Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скоро не е имало толкова хубав FIAT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скоро не е имало толкова хубав FIAT

    http://www.carscoops.com/2015/11/fia...htmlСупер е!
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    #2
    Хубав Фиат
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      Като изключим факта, че си е чиста Мазда, само с емблеми на ФИАТ - да, много е красив!Всъщност, не съм съвсем прав. Ето разликите:http://www.autoblog.com/2015/11/18/f...rison-feature/

      Коментар


        #4
        Хваща окото. Жигули Вайпър.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          Първият ФИАТ от не помня кога, със задно предаване. Тоест истинска спортна кола. За дизайна няма какво да говорим - по-добър е от невзрачната на външен вид "сестра" Мазда. Но пък при японката са по-добри двигателите - атмосферни вместо със съскало (основната разлика между двата модела), което е единствената, но за мен достатъчна причина да предпочета нея. Не че съм тръгнал да си купувам някоя от двете, но някой ден като ме удари кризата на средната възраст, бих си купил 10-12 годишна 124-ка или Миата на "реални" 127000км :D
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #6
            dikanio написа:
            ...някой ден като ме удари кризата на средната възраст, бих си купил 10-12 годишна 124-ка или Миата на "реални" 127000км :D
            И аз това си мислех, ама кризата на средната ми възраст неуморимо наближава, пък тия 124-ки са още пеленачета, мамка му

            Коментар


              #7
              Маздите ми харесват от доста години, но ...за кочината и дупките в София определено не стават. Едва ли някъде в града е останал кабрилоет, чиито гюрук да не е рязан поне по два пъти. А хич не са евтини....

              Коментар


                #8
                Явно тук разбиранията за добър автомобил са други... :D
                GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                ex: 145QV 97'

                Коментар


                  #9
                  Готина малка колица, ама някак не може да ме грабне като Алфите :/
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    Като изключим факта, че си е чиста Мазда, само с емблеми на ФИАТ - да, много е красив!Всъщност, не съм съвсем прав. Ето разликите:http://www.autoblog.com/2015/11/18/f...rison-feature/
                    То все едно да кажеш, че маздата си е чист Фиат... и пак няма да си прав де...
                    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                    Коментар


                      #11
                      dikanio написа:
                      Първият ФИАТ от не помня кога, със задно предаване. Тоест истинска спортна кола. За дизайна няма какво да говорим - по-добър е от невзрачната на външен вид "сестра" Мазда. Но пък при японката са по-добри двигателите - атмосферни вместо със съскало (основната разлика между двата модела), което е единствената, но за мен достатъчна причина да предпочета нея. Не че съм тръгнал да си купувам някоя от двете, но някой ден като ме удари кризата на средната възраст, бих си купил 10-12 годишна 124-ка или Миата на "реални" 127000км :D
                      За дизайна съм съгласен, но да предпочиташ атмосферен пред "съскалка" е мнооого извратено!
                      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                      Коментар


                        #12
                        Симпатична но някак си безлична, все едно не я е правил италиянец. Просто е някак си безлична, в муцуната ми напомня на рено, нисан, дачия, нещо от тях.

                        Коментар

                        Working...
                        X