Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадка с часовници/времето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Загадка с часовници/времето

    Омръзна ми да си сверявам часовниците...Установих някаква закономерност ли я нарека, не знам...Ръчния ми часовник /най обикновен кварцов Касио/, който ползвам само при лов,часовника на двата ми телефона - единия тип нокия с фенерче, другия Сони експерия аква,часовниците в трите автомобила, които ползвам, Чинкуечентото, Грандето и Ферозата, както и стенния кварцов в къщи,та всичките тия убавци са с по 3 минути назад. Ни повече, ни по-малко.Като ги сверя - след 24 часа приблизително пак са 3 минути назад... Това сравнено с точното време по програма Хоризонт.Скоро вързах нещата... Необяснимо!Теории?п.п. Да не би Силата да забавя времето около мен или да ми е пробутала кофти мидихлорини!?
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Наближава 18.12 !!!!
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #3
      Към Тъмната страна часовниците преминали са!От тях отърви се!И нека силата бъде с теб!

      Коментар


        #4
        Чадовник

        Спомням си едно време будилника имаше лостче където се настройваше колко да забързва или забавяна електронния набеждават батерия Ама всички да правят едни и същи проблем си е загадка питай в сайта на часовникарите http://strelki.info/viewtopic.php?f=...036dca2fили на хората занимаващи с мистерии http://misterika.blogspot.com/2013/01/blog-post_19.html"Мистика часового механизма"Толкова статии има за мистиката че като прочетеш някой взимаш да вярваш в някой неща .
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Йода виновен е

          Коментар


            #6
            Звънни на програма "Хоризонт" да ги информираш, че часовника им избързва с 3 минути на всеки 24 часа.

            1.9 JTD 110hp
            Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

            Коментар


              #7
              OpenGL написа:
              Звънни на програма "Хоризонт" да ги информираш, че часовника им избързва с 3 минути на всеки 24 часа.
              След сверяване, часовника изостава с 3 минути за около 24 часа и толкова.Повече не изостава...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                Понеже в такава ситуация се тананика една мелодия, а във форума няма как да се тананика...https://www.youtube.com/watch?v=HQoRXhS7vlU
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  #9
                  Баси и проблема.Вземи ги свери всичките веднъж с 3 минути напред, за да си решиш проблема.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    Re: Загадка с часовници/времето

                    kiro_of_the_day написа:
                    Омръзна ми да си сверявам часовниците...Установих някаква закономерност ли я нарека, не знам...Ръчния ми часовник /най обикновен кварцов Касио/, който ползвам само при лов,часовника на двата ми телефона - единия тип нокия с фенерче, другия Сони експерия аква,часовниците в трите автомобила, които ползвам, Чинкуечентото, Грандето и Ферозата, както и стенния кварцов в къщи,та всичките тия убавци са с по 3 минути назад. Ни повече, ни по-малко.Като ги сверя - след 24 часа приблизително пак са 3 минути назад... Това сравнено с точното време по програма Хоризонт.Скоро вързах нещата... Необяснимо!Теории?п.п. Да не би Силата да забавя времето около мен или да ми е пробутала кофти мидихлорини!?
                    Не е това причината.Има една теория на относителността-колкото скоростта на движение е по-близка до тази на светлината,толкова времето се забавя.Та така.Виж с колко караш.В тая връзка един виц:Перничанин спечелил дело за превишена скорост,като доказал,че ако караш с 240 км/ч,няма как да видиш,че има знак за ограничение 40км/ч. :P
                    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                    Коментар


                      #11
                      Кире, имам същия проблем с касиото, телефона и радото на колата, за касиото предполагам същото като твоето проблема е в китката и писанетон а компютър че натискаме бутоните и той се сверява, а за другите две в мрежата, който се самонастройват по нея. Махни автоматичното сверяване по мрежата и ще се оправят нещата. пп И на радио хоризот вяра да нямаш.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #12
                        А сигурен ли си че часовника на радиото е верен? Да не би твоите да се сверяват по сателит, има и такива?
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          #13
                          NikMar написа:
                          А сигурен ли си че часовника на радиото е верен? Да не би твоите да се сверяват по сателит, има и такива?
                          В 15.00 часа казват, че дават точно време от Националния институт по метрология. Техният часовник ако не е верен...Пък и часовниците в автомобилите, фабричните да се сверяват по сателит... не ми се вярва.
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            Станишев е виновен!
                            VIT написа:
                            Йода виновен е
                            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                            Коментар


                              #15
                              В либрата (версията с навито) не мога да сверявам часа, но винаги цепи секундата, многократно проверено с "Хоризонт" - само сверява се по някакъв начин. Сега като върнат часа ще е точен и по отношение на часа.
                              Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                              Коментар

                              Working...
                              X