Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италфест 2015, Писта Дракон, Калояново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Италфест 2015, Писта Дракон, Калояново

    Тазгодишният Италфест ще се проведе на 19 септември 2015 г. (събота) на писта Дракон, Калояново.Програмата все още се уточнява - очаквайте тук подробности за състезанията и забавленията. Следете и сайта на феста www.italfest.info.
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    #2
    Вече нямам търпение
    Grande punto/Doblo maxi

    Коментар


      #3
      Миналата година бях в Пловдив деня преди италфеста и тъкмо бях купил Стилото, и можех да доида с него и Мареата, но за мое съжаление имах ангажименти. Тази година няма пропускане!!! Нямам търпение

      Коментар


        #4
        И тази година ще се постарая да дойда.
        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

        Коментар


          #5
          Поздравления за избор на дата! Най-накрая след 5 години мога да дойда отново Тва беше първото мероприятие, на което присъствах!
          Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
          AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

          Коментар


            #6
            Призовавам, тази година да се съберем повече с малолитражките и да излезем на пистата.

            Коментар


              #7
              popaay написа:
              Призовавам, тази година да се съберем повече с малолитражките и да излезем на пистата.
              напълно адмирирам!Пак да питам, щот от питане не боли: турбинирани, френски малолитражки ще се допускат ли на пистата??? Нещо от сорта на "гост-фенове" ... ?За дизайн и съдържание на стартовите номера ... нещо, за обсъждане и разглеждане? Варианти? Примерно: кръгли, ретро стил, ПО ДВА ОТ НОМЕР за двете страни?
              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
              http://www.keepfighting.ms

              Коментар


                #8
                Да не мине котка път ,но мисля че съм в отпуск тогава...И може би ще докарам Стилото за втори път...Пък знае ли човек ,може и жената с Пунтото да дойде с мен...
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #9
                  Predatorsi написа:
                  Да не мине котка път ,но мисля че съм в отпуск тогава...И може би ще докарам Стилото за втори път...Пък знае ли човек ,може и жената с Пунтото да дойде с мен...
                  Давай Пунтото за да се съберем, и аз съм със 60 магаренца.Jimy мисля, че и миналата година пита, ако никой не ти е отговорил то аз те кан,я и идвай с френския автомобил, ще си мой гост

                  Коментар


                    #10
                    popaay написа:
                    ... Jimy мисля, че и миналата година пита, ако никой не ти е отговорил то аз те кан,я и идвай с френския автомобил, ще си мой гост
                    ... хм, не знам какво друго да кажа! Абсолютно прав си, за миналата година и ... МНОГО БЛАГОДАРЯ!Разбира се, че ще сме там!!!п.п. ще може ли ако не номерата, поне флаери да ни изпратите по-раничко в Пловдив, че нещо много мазератита са се навъдили та ще е грехота собствениците им да не знаят за събитието
                    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                    http://www.keepfighting.ms

                    Коментар


                      #11
                      popaay написа:
                      Predatorsi написа:
                      Да не мине котка път ,но мисля че съм в отпуск тогава...И може би ще докарам Стилото за втори път...Пък знае ли човек ,може и жената с Пунтото да дойде с мен...
                      Давай Пунтото за да се съберем, и аз съм със 60 магаренца.Jimy мисля, че и миналата година пита, ако никой не ти е отговорил то аз те кан,я и идвай с френския автомобил, ще си мой гост
                      Пи всяка вероятност ще сме само със Стилото, защото веднага след феста заминаваме към Гърция... Иначе ми се щеше и с двете да дойдем...
                      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                      Коментар


                        #12
                        Здравейте,започна записването за номера за феста в Алфа Форума

                        Коментар


                          #13
                          silversony написа:
                          Здравейте,започна записването за номера за феста в Алфа Форума
                          Така,така Jimy вече се е възползвал.

                          Коментар


                            #14
                            Здравейте колеги,Въпреки, че съм вече 8ма година във ФИАТ отбора, до сега не съм присъствал на Италфеста.Смятам да пътувам в деня сутринта от София. Трябва ли някъде да се регистрирам предварително или да знам нещо конкретно. Ще съм от зяпачите, няма да участвам в състезания.Поздрави.
                            FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
                            Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

                            Коментар


                              #15
                              pippo написа:
                              Здравейте колеги,Въпреки, че съм вече 8ма година във ФИАТ отбора, до сега не съм присъствал на Италфеста.Смятам да пътувам в деня сутринта от София. Трябва ли някъде да се регистрирам предварително или да знам нещо конкретно. Ще съм от зяпачите, няма да участвам в състезания.Поздрави.
                              Няма предварителни неща колега. Погледни в гугъл за с.Калояново писта дракон за да се упътиш. Предполагам ще има вход за пистата, влизаш, паркираш италянката и почват забавленията и приятелствата. Обикновено преди феста се пуска тема за колективно пътуване, следи форума за това.

                              Коментар

                              Working...
                              X