Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Старите модели Алфа и Фиат поскъпват

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Старите модели Алфа и Фиат поскъпват

    Купувайте докато е време http://fakti.bg/avto/158866-6-dostap...aign=firstpage
    punto HGT

    #2
    Мани я статията, прочети коментарите, но ако се оцапаш от смях, аз не съм виновен.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Те много говорят, но да не се окаже някое QV или HGT да е по-поддържано от на тати БМВ 7-цата. Не знам що мислят, че като видят стара кола е пълна кочина, а тя действителност може да е на кукла.
      Никоя друга кола не може да ти направи такъв кеф, какъвто прави италианската!

      Коментар


        #4
        Едно питане. Тия QV, LE серия ли са? Скоро видях едно, на което над праговете пишеше limited edition №137. Или това е някъв шит в последствие написано.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          #5
          Kay_ написа:
          Едно питане. Тия QV, LE серия ли са? Скоро видях едно, на което над праговете пишеше limited edition №137. Или това е някъв шит в последствие написано.
          Това незнам дали ще помогне: https://en.wikipedia.org/wiki/Alfa_Romeo_145_and_146 , но като гледам няма описано нищо за ЛЕ, както примерно при Fiat Coupe
          punto HGT

          Коментар


            #6
            Повечето споменати в статията гаранция ще изгният много преди да поскъпнат. Рено 19 беше добра кола, карал съм, вървеше добре и странно за Рено-почти не се чупеше. Обаче как гние това нещо...страхххх...Алфата от тия години е бездънна яма. Лошото е, че и в по-новите години пак си е яма. Е, не толкова бездънна откъм време и пари, ама пак си е голяма дупка.Напоследък виждам често по разни дворове и на супер невероятни места да буренясват Купета на Фиат. Там нямам идея какъв е проблема, но ги ивждам често и явно и там поддръжката става безпредметна в някакъв момент.

            Коментар


              #7
              Ами те затова ще поскъпнат, защото ще останат много, много малко бройки от тези екземпляри...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                Като имам възможност да се глезя съм решил какво да си купя. Фиат Купе... за мотор още не съм си избрал, ама като си я взема ще е само моя(не обща със жената) И ще я направя кукличка. Това съм си решил и рано или късно ще стане
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  #9
                  veselin10 написа:
                  Като имам възможност да се глезя съм решил какво да си купя. Фиат Купе... за мотор още не съм си избрал, ама като си я взема ще е само моя(не обща със жената) И ще я направя кукличка. Това съм си решил и рано или късно ще стане
                  Хехехе хехехеххехе направо ми оправи настоението.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    veselin10 написа:
                    Като имам възможност да се глезя съм решил какво да си купя. Фиат Купе... за мотор още не съм си избрал, ама като си я взема ще е само моя(не обща със жената) И ще я направя кукличка. Това съм си решил и рано или късно ще стане
                    Ако си сключил брак с жена ти, колкото и да искаш да е само твоя по закон ще е твоя ама само на 50%
                    punto HGT

                    Коментар


                      #11
                      didich написа:
                      veselin10 написа:
                      Като имам възможност да се глезя съм решил какво да си купя. Фиат Купе... за мотор още не съм си избрал, ама като си я взема ще е само моя(не обща със жената) И ще я направя кукличка. Това съм си решил и рано или късно ще стане
                      Ако си сключил брак с жена ти, колкото и да искаш да е само твоя по закон ще е твоя ама само на 50%
                      Той пак е късметлия, щот моята не е никак моя, а си е само на жената
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        #12
                        Е аз в това отношение съм ок, пунтото си е 100% мое, както и голфа на жената си е 100% нейна собственост.По темата http://fakti.bg/avto/159103-golf-ii-za-75-hil-leva , като ви казвам да купувате стари коли не си правя майтап , човека от форума, който най много ще спечели в това отношение и за който се сещам е колегата VET
                        punto HGT

                        Коментар

                        Working...
                        X