Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Croma 1.9 Multijet?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    emzo написа:
    Що не вземеш тогава по-ново волво ?Или някой пасатор ?
    Тези марки държат високи цени, а колега е писал, че има бюджет 2500- 3000 евро

    Коментар


      #17
      sasho_n2 написа:
      emzo написа:
      Що не вземеш тогава по-ново волво ?Или някой пасатор ?
      Тези марки държат високи цени, а колега е писал, че има бюджет 2500- 3000 евро
      Сорри, чета през редовете.Няма избор тогава. За тия пари - това.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        Ако си вземеш от България кола, ще си купиш по-нова година за тези пари и ще можеш дори да я провериш в сервизhttp://www.mobile.bg/11445247011098912

        Коментар


          #19
          sportakus написа:
          Ако си вземеш от България кола, ще си купиш по-нова година за тези пари и ще можеш дори да я провериш в сервизhttp://www.mobile.bg/11445247011098912
          Точно па тая е баси моргата. :D
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            #20
            Веднага ви давам отговори, колеги. Волвата, които ми харесват са по-скъпи и са с много по-скъпо обслжване. Това не е кола за хора, които нямат собствен бизнес. Говоря за S60, S80 и XC90. А Пасат след 2005 не е оферта. 2.0TDI е кошмарен мотор поне в периода 2005-08, докато е помпа дюза, след това е комън рейл и е добър, но са скъпии. 1.9TDI 105 коня пък е много слаб за това купеи също са скъпи и изтормозени на по 250-300К км.А относно зелените стикери за евро 4 - да могат да се вземат от всякъде, от където си ввимат и колите с немски номера. Сервизи, пуктовете, които правят ТЮВ, даже в интернет от ebay.de, само трябва да им пратиш копие на големия талон.
            Трябва да си търпелив към седем основни чувства. Да си търпелив към седем основни чувства: Омраза, обожание, страх, яд, тъга, радост и загуба.

            Коментар


              #21
              pplk написа:
              sportakus написа:
              Ако си вземеш от България кола, ще си купиш по-нова година за тези пари и ще можеш дори да я провериш в сервизhttp://www.mobile.bg/11445247011098912
              Точно па тая е баси моргата. :D
              Радвам се колега че по снимка ги познаваш, аз немога и обявата беше примерна за година и цена в България.

              Коментар


                #22
                Не, не. Италианка от България няма да взема. Познавам ги много добре джамбазите. Напудрен милионник със скрити дефекти не ми трябва. Мога да отделя до към 3300 Евро и да търся фейслифтова от Италия (но аз да си я докарам) Заслужава ли си обаче и какви са предимствата на фейслифта?
                Трябва да си търпелив към седем основни чувства. Да си търпелив към седем основни чувства: Омраза, обожание, страх, яд, тъга, радост и загуба.

                Коментар


                  #23
                  sportakus написа:
                  pplk написа:
                  sportakus написа:
                  Ако си вземеш от България кола, ще си купиш по-нова година за тези пари и ще можеш дори да я провериш в сервизhttp://www.mobile.bg/11445247011098912
                  Точно па тая е баси моргата. :D
                  Радвам се колега че по снимка ги познаваш, аз немога и обявата беше примерна за година и цена в България.
                  Колега, с риск да те разочаровам, но колата е гледана на живо с друг колега от форума. Фактите са, че читава Крома в България под 7К няма или си е жив късмет да намериш и то преди фейса. В този ред на мисли, предложението ти е несъстоятелно! Не, че има някакво значение, предвид мераците на колегата пуснал темата. :D
                  207 тиква автомат
                  новокромаджия 2.4 печка

                  Коментар


                    #24
                    pplk написа:
                    sportakus написа:
                    pplk написа:
                    sportakus написа:
                    Ако си вземеш от България кола, ще си купиш по-нова година за тези пари и ще можеш дори да я провериш в сервизhttp://www.mobile.bg/11445247011098912
                    Точно па тая е баси моргата. :D
                    Радвам се колега че по снимка ги познаваш, аз немога и обявата беше примерна за година и цена в България.
                    Колега, с риск да те разочаровам, но колата е гледана на живо с друг колега от форума. Фактите са, че читава Крома в България под 7К няма или си е жив късмет да намериш и то преди фейса. В този ред на мисли, предложението ти е несъстоятелно! Не, че има някакво значение, предвид мераците на колегата пуснал темата. :D
                    Споко, не си ме разочаровал, обясних ти в предишния си пост, че обявата беше примерна. Всеки има право да си купи кола от където иска и откъдето смята, че ще си вземе по хубава, но лично за себе си съм разбрал, че хубаво и евтино няма. Мисля, че се изяснихме и не е необходимо да продължаваме да пълним темата на колегата.

                    Коментар


                      #25
                      pplk написа:
                      Фактите са, че читава Крома в България под 7К няма или си е жив късмет да намериш и то преди фейса.
                      Абсолютно невярно!Моята я взех преди 2 години за 5800.От тогава досега съм минал над 70.000 км. без особени проблеми.Чувал съм за чисто нови коли, които по-рано почват да правят проблеми.Или съм голям късметлия, защото взех първата, която ми попадна за бюджета.

                      Коментар


                        #26
                        Immortal написа:
                        Абсолютно невярно!
                        Кое е невярно, че няма читави или, че става дума за късмет?
                        207 тиква автомат
                        новокромаджия 2.4 печка

                        Коментар


                          #27
                          pplk написа:
                          Immortal написа:
                          Абсолютно невярно!
                          Кое е невярно, че няма читави или, че става дума за късмет?
                          Има читави, разбира се. Всъщност - всеки влага различно понятие в думата "читав". Трябва да се има предвид, че все пак купуваме кола втора ръка, не чисто нова, при това за 1/10 от цената на новата. Така че човек трябва да е готов на различни компромиси. Наистина има хора, и познавам такива, които купуват кола втора (или повече) употреба, а претенциите им са все едно от магазина я купуват. Такива никога не си намират "читави" коли.Например - перфектна на вид и салон кола, двигателят мърка, но... била разтракано окачването.Ми то цялото окачване струва 500 лв, взимаш я, оправяш си окачването и става като нова.

                          Коментар


                            #28
                            Мен ме интересува да са здрави мотора, преференцията около него и скоростите, и да няма зверски удар. Всичко друго е бял кахър, дори и да има за боя някъде или салона да не е перфектен, окачването също се прави без проблем, така че това не е страшно. Мисля, че за 6000лв ще намеря читава в Германия + около 1000лв да я обслужа после, смятам, че трябва да е пушка след това.Пък и аз повече от 2-3г. не бих карал една кола, за тия години да мина, да мина... макс 90 000, няма да я карам цял живот и да правя такива сметки, колите не са вечни.
                            Трябва да си търпелив към седем основни чувства. Да си търпелив към седем основни чувства: Омраза, обожание, страх, яд, тъга, радост и загуба.

                            Коментар


                              #29
                              Immortal написа:
                              Всъщност - всеки влага различно понятие в думата "читав".
                              За това си абсолютно прав и обезсмисля спора! :D
                              207 тиква автомат
                              новокромаджия 2.4 печка

                              Коментар


                                #30
                                какво ще рече читава ,наистина е относително,знаете ли на колко пасати фор моушън по на 60 -70к им сменят съединителите по гаранция.какво остава за втората употреба автомобили

                                Коментар

                                Working...
                                X