Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Само дето въпреки забавянето,грешките се трупат а не намалят. Не ли редно щом ще има нова спирка да е направена като хората? Или един пилон с камера е готова спирка? Утре като имам повече време и нерви ще ти пусна снимки на поддържани спирки. Ма толкова добре са поддържани ,че не може да се върти по тротоара. Тоя проект няма ли си надзорници? Ако извадят цената на спирките ,тия в София ще им се видят без пари.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      spark написа:
      Прекрасната автогара Юг дори няма паркинг за нито една кола за хора посрещащи и изпращащи пътници. Дори не говорим за паркинг, а за място където просто да спреш за 5 мин.
      Ако те успокоява и в София няма, ама не съм чул някой да се оплаква, а това ме навежда на едни мисли... :DСамо да вметна, че в момента половин София е блокирана заради строежа на метрото и нови пътища, задръстванията са зверски, ама хората не се оплакват. Защо ли? Сигурно нямат кристални топки като бургазлии и не виждат бъдещето?
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        krasio_79bs написа:
        Само дето въпреки забавянето,грешките се трупат а не намалят. Не ли редно щом ще има нова спирка да е направена като хората? Или един пилон с камера е готова спирка? Утре като имам повече време и нерви ще ти пусна снимки на поддържани спирки. Ма толкова добре са поддържани ,че не може да се върти по тротоара. Тоя проект няма ли си надзорници? Ако извадят цената на спирките ,тия в София ще им се видят без пари.
        Красьо, на една от срещите беше даден като пример за хейтър. Нищо лично, на никого не му пука, ама замисли се.
        207 тиква автомат
        новокромаджия 2.4 печка

        Коментар


          krasio_79bs написа:
          Само дето въпреки забавянето,грешките се трупат а не намалят. Не ли редно щом ще има нова спирка да е направена като хората? Или един пилон с камера е готова спирка? Утре като имам повече време и нерви ще ти пусна снимки на поддържани спирки. Ма толкова добре са поддържани ,че не може да се върти по тротоара. Тоя проект няма ли си надзорници? Ако извадят цената на спирките ,тия в София ще им се видят без пари.
          Е ще се направят спирките. Колегата по-горе го каза... винаги при направата на нещо ново има неудобство, но като се завърши, всички го ползват с удоволствие.Аз пак не разбирам, каква ви е целта? Твоята и на другите двама -трима колеги? Разбрах, че не харесвате, това което се прави. Всеки си има мнение. Не мога да ви го променя.Ще ти дам един пример и се замисли. Имам колеги от други градове,, които идват тук. Като видят какво е направено около Автогара Юг всички ахкат, възхищават се и т.н. Само положителни неща. Същите тези колеги са запознати и с района на Автогара Запад. Е, познай каква им е реакцията: Разликата е от земята до небето. Все едно попадаме в друг град, цигания , мизерия и т н... Всеки казва, дано и този район го оправят.Кажи сега, трябва ли да се правят нови неща или не?

          Коментар


            pplk написа:
            spark написа:
            Прекрасната автогара Юг дори няма паркинг за нито една кола за хора посрещащи и изпращащи пътници. Дори не говорим за паркинг, а за място където просто да спреш за 5 мин.
            Ако те успокоява и в София няма, ама не съм чул някой да се оплаква, а това ме навежда на едни мисли... :DСамо да вметна, че в момента половин София е блокирана заради строежа на метрото и нови пътища, задръстванията са зверски, ама хората не се оплакват. Защо ли? Сигурно нямат кристални топки като бургазлии и не виждат бъдещето?
            Ами трайте си тогава и си чакайте в задръстванията, като нямате кристални топки.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              Във фирмата във която работя произвеждаме таблата за спирките във Бургас. Лично на мен не ми харесват виждат се нитове винтове и големи капаци от неръждаема стомана които ще бъдат откраднати според мен но пък във София няма такива дори.
              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

              Коментар


                И от кога да се посочват нещата които не ти харесват са хейт? Показвам неща които не се харесват на много хора.И искрено се радвам ,че съм станал обект на обсъждане, па било то и хейтърски. Не съм против да се правят нови неща. Против съм да се правят некачествено, въпреки голямото забавяне на всеки един проект.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  ntodorov написа:
                  Ами трайте си тогава и си чакайте в задръстванията, като нямате кристални топки.
                  А сега и метрото излезе, че не е хубаво нещо. А аз се чудя, защо не харесваш нещата тук. :D

                  Коментар


                    pplk написа:
                    krasio_79bs написа:
                    Само дето въпреки забавянето,грешките се трупат а не намалят. Не ли редно щом ще има нова спирка да е направена като хората? Или един пилон с камера е готова спирка? Утре като имам повече време и нерви ще ти пусна снимки на поддържани спирки. Ма толкова добре са поддържани ,че не може да се върти по тротоара. Тоя проект няма ли си надзорници? Ако извадят цената на спирките ,тия в София ще им се видят без пари.
                    Красьо, на една от срещите беше даден като пример за хейтър. Нищо лично, на никого не му пука, ама замисли се.
                    Ако Краси е хейтър аз и ти не знам, какви трябва да сме. Грешиш за Краси, може би визираш друг.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      krasio_79bs написа:
                      Не съм против да се правят нови неща. Против съм да се правят некачествено, въпреки голямото забавяне на всеки един проект.
                      Всички се надяваме , да се правят качествено.

                      Коментар


                        stilo_new написа:
                        ntodorov написа:
                        Ами трайте си тогава и си чакайте в задръстванията, като нямате кристални топки.
                        А сега и метрото излезе, че не е хубаво нещо. А аз се чудя, защо не харесваш нещата тук. :D
                        Що "нашите хора" да не са решили метро да правят ? Какво общо има метрото в София с нашите глупости тук.Изпаднал си в мантра приятелю. Събуди се.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          stilo_new, ако дойде твой приятел от друг град и ти се обади ,че те чака на спирката на Военна болница ,ти на коя спирка ще идеш?
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            krasio_79bs написа:
                            stilo_new, ако дойде твой приятел от друг град и ти се обади ,че те чака на спирката на Военна болница ,ти на коя спирка ще идеш?
                            Е, ще оправят сгрешеното име. Нали не мислиш, че така ще го оставят?

                            Коментар


                              ntodorov написа:
                              pplk написа:
                              spark написа:
                              Прекрасната автогара Юг дори няма паркинг за нито една кола за хора посрещащи и изпращащи пътници. Дори не говорим за паркинг, а за място където просто да спреш за 5 мин.
                              Ако те успокоява и в София няма, ама не съм чул някой да се оплаква, а това ме навежда на едни мисли... :DСамо да вметна, че в момента половин София е блокирана заради строежа на метрото и нови пътища, задръстванията са зверски, ама хората не се оплакват. Защо ли? Сигурно нямат кристални топки като бургазлии и не виждат бъдещето?
                              Ами трайте си тогава и си чакайте в задръстванията, като нямате кристални топки.
                              Точно това имах предвид, когато написах, че ме навяват едни мисли... :D :D :D
                              207 тиква автомат
                              новокромаджия 2.4 печка

                              Коментар


                                Вярно ли ще го оправят? Мислих ,че така ще го оставят завинаги.
                                FIAT FORUM BULGARIA
                                Ракията е над политиката

                                Видео от Италфест 2011

                                Коментар

                                Working...
                                X