Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Матраци тед - боди баланс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    GaTio2 написа:
    Леглото е старо и е с дюшек и отдолу пружина. Майка ми явно иска двулицев, за да може да се пере калъфа и има 10години гаранция, а другия 5 години явно защото се сплесква. Но каква ли ще е цената на подматрачната рамка... иначе разликата в двата матрака е 40лева в един сайт.
    Ново легло ще трябва да купиш при това положение(изхвърляй направо това подобие на легло) .Най -евтин вариант ти е френско легло от 160 лв нагоре почват ама не съм сигурен .ти за толкова време и разглеждане не разбра ли че на това с пружината няма как да сложиш нов матрак :D
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #32
      Има как, баща ти като е дърводелец хаха :D Честно казано не съм разглеждал как е хваната пружината, как се маха и какво остава нали. Не съм наясно и как се поставя тази подматрачна рамка самото легло по плоскосите си има нещо като летви и те държат рамката ли?
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #33
        GaTio2 написа:
        Има как, баща ти като е дърводелец хаха :D Честно казано не съм разглеждал как е хваната пружината, как се маха и какво остава нали. Не съм наясно и как се поставя тази подматрачна рамка самото легло по плоскосите си има нещо като летви и те държат рамката ли?
        точно така .и мисля ,че ако не е на механизъм ,трябва да има 4 опорни точки .допитай се и до баща ти де лесна работа ,не искай да правиш всичко сам ,като си има и специалисти
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #34
          tomazo написа:
          GaTio2 написа:
          Има как, баща ти като е дърводелец хаха :D Честно казано не съм разглеждал как е хваната пружината, как се маха и какво остава нали. Не съм наясно и как се поставя тази подматрачна рамка самото легло по плоскосите си има нещо като летви и те държат рамката ли?
          точно така .и мисля ,че ако не е на механизъм ,трябва да има 4 опорни точки .допитай се и до баща ти де лесна работа ,не искай да правиш всичко сам ,като си има и специалисти
          И вашето предложение какво е двулицев или еднолицев. Колко струва някоя нормална рамка за 114/190? Не им разбирам
          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

          Коментар


            #35
            Не се хвърляй на евтиното, добри рамки са тези на РосМари, за тоя размер към 140лв има. Колегата опита да мине метър с някаква евтина рамка за леглото на детето му и то няколко пъти скочило на леглото и се счупила. Виж на сайта на Брава.бг и си харесай. Примерно модел Flex ми се вижда читав. Аз съм с Black Charm, но с голям латексов матрак не посмях да сложа някоя стандартна.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #36
              Май ще е този еднолицевия, дават ми го на много добра цена, а ако взема двулицевия и ми препоръчвате хубава рамка, цената отива на 450 и нагоре. Препоръчаха ми и матрак Нани Сирена мемори - двулицев с подарък рамка, но кой знае каква ще е рамката. Той е 470лева.И последен въпрос... че темата стана доста дълга, много внимание ми обърнахте.Ако майка ми реши все пак да инвестира в матрак, 18сантима двулицев твърд латексов с хубава рамка или този Нани? Кой от двата. Като последен вариант е еднолицев латекстов.
              Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

              Коментар


                #37
                GaTio2 написа:
                Май ще е този еднолицевия, дават ми го на много добра цена, а ако взема двулицевия и ми препоръчвате хубава рамка, цената отива на 450 и нагоре. Препоръчаха ми и матрак Нани Сирена мемори - двулицев с подарък рамка, но кой знае каква ще е рамката. Той е 470лева.И последен въпрос... че темата стана доста дълга, много внимание ми обърнахте.Ако майка ми реши все пак да инвестира в матрак, 18сантима двулицев твърд латексов с хубава рамка или този Нани? Кой от двата. Като последен вариант е еднолицев латекстов.
                Извинявай, че се намесвам в избора ти отново, но...Жената пробвала ли е някой от двата матрака ? Нека след проба сама да избере, защото има удобни за едни и неудобни за други хора матраци. Що се касае за дебелината на матрака. Ние у дома сме с матрак 18 см., вече спим на него 6-та година. Не е мръднал. Гаранцията му е 15 години. Впрочем последното е важно до степен такава, колкото да те насочи колко време би издържал продукта. ПС: Иначе препоръчвам двулицев матрак, а самата подматрачна рамка има немалък дан към целия комфорт на сън и пълното оползотворяване качествата на самия матрак. Марка, материал на изработване ги оставям настрани. И наистина. Гаранцията е показателна за качеството на изделието, колкото и в България да се усмихваме. Времето минава бързо, а всеки ден не се купува матрак.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #38
                  Аз ще дам моите 20 стотинки относно пробването на матрака.Ако матрака няма опция за проба от рода на 15 дни (демек да го пробваш на сън) с възможност за връщане, то пробата е само в главата на пробващия.Един матрак не може да се пробва дали ти е удобен в магазина. Не може да си с дрехи, да легнеш отгоре за 1-2-10 минути и да решиш, че ти е удобен.Общо взето трябва да знаеш дали обичаш мек, среден или твърд такъв и да направиш виртуален избор.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #39
                    А бе тя го пробва... ама то едно пробване беше. Легна за минута и това е. До сега не съм чувал за този тест период. Изпробва средно-твърдия или как се води там на латекса и сякаш и хареса, изпробва и един по-твърд от тия Нани. Но общо взето ни казаха, че от средно-твърдия и твърдия на латекс-а няма голяма разлика.Тя и тя се е навила за двулицев, но тия двулицевите на колко време се обръщат? Отдолната страна не се ли сплесква пак от самата рамка? Иначе ни казаха, че се върти и иначе (глава - крака)
                    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                    Коментар


                      #40
                      На месец го обръщам, не се е деформирал за 4г. Ако калъфа не се разделя на 3 части, а остава като 1 част с цип - не се събира в пералня. Тогава или на химическо или някакси пране на ръка. А може и да се сложи някакъв протектор за матрак и той да се пере.
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #41
                        взимай тоя на Нани ,рамката щом е подарък .латексовия като цяло тежи доста ще вземе жената да се повреди докато го върти само главоболия после :D отделно като го купувате задължително попитайте за времето след, което може да се върне и замени с друг евентуално ако не сте доволни .след като и допата по твърдите матраци избора е лесен ,проблем е мек като си търси човек
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #42
                          Абе то хубаво Нани, но дали рамката е качествена :D Още омува, ще я видя какво ще реши. То завъртането не е проблем, аз съм як
                          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                          Коментар


                            #43
                            Общо взето май измислихме рамката 140 тази дето колегата spark я препоръча и този двулицевия на латекс стандарт. Какво ще кажете излиза около 450лева. Близо до тоя нани, но не знаем неговата рамка каква е... дали ще е нещо смотано или?
                            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                            Коментар

                            Working...
                            X