Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кожен салон punto hgt 2000 година 2 врати

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кожен салон punto hgt 2000 година 2 врати

    Колеги интересува ме от каква кола би могло да се сложи кожен салон (предни и задни седалки) Гледах едно и като че ли салона беше от алфа 147. Интересува ме дали може да се сложи без сериозно преправяне

    #2
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...b1v4Можеш да звъннеш и да попиташ ако изобщо собственика се е занимавал с монтажа на седалките и естествено ако получиш полезна информация от цялата галимация да я споделиш тук с колегите
    punto HGT

    Коментар


      #3
      Струва ми се, че този салон е от Алфа 147, навярно ще пасне без много галимации.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        То вече имаше такава тема специално за пунто мк2 - предните седалки стават директно от алфа 147, но със задните явно трябва пипане, аз за това пуснах линк към обявата, от която е видно, че освен предните са сложени и задните седалки, но как са сложени ще трябва да се пита.Аз съм с кожен салон, но съм си претапицирал оригиналните седалки.
        punto HGT

        Коментар


          #5
          Ще се обадя утре да видим как стават нещата. Дидо на теб колко ти излезе претапицирането? Между другото утре съм на София и може да се видим някъде ако имаш време да видя салона ти

          Коментар


            #6
            s.genkov написа:
            Ще се обадя утре да видим как стават нещата. Дидо на теб колко ти излезе претапицирането? Между другото утре съм на София и може да се видим някъде ако имаш време да видя салона ти
            Пак, ще има т.4.7 за Дидич-а. хахахах
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              #7
              хаха, тая точка 4.7 ще си я залепя на една бележка пред компа за да ми напомня да пиша за "ракия и мезе" s.genkov, по спомен предните 2 седалки бяха към 180лв, а за задната към 200лв, но съм претапицирал само седалките, корите на вратите не съм ги пипал.Утре вечер след 18-19:00 часа съм на линия където кажеш да видим каква "ракия" си опекъл
              punto HGT

              Коментар


                #8
                s.genkov написа:
                Ще се обадя утре да видим как стават нещата. Дидо на теб колко ти излезе претапицирането? Между другото утре съм на София и може да се видим някъде ако имаш време да видя салона ти
                Колега сподели ако си говорил вече с човека че и аз от известно време се интересувам от това
                FIAT PUNTO MK1 преди -FIAT PUNTO MK2 facelift &FIAT GRANDE PUNTO 1.4 95

                Коментар


                  #9
                  Говорих с момчето, салона е от 147ца и каза че влиза без проблем в пунтото. Предните седалки се пробиват нови дупки за шините щото някои от болтовете не съвпадат. За задната единствено може да се преправят планките на облегалката щото идвали по високо или да се подложи нещо както той е направил. Та общо взето оказва се че мисията е възможна без много преработки

                  Коментар


                    #10
                    Супер... от доста ер. се чудех дали ще стане.На пролет ще оборудвам дзвера :D
                    Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

                    Коментар


                      #11
                      s.genkov, звънни да се разберем по телефона, че и колегата flippy89 каза, че ще мине да му кажа някакъв час.Примерно около 19:00 часа на Билата в Люлин, ако и други колеги са в района пък и от по далече и имат време за семки ще се радвам да побъбрим , аз ще звънна и на още един колега с пунто хгт
                      punto HGT

                      Коментар


                        #12
                        Дидо, ще люпиш бананора семки май така ми се струва. В събота ако си свободен звънни да ти кажа къде да носиш семки. Ще ги топим в графитна смазка. Тъкмо ще ти дам акъл как да си дооправиш тапицерията.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #13
                          S_BANKOV написа:
                          Дидо, ще люпиш бананора семки май така ми се струва. В събота ако си свободен звънни да ти кажа къде да носиш семки. Ще ги топим в графитна смазка. Тъкмо ще ти дам акъл как да си дооправиш тапицерията.
                          Кажи къде и кога, че събота ще чакам да ми пратят едни риби от Варна Пусни един телефон на лични, че с тия нови смарт жиесеми нещо не те намирам в указателя п.п. май темата малко я у.рахме
                          punto HGT

                          Коментар


                            #14
                            Аз пропускам сбирката довечера че ми се наложи бързо да се прибера.. Друг път ще е май.. А по темата didich що не хвърлиш някоя друга снимка на салона ти да видим как е станало с кожата

                            Коментар


                              #15
                              s.genkov написа:
                              Аз пропускам сбирката довечера че ми се наложи бързо да се прибера.. Друг път ще е май.. А по темата didich що не хвърлиш някоя друга снимка на салона ти да видим как е станало с кожата
                              Ще хвърля довечера като се прибера , даже подлакътника дето съм сложил го уцелих в същия цвят
                              punto HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X