Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Матраци тед - боди баланс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Латексовите се ползват с подматрачни рамки, за да могат да дишат!
    F31 BMW 320d

    Коментар


      #17
      GaTio2 написа:
      И общо взето викате ако го взема, че ще устиска някоя друга година, а тия на Екона макар и на половина по-скъп е много по-добър?
      Не знам що за матраци са,ама преди две години като работех в СФК-то всяка седмица идваше тир с надпис"Матраци Тед"в Екон-а и познайте защо.
      PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
      Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

      Коментар


        #18
        И като основата на леглото е един правоъгълник отгоре затапен с плътна гума (латекс) кажи ми откъде ще диша?На комшията му мухляса матрака отдолу въпреки, че е с подматрачна рамка. Тук влажността е доста висока, в София сте друга бира.Аз пробих и няколко вентилационни отвора ф50, до шкафчетата и отзад и им сложих декоративни пластмаси.За тези матраци трябва или желязна или подсилена рамка ако леглото ще се отваря, както и амортисьори 1500N. Матрака е 40кг (160х200)
        Тurbodieselcomby написа:
        Латексовите се ползват с подматрачни рамки, за да могат да дишат!
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #19
          Offtopic. Само тъпата реклама с онзи гурел дето я дават през 5 минути би ме отказала от него. А и матрак ли е нещо дето го носиш в кутия? На каже подложка.
          Powered by Emzo

          Коментар


            #20
            Височината му е 18 сантиметра. Под него най-вероятно ще е твърда основата няма да е подматрачна рамка
            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

            Коментар


              #21
              GaTio2 написа:
              Височината му е 18 сантиметра. Под него най-вероятно ще е твърда основата няма да е подматрачна рамка
              когато няма подматрачна рамка се взима еднолицев .този не го знам какъв е на тед,но като цяло еднолицевите са по-евтини .А ако обичаш да спиш на твърдо и не си много на килограми ,можеш да си избереш перфектен ,най-добре е да отидеш да пробваш, защото наистина има огромна разлика в качеството и усещането .
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #22
                Не е за мен, а за майка ми сама ще е около 60-65кг. Всичко ще е по-добро в сравнение със стария. Като гледам тия еднолицевите в тед са до 200лева и с тази гаранция 2години, не знам, мога ли да я гледам като ориентир за качество?
                Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                Коментар


                  #23
                  GaTio2 написа:
                  Не е за мен, а за майка ми сама ще е около 60-65кг. Всичко ще е по-добро в сравнение със стария. Като гледам тия еднолицевите в тед са до 200лева и с тази гаранция 2години, не знам, мога ли да я гледам като ориентир за качество?
                  Моето мнение е ,че тед не са качествени ,сега 200 леваа след 2 години или по-рано 200 лева ...имай предвид ,че хората след определена възраст ,имат болежки ,гръб ,кръст ,врат :D Заведи майка ти да пробва ,най вече твърдостта на матраците,дали мек,твърд и т.н. зависи в каква поза обича да спи .защото е ясно ,че в сравнение със стария ще е супер ,но защо пък да не изберете вариант, който да си го ползва години наред .няма човек недоволен от хубав и нов матрак ,но при всичката информация в нета и конкуренция на пазара е грехота да вземеш нещо само ,защото е на промоция и го рекламират .
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #24
                    http://mattro.net/producti.html?page...ategory_id=508 ей този ми препоръчаха, нещо за него?
                    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                    Коментар


                      #25
                      GaTio2 написа:
                      http://mattro.net/producti.html?page=shop.browse&category_id=508 ей този ми препоръчаха, нещо за него?
                      Колега. И аз, като tomazo препоръчвам матрак ( независимо от марка, модел и производител ) да се купува само след проба.Има такива магазини, в които може да сe ляга ( не сяда ) на матраците. Не подценявайте избора на матрак, колкото и да чувате около вас други приказки. 1/3 от живота ни е...сън.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #26
                        В момента съм втори ден е Албания.Преди минута станах да погледна върху какъв матрак съм легнал.Пише Domus Flex и е невероятно удобен.Мемори е.но е много лек и има страна лято и зима.У дома пенолатексовите също са много удобни но са и много тежки.Както беше казал един колега по нагоре си миришат докато са нови ,но се отмирисват за две седмици.Слагат се върху подматрачна рамка и ако трябва матрака да се повдига се купуват и амортисьори за нея.Целият комплект е доста но според мен си струва.Има гаранция за смачкване или изтъняване на матрака.Както е казал колегата повече от 30℅ от животът ни минава в леглото,така че поне трябва да ни е удобно.
                        Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                        Коментар


                          #27
                          Така ще е, събота дано работят магазините, дето може да се пробва. Днес ходих в един, но няма файда като няма да спя аз на него
                          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                          Коментар


                            #28
                            Хора, нова дилема Еконски латексов твърд, но еднолицев или двулицев...
                            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                            Коментар


                              #29
                              Еднолицевият е с рамка,а двулицевият се слага върху рамка.От тук нататък можеш сам да решиш кое ти е по изгодно.За мен двулицевите имат един плюс че се въртят и смачкването е по равномерно.У дома се въртят всяка седмица.Много зависи върху каква рамка(легло) ще се слага матракът.Ако леглото позволява директно да се сложи матрак без допълнителна подматрачна рамка тогава изборът на еднолицев с вградена рамка е удачен.Ако няма вариант за слагане без допълнителна подматрачнарамка,тогава не си струва да е еднолицев.Рамката и амортисорите ако трябва да се повдига матракът си струват допълнителни пари.Изборът може да е само единствено твой или на майка ти за която спомена че ще е матракът.
                              Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                              Коментар


                                #30
                                Леглото е старо и е с дюшек и отдолу пружина. Майка ми явно иска двулицев, за да може да се пере калъфа и има 10години гаранция, а другия 5 години явно защото се сплесква. Но каква ли ще е цената на подматрачната рамка... иначе разликата в двата матрака е 40лева в един сайт.
                                Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X