Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монаж на панорамен покрив на крома

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега, в секция Download на сайта има образ на диска e-Learn.Копирай го, и го стартирай с Deamon Tools или просто го запиши на едно DVD.В него има описани всички процедури, включително и по сваляне на покрива.

    Коментар


      #17
      колеги моля ХЕЛП-някой линк нещо,уж нямам проблеми с италианския ама нещо не намирам процедура за сваляне на ламаринен покрив . За демонтаж на панорамен намирам , но за ламаринен-нищо

      Коментар


        #18
        Че що на италиански?Езикът се сменя от падащо меню, ако ти е по-лесно на друг.Процедурата е 7210Е28.От картинките не се разбира много дали е на ламаринен или панорамен покрив, но според мен е една и съща.

        Коментар


          #19
          колега голямо благодарско-обяснено е всичко.Да изчакаме само някой по-хубав,топличък ден и я "отпочваме". Ще трябва да набавим и малко инструмент и чао-чао ламаринен покрив

          Коментар


            #20
            Ето ме отново
            Прикачени файлове

            Коментар


              #21
              Продължаваме
              Прикачени файлове

              Коментар


                #22
                Напред
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #23
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #24
                    :D
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #25
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #26
                        И най-накрая
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #27
                          Последно
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #28
                            За въпроси,отговори и мнения-моля

                            Коментар


                              #29
                              DDP67 написа:
                              За въпроси,отговори и мнения-моля
                              То моята е 1991 и това си го има.Въпроси и отговори, ти си ги задал и си отговори?Между другото , не го ползвам , това е панорамна ,,Простотия".Лятото- клима, зимата парно- това е истината.То като се кара колата се гледа нагоре ли?А като ти прокапе , пак ли ще питаш ?Първо се мери после се реже ,а по- първо се анализира, дали да се прави?!А сега, ще те питам? Коя година е , климата работи ли ? Колко ти гори ?Навигацията има ли карта за БГ? Сложи си нещо в подписа ! Дай нещо , за тази кола? Иначе ако имаше данни, нямаше да питам?Не че не знам, какво си си купил!!!! Голям тормоз, дайте ми това , а аз имам кола?!!
                              [size=11]Croma 2000IE CHT,1991г./154C3.046/Компютър в колата с 3 операционни с-ми: Dos6.22 / WIN98/WINXP-SP3/Дъно-Canyon 6LEBMS-T.Процесор Пентиум 1G/Hz,Хард диск30G/лаптопски , Видео карта 64М/B,Ram 768М/B, Bтори акумулатор и UPS. Принтер Canon PIXMA TS305 на батерии . Хладилник на 12В. Соларен панел 3А/h.

                              Коментар


                                #30
                                Да започнем поред: 1) Фиат крома 1991год. няма панорама а има люк. 2)Това че не го ползваш си е твой проблем 3)Лятото при 40 градуса ти не ползваш ли климатик или си отваряш прозореца за естествен климатик 4)Зимата не си ли пускаш парно 5)Защото моята е с двузонов климатик и двузоново парно 6)Твоята може и да капе вече но моята е все още с нови гумени уплътнения 7) Моята е 2007,горенето не ме интересува защото в БГ има един мохабет КЕФ ЦЕНА НЯМА,навигацията има карта на цяла Европа включително и на БГ Това е съвсем друго поколение автомобил така че не съм сигурен дали знаеш какво съм си купил 9)Нали знаеш приказката за лисицата и гроздето

                                Коментар

                                Working...
                                X