Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Резултати 71 до 72 от 72

Тема: Зимата наближава ... въпрос за отоплението на къща

Фиат фанатик Аватарът на campain
    Регистр. на
    24.11.2011
    Цитат ls1 написа: Преглед на мнението
    Не им разбирам, бели с алуминий вътре. На някои това бялото отвън е напукано. Не оронено...на чертички, едва едва се виждат. Според майсторите са китайски, но то преди десет години такива имало.

Е не пипай каквото работи ама...аз де да знам, че ще прокапе. Майстора ми вика да не сменям кранчетата, но аз го разбрах в смисъл 'спести си парите'. Той имал предвид да не разбутваме да не протече (ми каза после). Обаче примерно радиатора в стаята на детето - с кран. Ами искам да и наглася температурата и да не бара. В кухнята също с кран. Обаче аз искам и там да мога да регулирам. И те така, викам си тъй и тъй съм се хванал, дай навсякъде с термоглави. И стана белята.
    Нацепени ли са няма оправия,стари,прегрявани някога евентуално,чертички,но като ги огънеш нанякъде се цепи,или сменяш всичките или не пипаш и се молиш да не протече кога те няма у вас,но щом са нацепени са постоянен източник на проблеми.
    По принцип с качествени фитинги може да се задържи положението,но пак е полувинчата история.
    Fiat Marea 1.8 16v HLX
    Hyundai Terracan 2.9 CRDI

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Плипропиленови за температура са перфектни за целта.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Тема: Зимата наближава ... въпрос за отоплението на къща

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •