Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лятна среща на форума 2015

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз по принцип съм за Пещерния дом, но предвид лесната (и евтина) достъпност на Луковит, все си мисля, че ще му прехвърлим капацитета и някой ще трябва да спи другаде, което не гот. Все пак целта е да се съберем и да се "видим", а забележителностите са бонус.Да се направим на прасета в Плаза хич не ми се ще.Затова гласувам за Diplomat Park.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      #17
      Споделете моля, кои са интересните неща в Луковит / Карлуково (освен лудницата, за която всички сме се запътили).И без пещери!!! (Всички пещери на мен ми изглеждат еднакво, а и не съм им фен по принцип).

      Коментар


        #18
        Еко-пътека по поречието на Златна Панега с изградени беседки + големи барбекюта http://lukovit.bg/galeriya/geopark-iskar-panegaПещерата "Проходна" е подобна на Деветашката - голяма, осветена и просторна:http://bit.ly/1FKmpmbПещерния дом в Карлуково:http://bit.ly/1NpZ8fqКато цяло, района е тъпкан с природа, гледки, беседки, в Луковит има хубави и евтини ресторанти, има възможност за организиране на приятен двудневен престой.Виж това клипче, заснети са доста от нещата>http://www.diplomatplaza.com/bg/lukovitИ все пак, това е само предложение, говорим си 2-3-4-5 човека в темата.Аз нямам претенции за място, ако се обедините върху нещо друго, пак ще дойда
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #19
          Ами... мястото според мен е вече избрано и това е Хижа Яна над град Бобошево.Не знам на кой му хрумна да търси и предлага други места.Но тъй като хората, които щяха да ходят и да уговарят хижата - не се вясват във форума (единия е в Гърция на море, другия е "джин-гиби" - като дух), нямам обратна информация и не знам докъде са стигнали.Затова молбата ми е да се спрете с останалите предложения и да видим какво са направили колегите. Ако там нещо не се получи - нека Луковит да е резервен вариант.За съжаление комуникацията между съфорумците малко-по-малко се премести във фейсбук и за тук никой не се сеща да драсне два-три реда.Не ми се иска да се организират по едно и също време две срещи на различни места, и да се чудя на коя от двете да ида.

          Коментар


            #20
            Аз също съм за хижа Яна, а за кога се предвижда срещата(дата)

            Коментар


              #21
              Тази година съм навит...пък да видим датата и местото което ще изберете...
              petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

              http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

              Коментар


                #22
                bahricin написа:
                Тази година съм навит...пък да видим датата и местото което ще изберете...
                Лично бих предпочел мероприятието да е в центъра на България...като география разбирасе...Пловдивско пазарджишко старозагорско например...и за мен лично не е много важно хотел хижа туй онуй...нямам претенции...хайде на слука...
                petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                Коментар


                  #23
                  Добре де, Дидо, не ти ли се струва леко странно форумска среща да се организира във Фейсбук, а във форума да няма нито дума?Знаеш, писах и във Фейсбук, че пускам тук тема - хем повече хора да разберат за срещата, хем да обсъдим организацията и да намерим най-добрия вариант. И?Ако идеята във ФБ е в хижа Яна да се съберат само определени хора, това вече е друг въпрос! Иначе ми посочи една причина да не коментираме тук, във форума!
                  Immortal написа:
                  Ами... мястото според мен е вече избрано и това е Хижа Яна над град Бобошево.Не знам на кой му хрумна да търси и предлага други места...
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #24
                    Междувременно ми пуснаха групови цени с отстъпка за Diplomat Plaza и Park:Diplomat Park - 40 лв./човекDiplomat Plaza - 58 лв./човек в единична стая или 45 лв./човек в двойна с включени закуска, басейн, фитнес.Както каза Оги, всеки прави каквото може.На мен това са ми възможностите на база лични познанства.Аз нямам претенции за място, но наистина на доста колеги ще им се увиди пътя до Бобошево.Някакви оферти за централна България> Карлово, Казанлък, някой? Без излишни разправии.Модераторски екип на fiat-bg.org
                    Прикачени файлове
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      #25
                      Това в дипломат парк за какво е, че ми изглежда по-скъпо от това без отстъпка, на предната страница?
                      браво 1,6/90 - 09 г.

                      Коментар


                        #26
                        slonikon написа:
                        Това в дипломат парк за какво е, че ми изглежда по-скъпо от това без отстъпка, на предната страница?
                        Объркал съм се...40 лв. за двама в двойна стая или 40 за 1 пак в двойна, тоест, стаите са само двойни.
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          #27
                          За съжаление хижа Яна отпада като вариант поне за тази година или докато построят магистрала "Струма". Там спят за постоянно работници строящи магистралата...
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #28
                            При това положение май остава Луковит - доколкото има вече има някаква организация. Да говорим за дата, да видим колко души биха се включили и дали M5kov ще се ангажира със съдействие за резервацията?
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #29
                              А, те после ще я ремонтират 1-2 пъти, и то таман ще отече за 20 години ФФБ.Предлагам да си поговорим за дати. Аз почивам през Септември обикновено и представа си нямам кога хората почиват масово. Все пак си мисля, че 21-23 август повечето хора ще са се върнали от който където е ходил. Организатора на място какво ще каже?
                              браво 1,6/90 - 09 г.

                              Коментар


                                #30
                                Избираме място за спане, избираме дата, бройка, звъня един телефон и всичко е уредено, стига да е свободно Аз всеки ден съм в Луковит.
                                "Без сърца, сме просто машини"
                                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X