Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продажба/изпращане на една джаджа до Америка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продажба/изпращане на една джаджа до Америка?

    Колегите, пуснал съм в продажба една джаджа в ОЛХ и днес един от Америката ми писа СМС, че има интерес към нея и да съм му пишел на мейла. Писах и той отговори.Хубаво, обаче начина по който е описал нещата ми е малко съмнителен и ми се струва, че иска да продаде краставици на краставичаря Копирам ви текста да споделите и вашето мнение по въпроса:
    Thanks for getting back to me... I’m Edward Hedrick from United State of American. I’m Ready to Buy the Item urgently from you as I Would be sending Down My Private Transport Company (Global Shipping Logistics) for the Item to be Picked from your Address to My country.However, The Transportation charges, Expenses and cost to pick up the Item from your Country to my Country shall be responsible by me. Therefore, I want you to get back to me with your address such as ( Name, Address, Post Code, Phone No, Country, State/City e.t.c ) In order to forward your address to my shipping company for the pick up bills to be calculated and estimated... I don’t have access to receive/call out on phone due to the nature of my job!Regarding the payment, I only have access paying you via PAYPAL... Hope paying you Via PayPal won’t be a problem to you as you can create a fast PayPal Account using an Hotmail/yahoo ID... All you just have to do is to visit www.paypal. com and sign up as it easy, fast and convenient to receive Payment Instantly... Thanks as I await for your Address and PayPal data to proceed as soon as possible with the Transaction...Mr. Edward
    Чудя се как да процедирам... Да поема доставката или да му дам първо Пейпала?
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    Директно го пускаш по пързалката и продължаваш да си продаваш нещото.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Аз не мога да разбера твоя въпрос.Той ти предлага сам да си поеме разноските по транспорта, а иска от теб пейпал, за да ти преведе парите.
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #4
        https://www.google.bg/search?q=Thank...sm=93&ie=UTF-8

        Коментар


          #5
          Хаха Данчо, това последното ми хареса :D
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            На тоя само като му прочетеш английския и трябва да ти е ясно, че е от черния континент. :D
            207 тиква автомат
            новокромаджия 2.4 печка

            Коментар


              #7
              Сега кажете как да го набутам
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                Тоя бот поне 2 пъти ми пуска смс-и. Уж технологиите са много напред, а има толкова спамове и от тоя тип глупости.

                Коментар


                  #9
                  Re: Продажба/изпращане на една джаджа до Америка?

                  M5kov написа:
                  I’m Edward Hedrick from United State of American.
                  Ко речи???Тва е към бай Едуард, не е към Петков

                  Коментар


                    #10
                    M5kov написа:
                    Сега кажете как да го набутам
                    Искаш му пейпал адреса да му пратиш фактура да плати. Иначе най-вероятно (фиктивно) ще ти прати парите + някакви за разходи, ама после ще се обяснява, че някой объркал и ще си ги иска обратно чрез уестърн юнион примерно. Не че ще плати... ама за спорта
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #11
                      Случка

                      Просто го пращаш за зелен хайвер .
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        Дай я тая джаджа да я листнем в моя и-бей и да му пратим линк - да я плати в Пейпала ми, аз ще ти си преведа после парите.Само кажи какво е, колко тежи и колко ще му е шипинга до САЩ. Ако човека е реален, не е проблем да ти свърша работа.Лично аз се съмнявам да е опит за измама стига нещото да не е мъничко а скъпо...Виж, ако след като си направиш Пейпал, той поиска достъп до акаунта ти поради някаква причина, това е съвсем друг въпрос.Иначе ако мине през Ибей платформата се дължат 10% от цената за продажба към Ибей и 3-4% на Пейпал, после за парите вземат 2 евро за превод в българската ми сметка. След това още левче за банков превод в БГ към твоята сметка. Но пък вероятността да стане фал е много малка. Особено ако се пусне с тракинг номер и можеш да докажеш, че я е получил. Тогава колкото и да се жали в Ибей - не му се връщат парите ако в листинга е отбелязано че не се приема връщане. Тънкостите са много, но не е проблем да помогна.
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Чиста измама си е, няма смисъл да се занимаваме с тоя...
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар

                          Working...
                          X