Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    wwalker написа:
    Да бе, в тая връзка що на булевардите в Европа ограничението е 60 и нагоре, а на тези във Варна, след като ги направиха, не им хареса и пляснаха 4 легнали полицая в рамките на 1км на този във Владисливово примерно. Леганли полицаи извън бг съм виждал само в квартални улички около детски градини. На булевар или главна улица никога. Само на 1 (едно) място в Руммъния в курортно градче, но след няколко месеца го махнаха.
    Предполагам пешеходци а-у, да могат да пресичат. Виж сега в правилната част на Европа, се правят подлези и надлези и хората знаят и си пресичат там. При нас добитъка си пресича, където му е кеф. Пък и вместо подлези и надлези...я по - добре едно бетоново ла*но на пътя там, ще върши същата работа. 100 пъти съм го казвал - ние българите, дали на 4 или 2 колела или в обувки, сме си еднакви тикви.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      #47
      Легналите полицаи най вероятно ги слагат заради наглите шофьори. При нас направиха главния път, на всякъде си има пешеходни пътеки, но никой не ги спазва и хората чакат да няма движение за да пресекат. 95% от регистрациите СО, ВР, ЕН.......... се движат с над 80км включването в движението и пресичането си е направо голямо приключение. Сега сложиха легнали полицаи на места през 500 метра. 10-полицая за няколко километра. А наглите и това не ги спира, задминават те на самата пешеходна пътека като го правят със скок. Още по наглите задминават в този момент наглите. Като цяло какви простотии се виждат не е истина. Е заради всички тези сега вместо да караш нормално с 40-50 се принуждаваш постоянно да намаляваш за да минаваш през полицай. Та такива хора създават абсурдите.

      Коментар


        #48
        chaveto написа:
        Легналите полицаи най вероятно ги слагат заради наглите шофьори. При нас направиха главния път, на всякъде си има пешеходни пътеки, но никой не ги спазва и хората чакат да няма движение за да пресекат. 95% от регистрациите СО, ВР, ЕН.......... се движат с над 80км включването в движението и пресичането си е направо голямо приключение. Сега сложиха легнали полицаи на места през 500 метра. 10-полицая за няколко километра. А наглите и това не ги спира, задминават те на самата пешеходна пътека като го правят със скок. Още по наглите задминават в този момент наглите. Като цяло какви простотии се виждат не е истина. Е заради всички тези сега вместо да караш нормално с 40-50 се принуждаваш постоянно да намаляваш за да минаваш през полицай. Та такива хора създават абсурдите.
        Нови Искър?

        Коментар


          #49
          В нормалните държави по главните пътища дори в селата няма малоумни ограничения, а съвсем човешки:
          Прикачени файлове

          Коментар


            #50
            Да не спорим по този въпрос!Нормалното ограничение в населено място е 50 км/ч. В Булгаристан това ограничение не важи за: Гоуфуви, Сивици, Жипуви, Тируви и т.н.В Слюн беше ли ти приятно, докато се разхождаше по главната покрай теб да хвърчат 40-тонни ТИР-ове с 80 км/ч?!

            Коментар


              #51
              Айде, айде не на всякъде е така, Германия примерно в Унтехахинг имаш зоново ограничение от 30 км, ако изровя снимката ще я покажа. Камери навсякъде , знаци също!

              Коментар


                #52
                Днес поредния апсурд, но май се корени в гръцкия проблем... получих писмо от прокредит, че вече минималният депозит там е 2500 евро и ако искам да имам още такъв, трябва да си доплатя до въпросната сума. Оставам на Вас да разтълкувате, всеки за себе си, какво значи това. Обадих се веднага по телефона и от там подтвърдиха. Не мога да кажа, че съм учуден, че гръцките банки в бг ’уж’ нищо общо нямали с банките в гърция.
                The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                Коментар


                  #53
                  Immortal написа:
                  В нормалните държави по главните пътища дори в селата няма малоумни ограничения, а съвсем човешки:
                  В нормалните държави и шофьорите са нормални и се държат съвсем човешки. В наше село като карам с 50км и винаги имам някой на задната броня който да нервничи.Сутринта един ме задмина от дясно на пешеходната пътека

                  Коментар


                    #54
                    wwalker написа:
                    Днес поредния апсурд, но май се корени в гръцкия проблем... получих писмо от прокредит, че вече минималният депозит там е 2500 евро и ако искам да имам още такъв, трябва да си доплатя до въпросната сума. Оставам на Вас да разтълкувате, всеки за себе си, какво значи това. Обадих се веднага по телефона и от там подтвърдиха. Не мога да кажа, че съм учуден, че гръцките банки в бг ’уж’ нищо общо нямали с банките в гърция.
                    Прокредит не е гръцка банка и няма нищо общо с Гърция...А че гръцките банки в БГ не са тясно свързани с банките-майки, никой не може да ме убеди

                    Коментар


                      #55
                      Съгласих се - значи абсурда си е чисто български, без гръцко участие.
                      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                      Коментар


                        #56
                        Новата магистрала на Боко между Пловдив и Стара Загора в посока Стара Загора е вече за основен ремонт. Има дупки по 10 см в дясното платно, пропадания и какво ли още не.

                        Коментар


                          #57
                          Airfan написа:
                          Новата магистрала на Боко между Пловдив и Стара Загора в посока Стара Загора е вече за основен ремонт. Има дупки по 10 см в дясното платно, пропадания и какво ли още не.
                          Между Пловдив и Стара Загора магистралата не е от Бойковите.Айде да сме коректни.Между Пловдив и Плодовитово е още от бай Тошово време, между Плодовитово и Чирпан - от Луканово време, а от Чирпан до Стара загора от Сергейстанишево време.

                          Коментар


                            #58
                            път

                            Само там ли и тази към Дупница има неравности дупки не съм видял все още
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #59
                              Immortal написа:
                              Airfan написа:
                              Новата магистрала на Боко между Пловдив и Стара Загора в посока Стара Загора е вече за основен ремонт. Има дупки по 10 см в дясното платно, пропадания и какво ли още не.
                              Между Пловдив и Стара Загора магистралата не е от Бойковите.Айде да сме коректни.Между Пловдив и Плодовитово е още от бай Тошово време, между Плодовитово и Чирпан - от Луканово време, а от Чирпан до Стара загора от Сергейстанишево време.
                              Добре, нави ме, не е Бокова, а Сергеевна. Явно паметта ми изневерява. От Стара Загора до Ямбол аха аха да получа оргазъм от вълничките иначе.

                              Коментар


                                #60
                                За изминати 1800км из Гърция, полиция не видях. Обаче след Маказа посока Кърджали на около 10-на км бяха се изтопосали в засада.Това ако не е абсурд!!! Потока на Румънци към Гърция е огромен , на ГКПП Маказа от Българска страна имаше поне 5 км опашка.

                                Коментар

                                Working...
                                X