Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нестабилни обороти 1.8 Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нестабилни обороти 1.8 Brava

    Здравейте хора, скоро не съм писал, но ето налага ми се Колата от оня ден държи високи обороти - около 2000.Днес закачих лаптопа и ми даде грешка стъпков мотор късо на +, после прекъсната връзка...Оставих основата на стъпковия, смених само онази част, където е буксата (имах резервна) и пак така...Сега нарочно откачих акумулатора... От какво може да е това...?
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    #2
    Прекъснат кабел. Обигновено става при разклонението на бексата за дебитомера. Пп да не си ми сърдит?
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      хаха, първо да ти кажа не съм ти сърдит, просто се прибирам късно и малко неудобно да звъня, а последните съботи и недели малко кофти все изкача работа, а вчера да ти се обадя за проблема само малко кофти довечера ще се чуем към 21.А иначе благодаря ще погледна петъка, че уж гледах там гофра има ама... не видях прекъснато
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #4
        Измери буксата.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Ще трябва да видя съсвда значи, нямам мултицет ^^
          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

          Коментар


            #6
            Здравейте хораhttps://www.dropbox.com/s/ehlda363ao...mp4?dl=0ето клипче какво прави колата... и на газ и на бензин е така, на бензин сякаш повече играят (на клипа е на бензин)Утре ще гледам кабелите, други идеи?Даваше ми грешки за прекъснат стъпков мотор и че нещо с плюса...
            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

            Коментар


              #7
              Здравейте, реших си проблема... Оказа се клапана дето е на дросела и се нанизва на него маркуча от картерната вентилация, беше се развалил. Побългарих го малко... защото изгубих шайбата дето държи буталцето... Намерих една шайба пасна точно там и леко с чук зачуках ръба да не може да излезе. Колата вече е 6
              Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

              Коментар

              Working...
              X