Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На мен ми е много интересно преплитането на бус-лента с ленти за автомобили пред Технополис (в Бургас де).1. Бус лентата е най-отдясно.2. Със светофар бус-лентата пресича лентите за коли и минава най-вляво.3. Наближавайки кръстовището, завиващите коли наляво трябва отново да пресекат (без светофар) бус лентата и да се озоват в най-лявата лента, а автобусите ще им се озоват от дясната страна - и двете ленти завиват наляво към Технополиса.При пресичането на автобуса на всички ленти има светофар, там как да е, ама после автомобилите като трябва да пресекат отново бус-лентата - светофар няма, и ще има ми се струва доста конфликти.Ще гледаме като тръгнат "бързите" автобуси.П.П. Преди няколко страници бях пуснал клипче на въпросните ленти.

    Коментар


      Относно задръстванията...Айде малко да ви разведря, щото явно никога не сте виждали задръствания:Аз съм бил няколко минути в това задръстване (колите не се движат или се примъкват напред с по 3-4 метра). Измъкнах се много бързо по алтернативен маршут.
      Прикачени файлове

      Коментар


        А ето ви едно и от Ямбол (ако си мислите, че само при вас има задръстванийца):Светофарът е далеч напред, извън обхвата на снимката. Минава се на 4-то, 5-то зелено.Това е всеки ден в час пик (17:30-18:00), без събота и неделя (тогава градът е мъртвило).
        Прикачени файлове

        Коментар


          Сестра ми разправяше за Куала Лумпур, че всеки ден на една от входно изходните магистрали се образува задръстване с дължина 350 км., а магистралата е със 7 ленти в едната посока.
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            Ако някой ми беше казал преди две години, че това щеше да се случи, щях да му кажа: "Абсурд".Много се радвам за това момче. Ей заради такива вести не ме Йебе никВо задръстване. Хвала.http://gong.bg/football-sviat/anglia...-terena-375105
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              Аз пък днес се прибрах много бързо. https://www.youtube.com/watch?v=7hSn0abnqLYТрябва да си намеря място на телефона, че да снима нормално...предпожения? Къде мога да го заклещя по таблото?
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                Kay_ написа:
                Аз пък днес се прибрах много бързо. https://www.youtube.com/watch?v=7hSn0abnqLYТрябва да си намеря място на телефона, че да снима нормално...предпожения? Къде мога да го заклещя по таблото?
                Когато снимах с телефона слагах на стъклото поставка за телефон от ЛИДЛ. От ония без гъвкавите връзки. Добре се държеше за стъклото и телефона към нея. Обаче откак си взех регистратора ми е по-добре. Купих го за 65 лв. от Кауфланд с 3 години гаранция.Не го махам от стъклото.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  ntodorov написа:
                  Kay_ написа:
                  Аз пък днес се прибрах много бързо. https://www.youtube.com/watch?v=7hSn0abnqLYТрябва да си намеря място на телефона, че да снима нормално...предпожения? Къде мога да го заклещя по таблото?
                  Когато снимах с телефона слагах на стъклото поставка за телефон от ЛИДЛ. От ония без гъвкавите връзки. Добре се държеше за стъклото и телефона към нея. Обаче откак си взех регистратора ми е по-добре. Купих го за 65 лв. от Кауфланд с 3 години гаранция.Не го махам от стъклото.
                  На мен ми харесва как снима твоето. А клипа, който постна днес колко е голям като обем? Че това от моя телефон, хем не е хубаво качествот, хем е много обемно.
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    Kay_ написа:
                    ntodorov написа:
                    Kay_ написа:
                    Аз пък днес се прибрах много бързо. https://www.youtube.com/watch?v=7hSn0abnqLYТрябва да си намеря място на телефона, че да снима нормално...предпожения? Къде мога да го заклещя по таблото?
                    Когато снимах с телефона слагах на стъклото поставка за телефон от ЛИДЛ. От ония без гъвкавите връзки. Добре се държеше за стъклото и телефона към нея. Обаче откак си взех регистратора ми е по-добре. Купих го за 65 лв. от Кауфланд с 3 години гаранция.Не го махам от стъклото.
                    На мен ми харесва как снима твоето. А клипа, който постна днес колко е голям като обем? Че това от моя телефон, хем не е хубаво качествот, хем е много обемно.
                    Той последният клип го е изтрил. Така и не можахме да го видим.

                    Коментар


                      На мен ми харесва как снима твоето. А клипа, който постна днес колко е голям като обем? Че това от моя телефон, хем не е хубаво качествот, хем е много обемно.
                      В интерес на истината бях иницииран от колегата и за сефте свалях записи в Тубата от него. Като качество - може и по-добре да е, но за парите си е чудно. Иначе има възможност клиповете да се направят на 1, 2 , 3 минути и безконечни, като най-старите се изтриватавтоматично. Аз си го правя на 3 мин. за да не режа и/или търся моменти във видеото. Бях си изключил аудио-записът му и добре съм направил, защото в Тубата щях да имам проблем с качването заради авторски права. Иначе регистърът е незабележим и поставен до огледалото е почти невидим, но си иска непрекъснато захранване този модел ( от запалката ). Автономността му на батерия е около 30 мин, а днешния 3 минутен клип на ХД беше около 300 МВ.
                      Той последният клип го е изтрил. Така и не можахме да го видим.
                      Не съм бе. Когато в Тубата ми видяха нарушението са спрели качването. :P Утре ще снимам новата магистрала в комплекса, но ще я кача в друга тема, защото не е за тук. Зариби ме да вкарвам видео в Туба-та и смятай съм превзел темата за видео - регистраторите.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        Аз вече не помня вчера писах ли ти или само съм мислел да ти пиша ... и аз имах проблем с авторски права на песни и си махнах клип от тубатаРазмера е приличен. Моя клип 8:40 е 600МБ, но определено не е ХД.
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          Kay_ написа:
                          Аз вече не помня вчера писах ли ти или само съм мислел да ти пиша ... и аз имах проблем с авторски права на песни и си махнах клип от тубатаРазмера е приличен. Моя клип 8:40 е 600МБ, но определено не е ХД.
                          Писа ми и аз за това вметнах авторските права... При мен беше случайност изключването на аудиото.ПС: Не ти е лош клипа, дори напротив - повече ми харесва от този с регистъра ми. Аз дълго време си ползвах телефона, но когато ме потърсят клипът свършва, а това често се случва докато съм на пътя.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            stilo_new написа:
                            Kay_ написа:
                            P.P. Ето, как беше преди на кръстовището на семинариятаhttps://www.youtube.com/watch?v=AuOIi6YxiLUСлед това направиха ремонт, промениха го и всичко заспа. Но ремонта беше над 6месеца. И тогава беше още по - тегаво...но сега е пушка https://www.youtube.com/watch?v=x4HyIyAeIqw
                            Браво, колега Ето това е пример! Аз също не мога да си обясня, защо се оплакват от "бургаските " неща, като тук се развиват и правят много хубави неща. Като в белите държави, както се казва, Асфалтираха се страшно много улици по този проект. Мазен асфалт. Кеф И въпреки всичко пак се недоволства.Нещата така или иначе ще се случат и всички бургазлии ще оценят направеното. Кому е нужно да се изсипва кофи с помия преди това?Няма, да споменавам градове, за да не обидя някой колега, но просто положението е много зле и ако отидете там не знам, какво трябва да направите.Колегата Нейчо, защо не направи един клип от М. Рудник до кръговото на Метро с видеорегистратор или с каквото му е удобно, да ги видим тези задръствания.Във време в което прецени, че е добре с реална дата и час на клипа. И без да се кара с 20 км/ч или 120 км/ч :D
                            Колега, ти вярно на малоумен ли се правиш, или шофираш само по 1-ви Май и 9-ти Септември. И преди го казах, но пак ще се повторя, Ти в Бургас ли живееш въобще че се правиш на "ощипан" за случващото се..? Аз лично такива задръствания, каквито се случват сега никога до сега не съм виждал. Колкото до трафика през седмицата и Събота и Неделя, Краси е АБСОЛЮТНО прав. През седмицата, маршрута който изминавам от къщи до работа или обратно ми е 13км. и са ми нужни 40-50мин. в посока. Същия маршрут почивните дни го минавам за 15мин...
                            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                            Коментар


                              ntodorov написа:
                              donnna написа:
                              ntodorov написа:
                              Ето. Точно Точно Тези две мнения са много на място казани. Точно това е целта!!! Нека спрем да живеем в третия свят и станем, като белите хора. Wink
                              Каква е целта и какво се постига са две различни неща. И като това е целта СЕГА, защо преди 3-4 години целта беше ДРУГА. Защо строихме преди време алтернативен обходен маршрут ( незнайно защо забавен) за разтоварването на движението, строихме и детелина и кръгови...Може би, защото имаше пари по този проект. Сега, 4 години по-късно ще ставаме "европейци" и ще се качваме на автобусите...Може би, защото има пари по такъв проект.
                              Вече започна наистина да дразниш...Пишеш на ангро, без конкретика, хвърляш в пространството - единия проект тъй, другия - иначе... без изобщо да си запознат!Кажи за кой проект точно искаш да ти отговоря - кога е писан, с ква цел, финансиране и прочее..Ако искаш да си чешеш клавиатурата - това е друг въпрос!Не казвам, че всичко е цветя и кебапчета, но това вашето дрънкане подхожда на хора от третата възраст, фенове на сайта е-бургас...
                              Тези дето ви дразнят и дрънкат ви плащат заплатите друже. Аз в моята работа съм го осъзнал и си гледам клиентите в очите. Отдавна трябваше да пишеш, а не да ме оставяш на ангро. Осветли утре заранта хората в Меден рудник за проектите.Кажи им, че са хора от третата възраст пък дано те разберат (Видеото ми видя ли го ) Влез в регистрите и виж имам ли и една стотинка задължения към Общината или неплатена глоба/такса. Изряден съм и, като такъв мога и трябва да изисквам.Така, че като заинтересован Държавен служител е добре да се въздържаш от квалификации и вместо да се палиш - разясни, а пък ние, където не разбираме ще питаме. Жив и здрав бъди.
                              В случая държавен служител трябва да се напише с малка буква...Та питай, ама конкретно! Ще ти отговоря на ЛС..
                              Fiat Punto 1.1-Синята птица
                              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                              Коментар


                                batproho написа:
                                Колега, ти вярно на малоумен ли се правиш, или шофираш само по 1-ви Май и 9-ти Септември. И преди го казах, но пак ще се повторя, Ти в Бургас ли живееш въобще че се правиш на "ощипан" за случващото се..? Аз лично такива задръствания, каквито се случват сега никога до сега не съм виждал. Колкото до трафика през седмицата и Събота и Неделя, Краси е АБСОЛЮТНО прав. През седмицата, маршрута който изминавам от къщи до работа или обратно ми е 13км. и са ми нужни 40-50мин. в посока. Същия маршрут почивните дни го минавам за 15мин...
                                Не, не съм малоумен, в Бургас живея и шофирам всеки ден почти.Това в черното, дето си го казал, абсолютно не е вярно!

                                Коментар

                                Working...
                                X