Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на Телевизор.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз от 2 години имам Toshiba 40" Led FullHD демек 1080p и съм доволен. Смарт функционалността също е удобна, но вече по-рядко я ползвам.
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #17
      Имам доста приятели, работещи в магазини за техника и съм ги питал за бюджетен телевизор. Общо взето според тях избора се свежда до LG, Philips 32PFH4100 или 32PFH4200, Samsung 5030 и наследника му. Това Сони си е малко дърво от към меню. Разглеждал съм го и цената ми се стори доста за това, което предлага. Почти не се купува, за разлика от двата модела на Филипс.
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #18
        На това Сони само логото е на Сони. Производство е на фокскон.
        Marea Weekend HLX Jtd 110

        oO(_)____////____(_)Oo

        Коментар


          #19
          До колкото съм говорил с хора, дето се занимават това, най-добрият избор е LG - сега са с 60 месеца гаранция, другото което е, че сервизното им обслужване им е най-доброто (т.е. най-бързото). Тошиба никога не бих си купи, Сони също. За мен или ЛГ или Самсунг, евентуално Филипс
          FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

          Коментар


            #20
            Колега, не подвеждай хората с тези 60месеца/5години гаранция! ТЯ важи САМО за 4К моделите на LG , а там цените тръгват от 999лв. а тук се говори за двойно по-евтини модели. Колкото до Philips, те отдавна не са фактор в TV индустрията.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #21
              tambuhtaneca написа:
              До колкото съм говорил с хора, дето се занимават това, най-добрият избор е LG - сега са с 60 месеца гаранция, другото което е, че сервизното им обслужване им е най-доброто (т.е. най-бързото). Тошиба никога не бих си купи, Сони също. За мен или ЛГ или Самсунг, евентуално Филипс
              Аз пък си имам Тошиба и пак бих си взел. Повече от три години и не е мръднал. Много приятели също имат, и по нови модели и са доволни напълно. като заклеймявате така марки на какво отгор?. Само празни приказки.Самсунг, също е за предпочитане.

              Коментар


                #22
                LG не. Менюто им е пълен боклук, процесора е бавен, да не говорим за липсата на изход за слушалки (безумно, как може топ модели да нямат!!). Отделно, че като образ не е нещо впечатляващо. Аз бих купил Самсунг, обаче плазмен (ако все още се намира). Никакъв LED, LCD и т.н. полупроводникови матрици.
                "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                Коментар


                  #23
                  batproho написа:
                  Колега, не подвеждай хората с тези 60месеца/5години гаранция! ТЯ важи САМО за 4К моделите на LG , а там цените тръгват от 999лв. а тук се говори за двойно по-евтини модели. Колкото до Philips, те отдавна не са фактор в TV индустрията.
                  5-годишна гарация получаваш срещу 50 лв. над цената, важи за всички модели LG. В събота купувах на-обикновено 29 инча телевизорче.
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    #24
                    Synthy написа:
                    LG не. Менюто им е пълен боклук, процесора е бавен, да не говорим за липсата на изход за слушалки (безумно, как може топ модели да нямат!!). Отделно, че като образ не е нещо впечатляващо. Аз бих купил Самсунг, обаче плазмен (ако все още се намира). Никакъв LED, LCD и т.н. полупроводникови матрици.
                    За кое точно ЛГ пишеш ?
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #25
                      Re: Избор на Телевизор.

                      loop написа:
                      Здравейте колеги, чудя се между 2 модела телевизори.Единия е ТошибаА другия е СониЩе се ползва за гледане на мачове, филми и т.н., нищо по сериозно. Аз клоня към Сонито, но не мога да намеря абсолютно никакви мнения в интернет за който и да е от 2та модела, само сайтове, където ги продават.
                      Хаха...все едно да сравняваш кон с магаре.........Сони и самсунг са най добрите и читави марки за телевизори за момента.Подчертавам за телевизори.Сони е номер едно.Всичко ми е сони в къщи и не защото съм фен ами защото се напарих от всичко друго.Най стария телевизор ми е около 9 години,другия е на 7 а най младото попълнение е на 4 години.Здрави машини.Използват се денонощно тъй като постоянно има хора в къщи.Експлоатация на макс.Тошиба са турски на вестел.Тези който правят всичко от санг,ЖВЦ,блаупункт,нео,и всички други боклуци.ЛГ е за предпочитане пред тошибата....ама пак е компромис пред сонито и самсунг колега......
                      FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                      Коментар


                        #26
                        ntodorov написа:
                        Synthy написа:
                        LG не. Менюто им е пълен боклук, процесора е бавен, да не говорим за липсата на изход за слушалки (безумно, как може топ модели да нямат!!). Отделно, че като образ не е нещо впечатляващо. Аз бих купил Самсунг, обаче плазмен (ако все още се намира). Никакъв LED, LCD и т.н. полупроводникови матрици.
                        За кое точно ЛГ пишеш ?
                        Едното е плазмено 50", друготое някакъв 3D 42". Отдлено, че в магазина като гледах различни модели, за всичките важи каквото написах. Хубавото е 5г. гаранция срещу доплащане, а има и застраховка за този период срещу демиджи (дори ако детето ти замери ТВ-то с чашата, защото детското е скапано).
                        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                        Коментар


                          #27
                          Едното е плазмено 50", друготое някакъв 3D 42". Отдлено, че в магазина като гледах различни модели, за всичките важи каквото написах. Хубавото е 5г. гаранция срещу доплащане, а има и застраховка за този период срещу демиджи (дори ако детето ти замери ТВ-то с чашата, защото детското е скапано).
                          Странно ми е защото у дома имам 3 ЛГ и нямат нищо общо със споделеното от теб. Дори на последното ми ( 3Д смарт модел 2014), което е 50" използваме безжични слушалки, когато аз гледам мачове, или щерка ми слуша нейните ТВ музики. Менюто му е, като за първокласник - интуитивно ( нъл така е модерно) и опростено до немаЙ къде. Другите ми са по-стари модели, но всите те в пакет ме направиха фен на тази марка. Сигурно звуча пристрастно, но аз се изненадах в твоя поуст най-вече за липсата на изход за слушалки. Що се касае за менюто. То е нещо твърде субективно и е напълно резонно да имаме различни възприятия към него.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            #28
                            За менюто се съгласих. Но изход за слушалки аз на LG телевизор не съм виждал
                            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                            Коментар


                              #29
                              Synthy написа:
                              За менюто се съгласих. Но изход за слушалки аз на LG телевизор не съм виждал
                              На моето LG (3D smart) също има изход за слушалки.
                              Fiat Croma 1.9 16V MJet

                              Коментар


                                #30
                                И аз съм почитател на марката LG, но със серията LB от 2014 г. имаха доста проблеми, има доста изписано по форумите за една решетка, която остава след тестване. На бащата пък точно след като изтече гаранцията направи линия по средата на екрана, оказа се, че при закачане на стена на стойка от натоварването се усуквал екрана и си до там, пак дефект на серията LB, сега новите серии дано нямат същите проблеми, че лошо, иначе и мен ме блазни когато ги пуснат на промоция с онези саунд барове.
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X