Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Менте нафта на Шел Люлин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Менте нафта на Шел Люлин

    Днес докараха няколко непалещи коли, заредили дизел на въпросната бензиностанция - сигурно ще се разсмърди доволно в медиите, но засега не зареждайте от там
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

    #2
    Re: Менте нафта на Шел Люлин

    tambuhtaneca написа:
    Днес докараха няколко непалещи коли, заредили дизел на въпросната бензиностанция - сигурно ще се разсмърди доволно в медиите, но засега не зареждайте от там
    Благодаря за инфото. Аз по принцип не зареждам на Шел, освен ако не виждам, че колата ще изгасня и има шел пред мен.За 8 години съм заредил най-много 5 пъти.2006 година карах един мотор. След работа го заредих на Шел и го оставих на паркинга. На другия ден не успя да запали. Това не е било друг път. Пуснах го по Н.Габровски надолу към хотела в Дианабад на първа скорост. Чак долу припука и запали, след като изкара всичко в карба.
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    Коментар


      #3
      Аз зареждах газ в Люлин на Шела, но нещо я усраха и нея и спрях да зареждам там, говоря за бензиностанцията над Билата, че има една и над Орион, със 100 октановия бензин не съм имал проблем, но почнах да си сипвам газ и бензин на Еко, все пак отстъпката с форумната карта е по добра от тази на Шел.
      punto HGT

      Коментар


        #4
        Имаме едно Берлинго което го купихме 2004-та. 2005 зареждам до горе на Шел Цариградско. Тръгвам, първа, втора , трета и точно на разклона за Младост единголям "STOP" на таблото и изгасна. Друг път не съм го виждал това чудо доден днешен да светне. Колицата си беше в гаранция с всички застраховки и екстрите към тях. Дойдоха взеха я на репатрак, източиха всичко от системата, сипаха нафта от OMV и готово. От шел са платили всичко тихомълком + няколко бележки от таксита на мен лично. От тогава за мен тази марка бензиностанции В БЪЛГАРИЯ не съществува.
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #5
          Ех, аз в Бургас бензин само в Шел-Колодрума сипвах. Вие ме отказахте.

          Коментар


            #6
            Във Видин има Шел на излизане от града, разход цял месец от 15-16/100 градско (това миналата година) и сложих 10 лева,мин ах километрите и смятам - разхода ми скочи на 22/100, викам това не може да бъде, отивам сипвам пак, същата работа, ядосах се спиах си на Газпром и разхода пак около 15-16 се върти. Сега подминавам ШЕЛ с мръсна газ и на ОМВ също няма да сипвам повече. Мисля да пробвам Петролската газ, че имам карта за отстъпка от Алианц
            Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
            Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
            Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

            Коментар


              #7
              Снимка от миналата зима на нафта от Шел източена от резервоара на свата, ягмоса 3 помпи
              Прикачени файлове
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #8
                Брех, те Шела д аотворят парафинова колонка направо
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  #9
                  Аз не разбрах, само дизела ли е кофти на Шел или и бензина?

                  Коментар


                    #10
                    stilo_new написа:
                    Аз не разбрах, само дизела ли е кофти на Шел или и бензина?
                    И кафето....
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      #11
                      :D Стигате де, някои коли са навъртяли по 100К само на шелски бензин...Аз само веднъж съм имал отказ за палене с шелски бензин, ама може и аз да съм бил виновен...че със спрей за бърз старт запали после.

                      Коментар


                        #12
                        То Шел-а си е на франчайз и аз да имам място и пари и аз мога да отворя Шел
                        FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                        Коментар


                          #13
                          Гориво

                          Аз съм слагал газ добре върви дори по хубаво от на Еко Ако са други фирми но ползващи логото на ШЕЛ тези където обслужват бензиностанцията и може да правят шмекерии Всичко може да се случи . Коя точно че те са май 3 на На Петър Дертлиев- до тунела към ОрионНа пазара И на Сливница
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #14
                            Всяка безиностанция си е на различни собственици.Аз на ШЕЛ заредих миналото лято нафта и започна едно пушене отзад.Повече не зареждам там.Само OMW и то едно определно че не всяко става.
                            Fiat Brava 1.9 JTD

                            Коментар


                              #15
                              Тая на пазара
                              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                              Коментар

                              Working...
                              X