Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat bravo 1.9 jtd vs mercedes clk 200 2.0 16V./W208/ 136 kc

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat bravo 1.9 jtd vs mercedes clk 200 2.0 16V./W208/ 136 kc

    здравейте колеги тъй като имаме спор с един колега реших да пусна темата..въпросното съревнование между двата автомобила е на дръпка до 400 метра...кви са шансовете на фиата,пти положение че по каталог от 0-100 дават фиата по бърз с повече от секунда...бенца е 2000 година бравото е моето 2001 на края.

    #2
    Дърпа те на старта с кола, след това с още 2 до края. /ако бравото не е чипнато.
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    Коментар


      #3
      тогава защо ги пишат тези характеристики за моделите. мерцедеса 0-100 -11.4сек,фиата 0-100 10.2 сек , а пък бенца ще ме дръпне с кола на старта как става това..при положение че моето е турбо,по леко а бенца е атмосверка...странна работа

      Коментар


        #4
        Бравото ще бие с малко или кантар.

        Коментар


          #5
          Абe пускай сe, то туй няма сила да си върти кардана... :PНа 400 м трябва да вдигнете доста над 100 км/ч. Ако мерцедеса бие на 400 то излиза че бравото му взема старта и после мерцедеса задминава над 100 км/ч. Обаче ме съмнява да вземе старта на мечока със задното. По-скоро мерцедеса ще дръпен отначало и после ще го задмине бравото. По принцип старта му е по-добър от твоя. Аз съм 11 сек до 100, ама пиля гуми 3 сек. Дали ще дръпна мечока на летящ старт ?
          FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
          FIAT Punto sx 75 '94

          Коментар


            #6
            Според мен до към 150-180 коня коли предното има предимство, нагоре задното си е задно... да не говорим за 4х4.

            Коментар


              #7
              с една дума имам шанс да съм му равностоен за тази отсечка,нищо че е с 35 коня отгоре

              Коментар


                #8
                jbiznesa написа:
                с една дума имам шанс да съм му равностоен за тази отсечка,нищо че е с 35 коня отгоре
                Скачай смело той е доста по тежък от теб имаш шанс на 400м.
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

                Коментар


                  #9
                  Наскоро карах 230 компресор,няма такъв мъртвец,проблем ли имаше,кво имаше не знам.Тва 200 коня кола ако е италианска или японска щеше да е друго.
                  F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                  Коментар


                    #10
                    ясно ,ще видим таз работа

                    Коментар


                      #11
                      Чипосай го за да си 100%сигурен че ще го биеш.Би трябвало да му обърнеш огледалата, Бравока го дават по-бърз, тези данни не са случайни.Ще ти издам една гЯволия какво съм направил аз за да съм по сигурен че ако ми излезе някой терикат ще му обърна огледалата. Освен подобренията които съм правил имам и Пауър бокс, който го включвам от вътре при нужда. Вярно че задимявам пътя но и върви Успех и да кажеш какъв е резултата.
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        #12
                        Биеш го с много,тоя мерц е тотален мъртвец.
                        Peugeot 307 2.0i ГИ
                        ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

                        Коментар


                          #13
                          Къде дават ускорение 10.2 на JTD ? Дават 10 секунди на 1.8. На JTD му дават 10.4 секунди, което доста ме съмнява. По-скоро се доближава до 11 според мен. Тези каталожни данни са за нови коли. Не за коли с по 10 собственика и незнайно колко км. Отделно, че съм срещал много грешки в каталозите. Не мога да си спомня точен пример, но имаше някаква кола с 2 близки по коне двигателя. Колите са със сходни кг, а повечето коне дават по-слабо ускорение и същата максимална скорост. Малко нелогично.....Но определено тези Мерцедеси са мъртъвци. Пуснете се. На 400 м сигурно ще паднеш с малко.
                          Renault Modus 1.2 16v 2006
                          Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                          Коментар


                            #14
                            Ми на Мареа седан 1.6 ускорението е по-добро от на Браво, и тежи 90 кг повече, само че скоростите и са по-къси. Това е по каталог 0-100. Аз със един приятел го засичахме два пъти с хронометър единия 10.5 другия 11.5 ама втория път въртя гуми дори на едно място без помръдване. Ама колко е точно с хронометър е под въпрос.
                            FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                            FIAT Punto sx 75 '94

                            Коментар


                              #15
                              Не виждам логика в това. Еднакви коне, еднаква предница, скоростите също са еднакви - поне 1-ва, 2-ра и 3-та. После идват дългите скорости. При повече кила не може да даде по-добро време. При нашите стари машини много зависи от това как са карани, как са поддържани и още куп неща. 1 път с Бравото се гоних срещу двуврат Голф 3, 115 коня с генерациика и спортен филтър. В моята кола бяхме двама, а в Голфа беше само пича. От 0 до 120 ми направи 1 броня. Стоях му до предната броня през цялото време. На такъв Голф му дават 10.1 ускорение, на мен 11. Значи или моята е супер бегачка, или каталогът не е верен, или Голфът е супер спрял. Само може да гадаем къде е истината.Отделно, че при коли с близки характеристики са много важен шофьорът и стартът.
                              Renault Modus 1.2 16v 2006
                              Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                              Коментар

                              Working...
                              X