Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италфест 2015, Писта Дракон, Калояново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    В Алфа форума няма нищо за нощувки. И тук няма.Датата иначе е перфектно избрана, съчетава се с 4-те почивни дни.Пропуснах миналата година, но тази ако не ми мине котка път, ще съм там.

    Коментар


      #17
      В Алфа форума раздават номера. Тук няма ли да се започне с тях? Бих бил много щастлив ако го залепя предварително :D

      Коментар


        #18
        Таи година какъвто ми се падне.
        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

        Коментар


          #19
          ПРОГРАМАoТайм атак.oМайсторско шофиране.oОтборно бутане на автомобил.oАудио-тунинг.oШофиране със завързани очи и навигатор.oАвтопазар - Покажете на всички автомобилите и частите, които продавате. Знаем, че в продажба има автомобили, които гледаме само на снимки, но сега ще има възможност да ги покажем на правилните хора на едно място. Автомобилите в продажба ще се намират на общия паркинг.Пазар за редки и търсени части за италиански автомобили (спортно окачване, спирачни апарати, тунинг части и части за ретро автомобили)Частите ще се продават в шатрата на КАРБ.Ще има и табло с обяви КУПУВА/ПРОДАВАo ДрагoНощувката и купона вечерта ще са в хотел Сарай.Цената за нощувка е 25лв на човек.Вечерята е на свободна консумация и не е обвързана с предварителна заявка и плащане на куверт.Парите за нощувките трябва да бъдат преведени по банков път в сметката на КАРБ:ПРОКРЕДИТ БАНК (БЪЛГАРИЯ)IBAN: BG10PRCB92301010358713Клуб Алфа Ромео България
          Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
          Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex.
          Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

          Коментар


            #20
            Уважаеми колеги наближава датата на Италфест 2015. Не се виждат обаче записвания нито за състезания ,нито за нощувки.Тази година само организаторите ли ще представяме форума и клуба ?
            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

            Коментар


              #21
              Аз ще съм там през деня, няма да нощувам, няма да се състезавам. Ще съм публика, ще седя в палатката на ФФБ и ще смуча бира.

              Коментар


                #22
                Значи ставаме две АДРЕНАЛИНКИ в шатрата.Дано не изгоним феновете Аз съм без бира.
                Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                Коментар


                  #23
                  Ще видя дали ще идвам с колата или съм пасажер. Ако съм пасажер ще случва и аз бира покрай вас.
                  първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                  Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                  Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                  Коментар


                    #24
                    kik73bg написа:
                    Уважаеми колеги наближава датата на Италфест 2015. Не се виждат обаче записвания нито за състезания ,нито за нощувки. Тази година само организаторите ли ще представяме форума и клуба ?
                    Не че нещо, обаче:
                    yo_brava написа:
                    В Алфа форума раздават номера. Тук няма ли да се започне с тях? Бих бил много щастлив ако го залепя предварително :D
                    , т.е. малко по-агресивна реклама и във ФФБ ще е от полза! Защото не е нужно да се пише в и до КАРБ, дори хич. Имаме си перфектен форум.И едно предварително раздаване на номера, флаери и тн винаги помага за настроението. Поне аз се чувствам така.Важни теми в "общи", свързани с ИТАЛФЕСТ 2015, също ще са от полза! Да няма приказки след феста: ми той бил алфафест ... И в тая връзка може да ми пратите номера и флаери, за да зарибявам феновете! п.п. дебна едно черевено, абардово 500 и ако ми пратите номер, директно ще му го лепна, без да го питам Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                    http://www.keepfighting.ms

                    Коментар


                      #25
                      И аз бих взел флаери ,за да пораздам в Пазарджик...Иначе и номер бих си лепнал предварително...Популяризирането му е майката...
                      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                      Коментар


                        #26
                        Ами и аз мисля, че и тук трябва малко по добра реклама на Италфеста. Аз лично се свързах с пичовете от КАРБ и си получих номера преди една седмица. Нека и тук да се раздават, защо само в Алфа Форума раздават?

                        Коментар


                          #27
                          Едно фото за надъхване на ФЕНОВЕТЕ НА ИТАЛИАНСКИТЕ АВТОМОБИЛНИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ ... п.п. "ако не съм го казал, ще повторя" нека СФФБ ми изпратят флаери и номера за Пловдив, защото видях че при колегата от КАРБ-Пловдив номерата са свършили ...
                          Прикачени файлове
                          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                          http://www.keepfighting.ms

                          Коментар


                            #28
                            Ще взема номера при мен. Моля който иска да разпростанява, да ми драсне едно лично съобщение с точен адрес за получаване (може и офис на Еконт), както и колко бройки смята, че ще ще успее да разпространи.За софиянци - на неделната среща в
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #29
                              Утре номера заминават към Джими в Пловдив. Желаещите могат да си вземат от него. За София както е писал Пешо- на неделната среща :D
                              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                              Коментар


                                #30
                                По това време да бях в Бг бих дошъл пък и имам приятел в калояново без пари нощувка и ядене и пиене ама няма как требва пари да се изкарват за зимата може би на година
                                Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                                Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                                Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                                Коментар

                                Working...
                                X