Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Матраци тед - боди баланс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Матраци тед - боди баланс

    Здравейте хора, какво ще кажете за тези матраци, не са особено скъпи, но дали са хубави сега както са на промоция уж? 220лева струва този, който съм харесал 114/190см, ако не е хубав нещо по-добро на сносна цена?
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    #2
    Взех такъв, но по-малкия размер. Чака се да се надуе 48 часа (по 24 на страна). Едната страна е по-мека, другата по-твърда. За цената си струва... все пак е матрак да му се не види - вземай и това е (поне докато е на промоция). Аз му взех и две калъфки от местния представител за да могат да се перат. С други думи - става, спи се... не знам ще помага ли на хора страдащи от безсъние или с хъркане, но общо взето е удобен.
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

    Коментар


      #3
      Мен ако питаш...тия българските за нищо не стават, купуваш обикновен дунапрен на десеторна цена, но истината е, че нещата са индивидуални и има хора, на които точно това им трябва и им върши по-добра работа от някой истински матрак. Индивидуално е, няма общо с качеството на матрака.

      Коментар


        #4
        Матрак

        Вярно няма значение цената на матрака има повече значение дали ти е удобен може и 500 лв и да не става или да не си свикнал ако може пробвай някъде
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          D. Stanev написа:
          Взех такъв, но по-малкия размер. Чака се да се надуе 48 часа (по 24 на страна). Едната страна е по-мека, другата по-твърда. За цената си струва... все пак е матрак да му се не види - вземай и това е (поне докато е на промоция). Аз му взех и две калъфки от местния представител за да могат да се перат. С други думи - става, спи се... не знам ще помага ли на хора страдащи от безсъние или с хъркане, но общо взето е удобен.
          Аз не успях да го погледна с цип ли е с какво е? Или направо върху самия матрак друга калъфка, че май от нета ще го поръчвам от сайта им, в кауфланд няма такъв размер. Благодаря ви
          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

          Коментар


            #6
            От Бяла си,а там все още правят матраци но са по скъпи.Аз у дома съм с такива и не съм съжалил.Моля да не се счита за реклама.
            Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

            Коментар


              #7
              milen11 написа:
              От Бяла си,а там все още правят матраци но са по скъпи.Аз у дома съм с такива и не съм съжалил.Моля да не се счита за реклама.
              Абе, знам че правят, но като гледах цената С какви си тия от Бяла? Екон?До колкото видях цената за същия размер е +120 за стандарт някакъв средно твърд
              Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

              Коментар


                #8
                [quote="GaTio2"]
                D. Stanev написа:
                Аз не успях да го погледна с цип ли е с какво е? Или направо върху самия матрак друга калъфка, че май от нета ще го поръчвам от сайта им, в кауфланд няма такъв размер. Благодаря ви
                Калъфките са цели, с цип. Има и непромокаеми.
                Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                Коментар


                  #9
                  [quote="D. Stanev"]
                  GaTio2 написа:
                  D. Stanev написа:
                  Аз не успях да го погледна с цип ли е с какво е? Или направо върху самия матрак друга калъфка, че май от нета ще го поръчвам от сайта им, в кауфланд няма такъв размер. Благодаря ви
                  Калъфките са цели, с цип. Има и непромокаеми.
                  Въй ама той калъфа 90лева? Или не гледам това, което трябва
                  Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                  Коментар


                    #10
                    GaTio2 написа:
                    milen11 написа:
                    От Бяла си,а там все още правят матраци но са по скъпи.Аз у дома съм с такива и не съм съжалил.Моля да не се счита за реклама.
                    Абе, знам че правят, но като гледах цената С какви си тия от Бяла? Екон?До колкото видях цената за същия размер е +120 за стандарт някакъв средно твърд
                    доста добри са за тая цена тед са пълни боклуци мен ако питаш ,2 години я изкарат я не и в боклука.
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      На Екон са латексови.Ако сте тежки си вземи 20 см, че иначе се изкривява.Иска си и периодично обръщане.
                      F31 BMW 320d

                      Коментар


                        #12
                        А за обръщане си иска помощ от приятел Имам такъв AirAir и въпреки, че калъфа се разделя на 3 части пак не влиза в пералня 7кг
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар


                          #13
                          И общо взето викате ако го взема, че ще устиска някоя друга година, а тия на Екона макар и на половина по-скъп е много по-добър?
                          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                          Коментар


                            #14
                            Всички в офиса сме с Екон ...Склада им за София е при нас и ни дават уж с отстъпка ...
                            F31 BMW 320d

                            Коментар


                              #15
                              На Екон-а има вероятност матрака да понамирисва, не е гадна миризма, на нещо сладникаво е... но 5-6 месеца не се отмириса. Това е на късмет. Иначе не се е деформирал, лятото може би тоя латекс държи една идея по-топло... AirAir има стотици дупки около 3см диаметър през целия матрак. Обикновенни те латексови са с дупки, които стигат примерно до средата на матрака и така няма да влиза въздух ако спалнята не е на крака. Иначе като твърдост е идеален. Тея на ТЕД колко см са, нещо в Кауфланд-а ми се видяха доста тънки мострите.
                              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                              Коментар

                              Working...
                              X