Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лятна среща на форума 2015

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    И аз благодаря на Мишо за организацията. Всичко беше супер.Който не дойде, може само да съжалява Снимки... не мога да кача веднага, щото имам технически проблем с Upload Applet-a.

    Коментар


      #62
      И за мен беше приятно да се видим в такава обстановка,дори закупих 4 фланелки, ножка и шапка с емблемата на форума .Всичко беше отлично . :D
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #63
        Супер беше! Мястото е страхотно! Програмата беше много интересна. Единствено ми беше проблем да си нося шкембето след барбекюто, ма то няма пълно щастие. Ние сме много доволни!
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          #64
          Още веднъж страхотна среща и хиляди благодарности на Мишо("M5kov") за добрата организация с хотела и посещението на пещерата всичко беше перфектно :DПонеже реших да не се прибирам в София веднага, след като освободих стаята в хотела реших да се разходя до Ловеч, там в центъра до покрития мост срещнах колегата "slavIvan", който се беше запътил към Крушунските водопади. След няколко часа прекарани в разходка пеша из Ловеч, до Моста, до паметника на Васил Левски, Ловешката крепост и Центъра се прибрах в София чак в 20.00 ч. вечерта.Вече съм готов за следващото събитие на форума, където и да е то.
          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

          Търси се..

          Коментар


            #65
            Наистина много добре си изкарахме - събота през деня аз лично изпуснах барбекюто - цвъртели са пържоли - вечерта в хотела - приличен три звезди - вечеря - даже имаше и d.j. много доволно жените си бърбореха ние си къркахме - можеше да се внася алкохол. На другия ден имаше посещение на една много яка пещера. Даже там имаше едни алпинисчета дето се катереха и се меткаха с бънджи. Абе много яко си изкарахме! Благодарности към организаторите - другия път ще съм с фиатката.
            brava 16elx

            Коментар


              #66
              Е за мен удоволствието е най-голямо!нали ми е първа форумска среща.Благодарности на Мишо за организацията!Всичко беше супер.
              Fiat Brava 1,2 16 V 99г.

              Коментар


                #67
                Да не пропусна и аз да кажа, че се изкефих както винаги Комплименти за Мишо! Единсвената ми забележка е , че някоя от десетте вида ракии които дегустирах вечерта явно е менте. На другия ден лееко ме цепеше кратуната, докато не се провертих в пещетата
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  #68
                  А фотографите на срещата дали ще поставят някоя и друга снимка за историята .
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    #69
                    Има снимки на сайта в раздел Галерия, жалко че не можахме да присъстваме с жената, но е било уникално.
                    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                    Коментар


                      #70
                      Да, в галерията са снимките от фотоапарата на Дидо и от моя телефон. Ако някой има снимки, които смята, че са достойни за историята, да ми пише. :D
                      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        #71
                        От снимките се вижда че в събота през деня сте прекарали чудесно.Жалко че имах друго мероприятие и се включих само за вечерята .На хубавото не може да се каже и една лоша дума .Дано и бъдещите срещи са пак така приятни и хубави . :D
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          #72
                          Само мога да съжалявам че не успях да дойда но следващия път-сигурно!!!
                          Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                          Коментар

                          Working...
                          X