Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    krasio_79bs написа:
    Вярно ли ще го оправят? Мислих ,че така ще го оставят завинаги.
    Ще го оправят. Тука няма какво да се каже повече. Хайде утре сутринта в 09:00 да ходим да пием кафе и да ги обсъдим тези неща. Да дойде и Тодоров и всеки, който иска де. Тука няма страни. Всички сме от едната страна. Няма наши и ваши, просто всеки си има мнение и ще си го каже.

    Коментар


      ntodorov написа:
      . Грешиш за Краси, може би визираш друг.
      Може би, ама не и този път! Мани друго, ама бая хора бяха единодушни. Стана дума за хейтърство и колегата беше споменат, ама десетина секунди не са признак за особено внимание. Та в този ред на мисли, на никого не му пука, на мен също, само се надявам да не продължавате дълго да играете в един отбор. Негативизма, наречен от някои реализъм, не води до нищо добро.
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        Е всеки си има своите десет секунди слава на софийска сцена. Благодаря още веднъж!Винаги съм се възхищавал на хора ,които дават определение за някого без да го познават.Явно за някои хора живота се изчерпва със ФФБ.Тъжно.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          krasio_79bs написа:
          Явно за някои хора живота се изчерпва със ФФБ..
          Ами никой от вас, не се отзова на поканата ми за кафе.

          Коментар


            stilo_new написа:
            krasio_79bs написа:
            Явно за някои хора живота се изчерпва със ФФБ..
            Ами никой от вас, не се отзова на поканата ми за кафе.
            Аз съм навит. За какво кафе иде реч ? Заповядай в Манхатън утре в 8.00 часа. Хем ще си поговорим за новата схема, хем ще я видиш.
            Та в този ред на мисли, на никого не му пука, на мен също, само се надявам да не продължавате дълго да играете в един отбор. Негативизма, наречен от някои реализъм, не води до нищо добро. Wink
            Колега pplк. Тук става явен непукизмът ти и в такъв случай се чудя и мая: Като не ти пука, като си далеч от Бургас, като не си запознат със ситуацията за чиЙ квалифицираш мненията ни ? За чий си позволяваш да обиждаш колеги ? Я виж от колко бургазлии, колко от тук писалите харесват случващото се. Извинявай. Не е в природата ми, но ми напомняш на едни други със сини вратовръзки и партийни книжки в джобовете, които ни караха да харесваме всичко съградено, а тези, които не харесваха бяха заклеймявани, като врагове на народа или хайде за да не звучи толкова тежко да го кажа така: Не сме длъжни да бъдем смирени и послушни, като виждаме, усещаме, какво се случва и"мажи" в града ни. Нямаме ли право да имаме мнение? Данъкоплатец съм, изряден, плащал съм и си плащам задълженията таксите, глобите. Свикнах да бъда с права и си ги отстоявам...Останалите ги наричам послушници.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              Ти сериозно ли очаквал да се отзова на покана която си пуснал в 11 посреднощ? Казвай ги по рано тия работи. Аз станах по времето в което искаш да пием кафе. Виж за бира съм навит следобяд.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                ntodorov написа:
                Колега pplк. Тук става явен непукизмът ти и в такъв случай се чудя и мая: Като не ти пука, като си далеч от Бургас, като не си запознат със ситуацията за чиЙ квалифицираш мненията ни ? За чий си позволяваш да обиждаш колеги ? Я виж от колко бургазлии, колко от тук писалите харесват случващото се. Извинявай. Не е в природата ми, но ми напомняш на едни други със сини вратовръзки и партийни книжки в джобовете, които ни караха да харесваме всичко съградено, а тези, които не харесваха бяха заклеймявани, като врагове на народа или хайде за да не звучи толкова тежко да го кажа така: Не сме длъжни да бъдем смирени и послушни, като виждаме, усещаме, какво се случва и"мажи" в града ни. Нямаме ли право да имаме мнение? Данъкоплатец съм, изряден, плащал съм и си плащам задълженията таксите, глобите. Свикнах да бъда с права и си ги отстоявам...Останалите ги наричам послушници.
                Нещо не ме разбра. Не ми пука дали колегата е хейтър или не. Ако се чувства по-добре така, нямам никакъв проблем .Лично аз гледам позитивната част на нещата и някак си това прави живота ми по-лек. Не намирам смисъл да снимам тревата по велоалеята и да качвам снимки из форумите, да се оплаквам от широчината на кръговото и да гледам в кристално кълбо само негативното. Но, за съжаление това си е типична българска черта, да сме вечно недоволни мрънкачи. По-голямата част от тази тема е точно това. Народопсихология, кво да правиш.Писал съм го и преди, ще го напиша пак. Имам особено мнение за хора, които се възприемат за будители, отварят очи и възприемат собствената си гледна точка като единствено правилна. Призиви и определения от рода на "събуди се", "отвори си очите", "ако не си на моето мнение, значи си заинтересован или си с властта", "послушковци", "заблудени" и т.н., са меко казано глупави и директно отричащи противоположното мнение. Ми, нещо не ме кефи тва будителство
                207 тиква автомат
                новокромаджия 2.4 печка

                Коментар


                  Е да, ама, както съм хвалил хубавото, така отричам и лошото.Това е темата за абсурдите и точно тук е мястото за тях. Няма какда не ни пука, какво се случва в града ни. Не веднъж съм писал, чехубавите неща, които се сториха в Бургас са в пъти повече от недомислените.Точно за това ме е яд, че с едно грешно действие се компрометират повечето неща. Аз харесвамкритиката, особено, когато е градивна и се вслушвам в нея, когато е насочена към мен. Не я приемам за хейтърство, защото знам, чепчела не бяга от мед. И за да не съм голословен ще напиша, че позицията сисъм я изразил където трябва - не само тук. Зад всяка недомислица има и други решения. Хубавото е, че кметътни се вслушва и обективно признава недостатъците ( където ги има ) на всичко ново-изградено. Ако звучим бля-бляв този форум трябва да напиша, че все пак корекции по новата схема ще има и тези корекции напрактика бяха осъзнати, като заличаване на грешки.Ако нямаше грешки и недоволни, които да ги изявят - щеше ли да има адекватно действие ?ПС: Колега pplk, надявам се, че ще промениш усещането си относно критиката ни. Търсим обективната истина, защото микса от привързаности, обвързаности и политически афинитет се отразяват пошло и грозно на реалната ни преценка. Аз със сигурност съмпреди всичко гражданин, който оценява всичко сторено в града ни без да се влияя от субективната си суета. Заявявам го най-отговорно и честно.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    ntodorov написа:
                    ПС: Колега pplk, надявам се, че ще промениш усещането си относно критиката ни. Търсим обективната истина, защото микса от привързаности, обвързаности и политически афинитет се отразяват пошло и грозно на реалната ни преценка. Аз със сигурност съмпреди всичко гражданин, който оценява всичко сторено в града ни без да се влияя от субективната си суета. Заявявам го най-отговорно и честно.
                    Трудно ли е да приемеш, че е възможно мнение без да са засегнати някои от тези неща? Трудно ли е да приемеш, че някои от "абсурдите" въобще не са абсурди, най-малко български, ама се разтягат като ластици и български патент. Критиката е градивна, когато има основание, във вашия случай виждам основно гадаене и оплюване по дифолт.Смяташ ли, че "събуждането" и "послушковците" са обективна оценка? Аз не!
                    207 тиква автомат
                    новокромаджия 2.4 печка

                    Коментар


                      ...и оплюване по дифолт
                      И как го разбра това ?????
                      Критиката е градивна, когато има основание, във вашия случай виждам основно гадаене
                      От разстояние 400 км. ли прецени, че гадаем ??? Аз на ден "бродя" от 20 до 50 км. из улиците на Бургас - служебните ми ангажименти го изискват. Ако ти имаш по-голямо основание от мен да определяш мнението ми, като "гадаене" здраве му казвам.И понеже постовете ми са дълги, отегчителни и обстоятелствени ( осъзнавам го, като слабост ) в случай, че не си го прочел ще го постна пак:
                      Ако звучим бля-бля в този форум трябва да напиша, че все пак корекции по новата схема ще има и тези корекции напрактика бяха осъзнати, като заличаване на грешки.
                      Е-еее. Ако не сме поне частично прави щеше ли да е факт този...факт. :P И пак ще напиша - преброй доволните бургазлии и недоволните САМО в тази тема. Ей, така, ако ще търсим истината между субективизъм и обективизъм.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        Какво толкова е станало в Бургас ? Някакви колосални проблеми ше да има тоя град, или поне на фона на неговите, тези по другите градове направо бледнеят. Нека оставим хората да кахърят на воля.

                        1.9 JTD 110hp
                        Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

                        Коментар


                          Дали наистина има проблеми в Бургас с новата транспортна схема, ще разберем съвсем скоро - като тръгне потока от туристи към Южното Черноморие.Аз като идвах последния път, проблеми не видях.

                          Коментар


                            Immortal написа:
                            Дали наистина има проблеми в Бургас с новата транспортна схема, ще разберем съвсем скоро - като тръгне потока от туристи към Южното Черноморие.Аз като идвах последния път, проблеми не видях.
                            Дидо,няма как да видиш проблемите при липса на трафик.Твоите идвания в събота ,неделя и в празнични са при липса на трафик. Заповядай някой ден през седмицата.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              Потокът от туристи е най-голям през уикендите.Ама ще се възползвам от поканата скоро

                              Коментар


                                krasio_79bs написа:
                                Заповядай някой ден през седмицата.
                                Смях в залата. Все едно трафика е по различен от преди.

                                Коментар

                                Working...
                                X