Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монаж на панорамен покрив на крома

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Важното е теб да те кефи, к’во мислят другите - дреме ти на ...Единствения въпрос е сумата, която струва това удоволствие.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #32
      Цялото удоволствие ми струваше 400 евро-250 панорамата и 150 залепянето

      Коментар


        #33
        Най-много ме кефи че съумях да го кача,да вържа целият кабелажи да активирам с Multiecuscan всичко-ел.седалки с памет,ел.огледала с памет,сензор за дъжд,сензор за автоматично включване на светлините,електро-хромно огледало,камера за задно виждане, аларма и не знам още какво беше

        Коментар


          #34
          :D
          Прикачени файлове

          Коментар


            #35
            Най-много ме кефи че съумях да го кача,да вържа целият кабелажи да активирам с Multiecuscan всичко-ел.седалки с памет,ел.огледала с памет,сензор за дъжд,сензор за автоматично включване на светлините,електро-хромно огледало,камера за задно виждане, аларма и не знам още какво беше
            Виждам че темата е стара, но първо Адмирации за крайния резултат и си прав че кеф цена няма
            Преди да прочета темата ми влезе тази муха в главата дали не мога да си сложа и стъклен покрив и се чудих дали ще стане, но явно ти си намерил правилния път.
            Ако споделиш малко по-подробно друго освен стъклото и механиката за самия него, друго сменя ли се, като компютри и други неща, самия покрив има ли си отделен блок за управление и все такива въпроси имам.
            Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

            Коментар

            Working...
            X