Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови снимки на Браво 2007

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    прав сислед 1-2 седмици като я има вече и в Ауто Италия, продавача ще промени цената :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #92
      Дано Защото трудно ще му я купи някой, дори и под 20’000 Евро

      Коментар


        #93
        Kuku написа:
        Да де, втора употреба в кавички Но на тая кола гаранцията вече и тече, защото той не може да я купи без регистрация от чужбина и няма логика да я продава на цената като в магазина Знаеш, че слезе ли колата от витрината, цената веднага е с 10% надолу
        даже и с повече ... проценти ...както и да е ... пак ше го кажа с риск да стана банален много пари искат навсякъде за тоя ФИАТ ...
        Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
        Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

        Коментар


          #94
          Дано да си струва

          Коментар


            #95
            Колеги, тази или най-късно другата седмица новото "Браво" влиза в шоурума на "Цариградско шосе" Колите трябва вече да са пристигнали в България и даже половината от тях вече са продадени :D Аз имам уговорка за другата седмица да ходя да разгледам и даже да покарам, ако има свободни от тестовите бройки

            Коментар


              #96
              колко коли са?
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #97
                Поръчани са към 30 коли, всякакви разновидности - бензин, дизел, с екстри, без екстри

                Коментар


                  #98
                  ами бравощом 10-15 са продадени...дано тръгнат продажбите
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #99
                    Дано В понеделник ще разбера Само да не са продадени 10 базовки за таксита и още 5 за служебни

                    Коментар


                      не вярвам да са за такситакато отидеш ще ни кажеш и ценитеда видим дали ще съм познал, че ще са по-ниски от западна Европа
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        При първа удобна възможност ще споделя преките си впечатления от колата и ще снимам тая-оная в шоурума Пинко може скоро да вземе някоя за тест в списанието :D

                        Коментар


                          Здравейте и от мен. Преди няколко дена си купех Фиат Браво 2008 година. Взех си 1.9 дизел 120 к.с. и съм много доволен за сега. Искам да попитам за бутона на волана за управление , на които е изобразено знака на Windows, каква му е функцията.

                          Коментар

                          Working...
                          X