Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Lancia Thesis

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Покупка на Lancia Thesis

    Здравейте приятели.В момента карам Fiat Punto 1,2 бензин 2001година (тази от подписа). Колата е запазена и не ми създава кой знае какви грижи. Както знаете е евтина за поддръжка, но в последно време искам да взема и нещо по луксозно. Искам лимузина.Окото ми се спря на Lancia Тезис. В нета има оскъдна информация, а и предлагането на пазара на употребявани автомобили не е кой знае колко, но при първи впечатления съм изумен колко много стил и естетика, съчетани с лукс и екстри има в тази кола. Thesis-ите, които успях да прегледам на бързо из обявите вървят м/у 2003-2006год. и на цени от 3500-7000лв. Струва ми се дори плашещо ниска цената им за луксозната заявка, пред която е поставен обикновения шофЕр като мен.Затова е и тази тема и въпросите ми към тези от вас, които са имали допир до този модел автомобили да ме посъветват. Кои са слабите места на Ланча Тезисs? Какви проблеми най-често мога да имам с такъв автомобил? Скъп ли е за поддръжка? Намират ли се части и майстори, които да ги сменят :D Какъв е смесения разход на този тип двигатели (2.4JTD)? Такси, граждански, данъци? И изобщо заслужава ли си покупката на Thesis или да се оглеждам за друг модел лимозина. Ще се радвам на всякакъв вид информация и насоки. Благодаря, задължен съм ви.

    ex. Fiat Punto MK2 2001год. 1,2i бензин 60ps.

    ex. Fiat Punto MK1 1995год. 1,1 бензин 55ps.

    #2
    Re: Покупка на Lancia Thesis

    Lyubcho88 написа:
    Ще се радвам на всякакъв вид информация и насоки.
    например раздела за Тезис в Ланча форума баце

    Коментар


      #3
      Re: Покупка на Lancia Thesis

      Dilyan-Z написа:
      Lyubcho88 написа:
      Ще се радвам на всякакъв вид информация и насоки.
      например раздела за Тезис в Ланча форума баце
      10x баце.

      ex. Fiat Punto MK2 2001год. 1,2i бензин 60ps.

      ex. Fiat Punto MK1 1995год. 1,1 бензин 55ps.

      Коментар

      Working...
      X