Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полицейски протести

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Полицейски протести

    Тия дни много ме нервят протестите на ,,онеправданите,, завалии с пагони.Голямо реване!!!Щели да се махнат всичките-дупе да ни било яко тогава!!!Какво мислите за ситуацията?
    Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

    #2
    Най-лошото е, че няма да се махнат. Даже мафията е по-добре от организираната от полицията престъпност.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      99,9% от служителите в МВР и МО са там,заради сигурната заплата,привилегийте,обезщетението при пенсиониране и голямата пенсия.
      Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
      ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

      Коментар


        #4
        Против съм полицаите да са I-ва категория труд. (Ай стига бе, дори работещите в АЕЦ са II-ра и III-та категория!!!)Против съм да се пенсионират съвсем млади (в сравнение с останалите) и да получават по 20 до 40 заплати при пенсионирането си.Против техните неразрешени протести в момента съм и че няма кой да ги "респектира", както те биха респектирали някой друг протестиращ неразрешено.За това съм, да работят в човешки условия, със съвременно оборудване, дрехи и т.н.Да взимат нормални заплати, като сегашните и по-големи дори.Да бъдат постоянно обучавани, изпитвани, проверявани за корупция (от "тайни" вътрешни служби, например). Който не е за там - вън!

        Коментар


          #5
          +1 за Дидо, но не виждам как ще стане това.
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            #6
            Бих си позволил да те коригирам - 99,99%.Процентът на пътните полицаи, които са там заради рушветите също е около този.
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              Ми много добре ще е една част да се махнат - и без тва имаме твърде много полиция на глава от населението.......тва че е безкрайно не ефективна мисля че не е нужно да се споменава......
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #8
                Моите уважения към полицаи и военни, но подкрепям написаното от Дидо и:...си спомням думите на един английски гражданин доброволец в почистването на кв. Аспарухово ( след наводненията), който пред екип на ТВ каза: "Хора. Къде ви е армията в този момент ???" И наистина - нямаше я. Няма я обаче до момента в който се протяга поредния военен калпак за да бъде напълнен с 20 брутни заплати при все, че винаги е ползвал банкови преференциални кредити, търговски отстъпки в Техно-магазините, квартирни, истинско и безплатно здравеопазване, служебни почивни бази и станции, облекло, обувки, безплатна храна в "работен режим" и пенсиониране в ранна зрялост. И ще попитам: Някой друг помислял ли си е за поне 1/3 от тези възможни държавни придобивки при все, че е изряден данъкоплатец и блъска без да знае, кога почива. Освен това плаща за всичко + обедите на шефа, войника, полицая, доктора, майката, пенсионера... и кВоТ остане - ще е за собствените му децата.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Против съм полицаите да са I-ва категория труд. (Ай стига бе, дори работещите в АЕЦ са II-ра и III-та категория!!!)Против съм да се пенсионират съвсем млади (в сравнение с останалите) и да получават по 20 до 40 заплати при пенсионирането си.Против техните неразрешени протести в момента съм и че няма кой да ги "респектира", както те биха респектирали някой друг протестиращ неразрешено.За това съм, да работят в човешки условия, със съвременно оборудване, дрехи и т.н.Да взимат нормални заплати, като сегашните и по-големи дори.Да бъдат постоянно обучавани, изпитвани, проверявани за корупция (от "тайни" вътрешни служби, например). Който не е за там - вън!
                  +1
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #10
                    Значи работата е ясна!!!Щом са такива отворковци -да излезем и ние на контрапротест,,щото за техния ,,зор,,така да се каже на половината България и се спуква гьона от работа!!!И при тях няма данъци и осигуровки-каквото ти пише -в джобчето!!
                    Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                    Коментар


                      #11
                      Еб@ти наглярите, цял живот не са работили нищо, един пирон не са зачукали, ше ми правя блокади. Поне Волен да бяха арестували, че да имат очи да протестират. Да напускат всичките, да закриват полицията и да става като в Дивия Запад - всеки е въоръжен и сам се оправя. Сега полицията охранява лошите. Ако няма полиция, която да ги пази, бандитите, мангалите, политиците и т.н. ще се замислят доста повече какво правят и с кой се ебав@т.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #12
                        Що да не са първа категория?Служителите в АЕЦ не отиват всеки ден на работа с реален риск за живота си. Според мен са си съвсем прави хората и им пожелавам успех. Единствено ме дразни, че заплашват със зарязване охраната на границата, а не на парламента, да кажем. Ама и на тях им по-лесно да си го изкарват на другите обикновени хора, а не на истинските виновници. Като в тая тема тук. Щото реално това орязване се прави, тъй като свършиха парите за крадене. В подкрепа ще сложа тук два цитата от нюз.бг "...структурата на бюджетите на силовите ведомства е стигнала дотам, че 95% са разходите за възнаграждения и само 5% за всичко останало." и "Според Горанов тези пари е за предпочитане да бъдат харчени за укрепване капацитета на МВР. " Хайде холан...
                        браво 1,6/90 - 09 г.

                        Коментар


                          #13
                          Основния риск за живота им е да пукнат от затлъстяване. Нека ги накарат да тичат 600м. и ще видиш кви са смотаняци.
                          207 тиква автомат
                          новокромаджия 2.4 печка

                          Коментар


                            #14
                            Immortal написа:
                            Против съм полицаите да са I-ва категория труд. (Ай стига бе, дори работещите в АЕЦ са II-ра и III-та категория!!!)Против съм да се пенсионират съвсем млади (в сравнение с останалите) и да получават по 20 до 40 заплати при пенсионирането си.Против техните неразрешени протести в момента съм и че няма кой да ги "респектира", както те биха респектирали някой друг протестиращ неразрешено.За това съм, да работят в човешки условия, със съвременно оборудване, дрехи и т.н.Да взимат нормални заплати, като сегашните и по-големи дори.Да бъдат постоянно обучавани, изпитвани, проверявани за корупция (от "тайни" вътрешни служби, например). Който не е за там - вън!
                            +5
                            FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
                            FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
                            FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
                            HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

                            Коментар


                              #15
                              slonikon написа:
                              Що да не са първа категория?Служителите в АЕЦ не отиват всеки ден на работа с реален риск за живота си.
                              Точно ти ли го казваш? Ама това е една друга тема!Какъв риск за живота има един катаджия? Ами един охранител на КПП-то на АЕЦ-а?Ами един дознател? Ами един квартален милиц...пардон, полицай?Да не си представяте ежедневната работа на полицаите като тичане след престъпниците с гол в ръката пистолет?!Ай да видим за последите години колко полицаи за загинали при изпълнение на служебните задължения, убити от престъпници?!( http://policebg.free.bg/cgi-php/phpb....php?f=8&t=196 - като махнете загиналите при ПТП-та, загиналите пожарникари и загиналите от "неправилно боравене с оръжието на колега", колко остават? )Че то за същото време в АЕЦ сигурно повече са загинали - сещам се за преди 3 години 2-ма водолази... а иначе некролозите в града са все на хора между 40 и 60 години... починали са не от старост. Даже днес погребаха едно момче, младо... от рак...

                              Коментар

                              Working...
                              X