Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Шоуто на Слави" внесе подписката в НС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    knososs - значи всеки, който има собствено мнение, което е различно от твоето, е тиква, така ли? Преди да започнеш да сочиш някого с пръст, не забравай, че 4 пръста сочат към теб - България е на това ниво, защото всеки дърпа чергата към себе си и врещи, че си предател, щото не мислиш като него. Препоръчвам ти малко повече да уважаваш мнението на другите, особено когато могат да го подкрепят с аргументи.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #17
      Според мен важното в случая е да се съберат тези 400 000 подписа и този референдум да се осъществи, тъй като по този начин ще се покаже на лай.ата в парламента, че на хората вече им е до гуша от тях и простотиите които правят всеки ден. А вече, на самия референдум кой как ще гласува е друг въпрос. За всеки от шестте въпроса може да се изкажат аргументи ЗА и ПРОТИВ. Не виждам нещо лошо в намаляване броя на депутатите - защо са ни толкова харантутници. Според мен т.3 и т.4 трябва да вървят заедно - ако има задължително гласуване, то да има достатъчно възможности това да стане дистанционно - било то по интернет, чрез SMS, дори през банкомат (нали уж им е сигурна системата). По т.5 - подкрепям напълно, какво правят сега с тези пари - чалга концерти, раздават кебапчета и купуват гласове. Колежката изрази мнение, че ще станат зависими от фирми, а сега не са ли? Не печелят ли едни и същи фирми дадени проекти?За т.6 - за малките населени места това е от голямо значение. Не разбирам защо трябва да се преглеждат автобиографии и прочие. Хората в град до 50-70 000 жители се знаят кой кой е и какво върши, но в София примерно това не знам до колко е приложимо.
      FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

      Коментар


        #18
        tambuhtaneca написа:
        Не виждам нещо лошо в намаляване броя на депутатите - защо са ни толкова харантутници.
        120 се корумпират много по-лесно от 240, а още по-лесно е като им махнеш субсидията :D Пътя към ада е постлан с добри намерения, макар че в конкретния случай се съмнявам, че намеренията са добри, имайки предвид инициатора.
        207 тиква автомат
        новокромаджия 2.4 печка

        Коментар


          #19
          pplk написа:
          tambuhtaneca написа:
          Не виждам нещо лошо в намаляване броя на депутатите - защо са ни толкова харантутници.
          120 се корумпират много по-лесно от 240, а още по-лесно е като им махнеш субсидията :D Пътя към ада е постлан с добри намерения, макар че в конкретния случай се съмнявам, че намеренията са добри, имайки предвид инициатора.
          Така е, а 1, се премахва много по-лесно от 240!Не, че нещо ама те повечето са корумпирани вече. Ако не си корумпиран какво става - изключват те от партията. Ако някой, дето има пари и иска да влезе в "системата", то ще го направи с пари, не смяташ ли така?
          FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

          Коментар


            #20
            tambuhtaneca написа:
            pplk написа:
            tambuhtaneca написа:
            Не виждам нещо лошо в намаляване броя на депутатите - защо са ни толкова харантутници.
            120 се корумпират много по-лесно от 240, а още по-лесно е като им махнеш субсидията :D Пътя към ада е постлан с добри намерения, макар че в конкретния случай се съмнявам, че намеренията са добри, имайки предвид инициатора.
            Така е, а 1, се премахва много по-лесно от 240!Не, че нещо ама те повечето са корумпирани вече. Ако не си корумпиран какво става - изключват те от партията. Ако някой, дето има пари и иска да влезе в "системата", то ще го направи с пари, не смяташ ли така?
            Колега, точно защото колкото повече намаляваме бройката на депутатите, толкова повече се доближаваме до цифричката 1 - точно за това аз лично съм твърдо против!Защото от 09.09.1944 - 10.11.1989 бутахме 1, който често ни припомняше за ДЪЛБОКОТО УДОВЛЕТВОРЕНИЕ на таварищ Брежнев което се предаваше върху всички нас които си спомняме за този незабравим период на възход, напредък и надежди за обещаваните още по-големи бъдещи удоволствия.Да не би случайно и днес, при другар-пожарникаря БОКО (това за ele ) вече да не е така? Макар и далеч от БГ все пак ми остана почувстваното задоволство от всеобщото разбирателство между простаците в държавата което заразява дори от растояние. Да не забравя и удоволствието от неповторимата гледка да наблюдавам как първият ми ръководител бърка с дебелите си пръсти в устите на момичета и млади жени носещи му погачи. След като преди това с тази ръка дълго се е почесвал през джоба пред камерите, съзерцавайки церемонията по поредното откриване. Този кеф си остава неподражаем от всички удоволствия!За това е по-добре да са 240, но мажоритарно избрани в два тура.

            Коментар


              #21
              Тази част за мен не я разбрах, какво общо има с мението ми по темата?
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #22
                Аз не бих отговорил на всичко с ДА и вносителят не ми е особено приятен, но референдум искам и ще се подпиша. Крайно време е гражданите да окажем някакво влияние, вместо само тихо да псуваме.
                Brava 1.6 16V 103hp

                Коментар


                  #23
                  Шоуто явно няма голям рейтинг , че си прави такова по улиците .
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    #24
                    Румен_Хинчев написа:
                    Шоуто явно няма голям рейтинг , че си прави такова по улиците .
                    Шоуто може и да няма рейтинг, ама явно водещия и участващите в него имат, щото за 3 часа се изкупиха 70 000 билета.
                    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                    Коментар

                    Working...
                    X