Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ами то има специални места за разходка на кучета.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      Има колкото има и се ползват и къмпингите.

      Коментар


        Ами има, водила съм го моето куче във Варна. Има поне 3 места за разходка на кучета. И какво общо имат кучетата с къмпингите?
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          Има разбира се, има колкото къмпинги и в тях всички си разхождат кучетата колкото и къмпингарите ходят в къмпинги.За аналогията между кучетата и къмпингите прочети отново мненията от следобяд досега.

          Коментар


            Има си закон за кучетата за разлика от къмпингите. Оплачи се.
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              Некоректно извърташ нещата. Все едно съм против кучетата. Не съм. Опитвам се да ти покажа моята гледна точка през аналогичен твой интерес, за да разбереш кое би било абсурдното в подхода ’забранявам тотално’. Съжалявам, че не се получава, но какво да се прави.

              Коментар


                Ele, погледни тея снимки, и ми обясни как цапам с палатката си на плажа! За протокола ням куче без каишка. Имам котка.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  Къмпинги

                  Те от власта Сега ще сложат хора да скубят народа и да им слагат безумни глобивместо да сложат хора да очистват Държавата няма нито един къмпинг Няма едно място където държавата да каже тука ще направим НАРОДЕН къмпинг да е по евтино вътре. Всичко е подадено Сега безизвестен от властта ще направи и безумни изисквания какво е къмпинг и няма да има хора да се захванат с такава дейност . Същото като зоните за паркиране Платете и паркирайте ако намерите къде .
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    ХУбу де, аз пък да ви питам? Вие още ли ходите на т.нар. българско черноморие?!Аз ходя единствено за еднодневни плажове, като съм си на Ямбол.Иначе почивка, къмпинг - на уредените за целта места. Далеч от Черно море.И хич не ми пука ще има ли хора да глобяват нарушителите или не. Като са нарушители - да ги глобяват.И аз не ща да ме глобяват, като карам с превишена, ама...кат ме хванат, си плащам.Или законите ще ги спазваме само ако са ни угодни?

                    Коментар


                      krasio_79bs, ти не знам как цапаш, нито тия снимки за какво са - за вдъхновение може би, но лятото мога да ти щракна някоя друга снимка да видиш как другите цапат. Събира ли сме по 2 торбички за боклук от 30 литра, за да може да седнем на плажа и да ни е чисто, след като къмпингуващите се изнесат.
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        Immortal написа:
                        ХУбу де, аз пък да ви питам? Вие още ли ходите на т.нар. българско черноморие?!Аз ходя единствено за еднодневни плажове, като съм си на Ямбол.Иначе почивка, къмпинг - на уредените за целта места. Далеч от Черно море.И хич не ми пука ще има ли хора да глобяват нарушителите или не. Като са нарушители - да ги глобяват.И аз не ща да ме глобяват, като карам с превишена, ама...кат ме хванат, си плащам.Или законите ще ги спазваме само ако са ни угодни?
                        Да Дидо,ходя и много други хора с децата си ходят на нашето черноморие.Масово явление е събота и неделя почти всички плажове да са с палатки и коли от близките градове.Къмпинг на който да идеш на палатка има 2-3 на брой. Останалите са само за каравани или на бунгало.Условията в къмпингите на юг от Бургас са трагични. Цените са непосилни за повечето хора.http://campinggradina.com/bg/#page-placesВиж цените и условията на Градина и ми кажи можеш ли да си го позволиш.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          Не става дума само за Черноморието. Става дума за цялата страна. Язовири, места за пикник, всичко.

                          Коментар


                            Еле,цял живот съм до морето. Не ми дрънкай глупости. А лайната на хотелите дето се изливат в морето можеш ли да ги събереш в две торби по 30литра? А тая всичка гора дето е на снимките от къде идва колежке милееща за природата?Едва ли знаеш ,че на завода са му разрешили да вдигне обема си двойно без дори и ОВОС да има.Ама проблема видиш ли е малкия човек който е решил да заведе децата си на палатка.С него е най-лесно да се разправя държавата.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              Мога, ма не искам То там е отврат. Къмпингът де, не плажа. Плажът е хубав.

                              Коментар


                                ls1 написа:
                                Не става дума само за Черноморието. Става дума за цялата страна. Язовири, места за пикник, всичко.
                                Нали беше само за 100 м от плажа?Или не съм разбрал?

                                Коментар

                                Working...
                                X