчета, чекмедженца и т.н.Единствената кола, която има удобна поставка за чаша е Либра, но там поставката е само една.На Дедрата бях намислил да слагам от Голф, ама докато се наканя и я продадох.На вратата едно шише с вода не можеш да сложиш. Изобщо италианците от тая гледна точка са гола вода.В Кромата има място за 1.5 л бутилка вода в жабката, но е на другия край, и ако нямаш пътник, който да ти я подаде, нямаш шанс да пиеш вода в движение.Е, хладилното отделение под подлакътника става, но там влиза само малко шише или кенче.

              Коментар


                #22
                Immortal написа:
                Аз досега не съм имал италианска кола, която да има поставки за чаши или каквито и да било други удобни джобчета, чекмедженца и т.н..
                Добре де, във Стило не си ли се качвал? Там има поставка за две чаши, отпред пред скоростния лост. Чашата стои стабилно и няма опасност да се разлее. Пробвано е. Отзад пред дясно стоящия пътник също има масичка с места за чаши. В средата на задната седалка, пада подлакътник, който може да се отваря и се издърпват пак поставка за чаши. Отделно има чекмеджета под предните седалки. В подлакътника отпред също може да се държат неща. Дже жабки има.. Не разбирам, какво още трябва?

                Коментар


                  #23
                  Казах, че не съм ИМАЛ италианска кола с поставка, не че няма такива.И Стилото има, и Пунтото има... ама аз съм нямал, освен Либрата и Кромата.

                  Коментар


                    #24
                    Добре , че е Дидо , за да си правя тест за нормалност . Пиша го в добрият смисъл на думата .Гледам я тази тема и се пуля .Апропо , всички производители на автомобили след 2000 г. гледат да затрудняват максимално пушачите . В някои държави даже е забранено това да се прави в колите . Аз съм пушач , но в колата не пуша . Спирам нейде , ако приритам .
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар


                      #25
                      Румен_Хинчев написа:
                      Добре , че е Дидо , за да си правя тест за нормалност . Пиша го в добрият смисъл на думата .Гледам я тази тема и се пуля .Апропо , всички производители на автомобили след 2000 г. гледат да затрудняват максимално пушачите . В някои държави даже е забранено това да се прави в колите . Аз съм пушач , но в колата не пуша . Спирам нейде , ако приритам .
                      Зорът беше за чашката с кафето. :P
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #26
                        Кафето се научих да го пия като италианец - на екс , така че , поставка не ми трябва П.П. Скоро очаквам тема за изхождане в автомобилът
                        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                        Коментар


                          #27
                          Като си стегна колата - Мултипла - място има много. Иначе до скоро във вратата на колата от към шофьора :D
                          FIAT BRAVA 1.4 12v. на тъщата.
                          FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 1999

                          Коментар


                            #28
                            Аз пък не мога да си представя по приятен момент за пушене от извънградско каране нощем, по път с дървета от двете страни. Например тоя от Обнова до Плевен. Тогава и стойката за кафе ми е необходимост - обикновено не го пия, но трябва да го имам, ако ми се доспи. Ей такава постановка ми е най-близка до представата за идилия. Единственият начин да ме затруднят да пуша в колата е да направят прозорците неотваряеми, ама тогава за една неделя ще преобразувам най-лявата духалка в смукалка и съм готов.Апропо, сигурен съм, че въпросът за изхождане в автомобила е вълнувал всеки един, и то нееднократно. Човещинка - кво да прайш
                            браво 1,6/90 - 09 г.

                            Коментар


                              #29
                              slonikon написа:
                              Аз пък не мога да си представя по приятен момент за пушене от извънградско каране нощем, по път с дървета от двете страни. Например тоя от Обнова до Плевен. Тогава и стойката за кафе ми е необходимост - обикновено не го пия, но трябва да го имам, ако ми се доспи. Ей такава постановка ми е най-близка до представата за идилия. Единственият начин да ме затруднят да пуша в колата е да направят прозорците неотваряеми, ама тогава за една неделя ще преобразувам най-лявата духалка в смукалка и съм готов.Апропо, сигурен съм, че въпросът за изхождане в автомобила е вълнувал всеки един, и то нееднократно. Човещинка - кво да прайш
                              При трабанче с изгнил под - лесна работа П.П. сега виждам къде е ключа на кромата
                              Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                              Коментар


                                #30
                                Че то моето просто "Пунто" има не за една, а за две чашки. Като се отвори капака на жабката.А вашите модерни автомобили да нямат Аз никога не съм го ползвал, защото не обичам да управлявам и да правя нещо друго.
                                Fiat Punto 1,1- 1996г.
                                газ-бензин , "Lovato"

                                Коментар

                                Working...
                                X