Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Некоректна бензиностанция!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    VIT написа:
    По-добри едва ли. Има 2 бензиностанции на които Дизела е 1,70лв
    Знам ги колега. :D Едната е преди метро в ляво, до Хюндай сервиз.Цената в Пловдив лятото беше по-добра от там. :D

    Коментар


      #17
      uBaHoBB написа:
      И бих желал да попитам, ако има някой запознат, къде мога да подам сигнал за тази бензиностанция ?
      Държавната агенция за метрологичен и технически надзор и агенция Митници
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #18
        naskobg написа:
        VIT написа:
        По-добри едва ли. Има 2 бензиностанции на които Дизела е 1,70лв
        Знам ги колега. :D Едната е преди метро в ляво, до Хюндай сервиз.Цената в Пловдив лятото беше по-добра от там. :D
        Цъъъ колега,там е скъпо. Едната е ведомствена бензиностанция.

        Коментар


          #19
          Колеги имайте едно наум ако решите да зареждате от бензиностанцията на ОМВ, която се намира в София на Околовръстен път и Бъкстон. Петък вечер минах и заредих 10-тина литра. Колата стана някак си мудна, неделята имах малко излизане и не вървеше добре, а тая сутрин при -6 градуса нямаше палене, някъде 7-8 опита направих докато я подкарам. В работата изкоментирах с колега проблема, оказа се че той пък си е заредил в БМВ-то бензин от там и има драми и той. Аз финиширах с добавка за вода в бензина, спирт за горене и още бензин но от ЕКО-то. ФЕС-а не намира никакви грешки.
          Fiat Coupe 1.8

          Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

          Коментар


            #20
            Странно, аз от там съм зареждал газ много пъти и колата вървеше повече от добре. Вече ще имам едно на ум.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              #21
              Странно, аз от там съм зареждал газ много пъти и колата вървеше повече от добре. Вече ще имам едно на ум.
              То по-миналата седмица пак от там заредих и но нямах проблеми. Но от петък вечер насам драмата е пълна.
              Fiat Coupe 1.8

              Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

              Коментар

              Working...
              X