Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea 1.9JTD Pejo 206 1.6 110p.s Audi A3 1.9TDI 90p.s

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Marea 1.9JTD Pejo 206 1.6 110p.s Audi A3 1.9TDI 90p.s

    Кой кого? 1 път летящ от 60 и 1 от старт?

    #2
    Ако мареата не е 115 кс залагам на пежото ... най лекото купе в старта мисля че ще ги бие ... ПС с бравото съм се дърпъл с голф 1.9 90 кс 1-0 за мен ... шофьора се оправдаваше че нещо му заглъхнал на 3-та но все пак го скъсахме от майтап ;]
    Bravo 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      пежото е с криво бутало

      Коментар


        #4
        Колега Kupihsifiatshtotemnogoqk, предупреждавам те, че си на косъм от нарушаването на правилата. по-точно на това:4.7. Организирането и уговарянето на незаконни автомобилни състезания във форума е строго забранено! Правилото важи и за личните съобщения. Не само в тази тема!!!

        Коментар


          #5
          naskobg написа:
          Колега Kupihsifiatshtotemnogoqk, предупреждавам те, че си на косъм от нарушаването на правилата. по-точно на това:4.7. Организирането и уговарянето на незаконни автомобилни състезания във форума е строго забранено! Правилото важи и за личните съобщения. Не само в тази тема!!!
          До колкото разбирам от написаното, човека не е уговарял гонка през форума, а пита за мнение какъв би бил резултатът от гонката.
          punto HGT

          Коментар


            #6
            naskobg написа:
            Колега Kupihsifiatshtotemnogoqk, предупреждавам те, че си на косъм от нарушаването на правилата. по-точно на това:4.7. Организирането и уговарянето на незаконни автомобилни състезания във форума е строго забранено! Правилото важи и за личните съобщения. Не само в тази тема!!!
            С кое точно ще наруша правилата?

            Коментар


              #7
              Темата е само за локуми, според мен.Ако има намек за реална гонка, реално ще бъде изтрита

              Коментар


                #8
                И двете т,ябва да се те резнали като краставица. Моля да ми обясниш какво значи криво бутало, че аз бутала съм виждал всякакви, отчупени, продупчени, стопени, мазни и т.н. ама криво несъм.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  S_BANKOV написа:
                  И двете т,ябва да се те резнали като краставица. Моля да ми обясниш какво значи криво бутало, че аз бутала съм виждал всякакви, отчупени, продупчени, стопени, мазни и т.н. ама криво несъм.
                  Това са негови думи

                  Коментар


                    #10
                    Аудито се отказа с пежото 1:1 в мокро време първия път ме дръпна с половин кола 2 път го дръпнах с кола и половина и тои се отказа

                    Коментар

                    Working...
                    X