Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Те във Варна от цял булевард направиха квартална уличка, че да има повдигната велоалея, какъв е проблема.

    Коментар


      ls1 написа:
      Те във Варна от цял булевард направиха квартална уличка, че да има повдигната велоалея, какъв е проблема.
      ...пък за вело-алеите тук повест може да се напише. Абсурдни са.Пак ще го поустна, защото иде реч за Бургас осмян от чужд сайт.http://9gag.com/gag/a4LGmXA?ref=fb.s
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        Ами това: http://e-burgas.com/archives/112572
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          spark написа:
          Ам. Няааам думи. И това са местени стълбове...А знаеш ли в Манхатан на новия булевард, че му бяха забравили окабеляването за осветлението и веднъж трамбована посипката за пешеходната зона беше прокопавана наново. Мисля, че тук бях писал, как един от тези, които допълнително копаха с машините за полагането на забравения кабел от това осветление вместо да мисли с главата си мислеше със задника си. Изсипваше пръстта на асфалта пред бордюрите за разлика от отсрещния си колега, който явно беше с главата си и предвидливо вадеше пръстта в другата посока, където лесно и чисто да бъде върната в изкопа. При зададения към работниците въпрос всички вдигаха рамене, а два дена по-късно същите с лопати трябваше да връщат земната маса в изкопа...Малоумщина. Персонална в случая.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            ntodorov написа:
            spark написа:
            Ам. Няааам думи. И това са местени стълбове...А знаеш ли в Манхатан на новия булевард, че му бяха забравили окабеляването за осветлението и веднъж трамбована посипката за пешеходната зона беше прокопавана наново. Мисля, че тук бях писал, как един от тези, които допълнително копаха с машините за полагането на забравения кабел от това осветление вместо да мисли с главата си мислеше със задника си. Изсипваше пръстта на асфалта пред бордюрите за разлика от отсрещния си колега, който явно беше с главата си и предвидливо вадеше пръстта в другата посока, където лесно и чисто да бъде върната в изкопа. При зададения към работниците въпрос всички вдигаха рамене, а два дена по-късно същите с лопати трябваше да връщат земната маса в изкопа...Малоумщина. Персонална в случая.
            На тия хора, не им се търси отговорност или някакви умения. Давай там копай, мятай все нещо ще стане. Като дори шанса такъв индивид да е по-добре заплатен от теб е огромен. Излиза, че той е с по-голяма значимост. Когато си писахме на лични, бях описал подробно какво мисля и сега няма да се повратям
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              Когато си писахме на лични, бях описал подробно какво мисля и сега няма да се повратямSmile
              Така е Kay. Вече съм убеден, че покрай това, което се прави от наложаща нужда се правят и много неща...за лична нужда.Оная глупост съградена пред дома ми, за която си писахме вече се е оставила на природата и до 3-4 години това, коетого имаше, като лес и растителност ще се възстанови ( слава Богу), а пред взора си ще установявам, как едно седем цифрено число народна пара девалвира със скоростта за израстването на шипков храст. Буквално. Същинския проблем обаче си остава.
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                Знам, живея с/у църквата и от балкона им се наслаждавам на простотиите всеки ден На тези, които са си направили за паркинг бус-лентата до еконт-а ще им се стъжни най-много, защото паркоместа в района няма да останат хич. Преди поне докато беше полянка събираше към 20-30 коли...
                ntodorov написа:
                spark написа:
                Ам. Няааам думи. И това са местени стълбове...А знаеш ли в Манхатан на новия булевард, че му бяха забравили окабеляването за осветлението и веднъж трамбована посипката за пешеходната зона беше прокопавана наново. Мисля, че тук бях писал, как един от тези, които допълнително копаха с машините за полагането на забравения кабел от това осветление вместо да мисли с главата си мислеше със задника си. Изсипваше пръстта на асфалта пред бордюрите за разлика от отсрещния си колега, който явно беше с главата си и предвидливо вадеше пръстта в другата посока, където лесно и чисто да бъде върната в изкопа. При зададения към работниците въпрос всички вдигаха рамене, а два дена по-късно същите с лопати трябваше да връщат земната маса в изкопа...Малоумщина. Персонална в случая.
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  Защо не изчакате проекта да бъде завършен и Автобусите да тръгнат. Ремонтите на улиците да приключат и тогава да коментираме. То най-лесно е да се плюе в интернет.

                  Коментар


                    Spark. Убеден съм, че тепърва ще събираме абсурди. Днес тествах целия булевард вече "овкусен" с маркировка.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      stilo_new написа:
                      Защо не изчакате проекта да бъде завършен и Автобусите да тръгнат. Ремонтите на улиците да приключат и тогава да коментираме. То най-лесно е да се плюе в интернет.
                      Ти участваш ли в този проект ???
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        Не, но мисля, че ще стане добре. Винаги като има ремонт е зле.

                        Коментар


                          Той изначало проектът не е добре, това е "вътрешна магистрала" в комплекса около която има много кооперации, които нямат достъп до паркингите си, т.е. няма отбивки. Примерно до спирката която ще е до магазин Анет има паркинг за около 30-40 коли, а хората ще трябва да ползват стария супер разбит път от другата страна. Изобщо всички от тази страна на пътя няма как да се включат в него. Няма достъп до пощата, а там хората получават пенсии и плащат сметки. До уличката отстрани църквата защо не направиха 2-3 стълби, толкова ли е трудно?
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            stilo_new написа:
                            Не, но мисля, че ще стане добре. Винаги като има ремонт е зле.
                            Виж. За красиво, красиво ще да е, за удобно - ще видим, но участниците в движението ще бъдем много, много затруднени.Това, което го пиша тук имам възможност и да го изказвам. В интерес на истината всичко си има добър замисъл, а ако аз излагам претенции някакви то те са към фирмите изпълнителки/подизпълнители ( знаем кои са в Бургас) и в частност към този проект за интегриран градски транспорт. Той е бил замислян много отдавна, като част от тенденцията за развитие на града ни, но в последствие е бил отхвърлян, заради тогавашната урбанизация и нивата, с които се е разраствал града. Пиша за неща преди 30 години. Сега градът ни нито се е сдобил с по-широки булеварди, нито пък се е справил с трафика ( особено лятото). Не знам дали помните, но допреди няколко години имаше бус лента. Аз я помня в района на Химическия техникум на линия 12 и тази за Баните и Ветрен. По-късно някой мислещ я "омаловажи", заради увеличаващия се трафик в града и нуждата от бързото му освобождаване...Сега се връщаме в изходна позиция , от която тогавашните управници искаха да тръгнат, но съобразявайки се с обективните обстоятелства се спряха...Сега се прави нов опит, но вече не с пари, а с много пари вкарвани най-вече за козметично оформление на тогава и сега съществуващата пътна артерия в Бургас. И друго. За мен и сега към този момент най-хубавото в града ни е организацията на автобусния транспорт. Какво и беше сега. Че нямахме ли разпределителни спирки - поща, театъра, билкова аптека. Фирма Комфорт. Нямаме основание да се оплакваме. За чий ни е да правим нещо, което си имахме.Иначе, какво лошо да напиша за проектите касаещи обхода на града ? Жизнено-важни са ни.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              http://www.blitz.bg/news/article/359951 УжассссТ
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                самолети

                                Ние демек някой от павителствотоПак обърка конците с изказванията си за преминаванена руски самолети като не им разрешихме да минат А сега като Гърция разреши ние започнахме да увъртаме може да минат ама да видим каквоима вътре .Руснаците казаха че вече военната техника е там И сега е хуманитарна пратка. Изложихме се якоо.А тои самолета минал и заминал без да стане ясно в държавата как и кога.
                                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                                Коментар

                                Working...
                                X