Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не, със сигурност няма да я оставят да потъне. Яд ме е, че вместо да се въведе в експлоатация, като музеен експонат, някой потрива ръчички и я "чака" за скраб.
    Интересите на 2-3 ма са пред интересите на държавата. Във Варна има ( или поне допреди време имаше) ВМ музей...
    В импровизирания в Зеебрюж музей е изложена същата подводница. 12Е беше входът. В подводницата звучеше Валя Балканска, а знамена на СССР изпънати по торпедните апарати в нея, правеха препратки
    към времената от "студената война" и въоръжението на "врага".
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      Музея във Варна съществува. На 100 %. Сестра ми работи там.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        S_BANKOV написа: Преглед на мнението
        Музея във Варна съществува. На 100 %. Сестра ми работи там.
        Това е радващо. Аз не съм ходил там от курсант и не бях сигурен дали още съществува.
        Бах мааа му и държава ще сме, ако при наличието на този музей, и задаващия се крах на последната подводница, която
        сме имали в нашето въоръжение не успеем да я съхраним за показ на идните поколения.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          Потапятето и също не е лоша идея.
          Край Шабла има потопени няколко руски подводници и осем немски крайцера. Познай какви луди пари се дават за гмуркания. Проблема е че подводната археология не е развита в България.
          Миналата година гледах основто оръдия и котви но тая година съм се зарекъл че ще сляза на 40 метра и ще ги разгледам.
          Ако държавата се заеме сериозно с морската археология ще прави луди пари от чужденци. Повечето гмуркачи им е писнало от рибки и камачета и търсят точто кораби и подводници.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            Като бях моряк и бяхме на едно натовко учение в Одеса, до нас беше спряла една турска подводница. Бяха пуснали безплатно да се влиза на нея да се разгледа. Ей за 10 дни не успях да се вредя, опашката от хора беше сигурно над 500 метра.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              Патрулка удари кола, глобиха водача за несъобразено ниска скорост


              Как да не ги мрази в червата човек?! В ада трябва да има специално място за тях, където всички карат по правилата и постоянно ги снимат с камери.
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                Една лелка си купи ЧЕС
                КАКА ГИНКА

                Нашата комшийка Гинка
                тъй както си стояла днес
                ей , така решила .....
                да си купи ЧЕЗ.

                Облякла се с дрехи нови
                взела чантата с пари готови.
                Едно билетче за късмет
                търкала дорде й дойде ред.

                Ех , комшийката спечели
                с билетчето що взели.
                Собственик на ЧЕЗ е тя
                за пример в наш'та махала.

                А , да й е харалия !
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  Тази "лелка" има богата история в региона си. За съжаление, като историята на всеки подобен български "инвеститор", нейната също е полукриминална.

                  Коментар


                    Не е ли абсурд да се плащат 50 000 000 лв. за подготовката на зимните ни олимпийци, които се оказаха екскурзианти за наша сметка, и същите тези...смешки
                    да ни обвиняват в "прекалени и нереални очаквания", като в същото това време стотици наши деца - математици обикалят света и ни представят СТРАХОТНО, но
                    ...за собствена сметка.
                    ПС: Знам, че тук има родители на такива деца.... Щерка ми снощи отпътува за Беларус с още 10 деца от нашата ПМГ. Организацията и финансирането по пътуването, участието и пребиваването в Беларус беше изцяло поета от родителите и героичните усилия на един учител, който е с тях ( Динко Раднев) Нямаше власт, нямаше администрация в държавенцето ни, която да помогна с навременното изваждане на визи за десет дечица от Бургас на възраст от 13 до 17 години. Тези деца бяха в Сингапур и вече получиха низ от покани за престижни състезания по света...Аз дъщеря си ще я осигуря, но колко още талантливи и умни деца остават в България поради липса на финанси не е истина.
                    Милите вчера пътуваха с бус (осигурен им от родител) , като кучета в студа и снега до Истанбул. Не стига, че липсваше всякаква заинтересованост от българска страна, но на всичко отгоре най-големите проблеми, пречки и формалности по пътуването за това състезание дойдоха именно от родината ни. От момента, в който децата излетяха от Истанбул до Киев, а от там до Минск с друг полет, пътищата и вратите пред тях се отваряли сами. Недоумявам и оставам поразен. Как да си задържим децата тук бе хора ?
                    Последна редакция от ntodorov; 28.02.2018, 13:31. Причина: добавяне на текст
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      Ми няма да успеем, само на гол патриотизъм няма да стане!

                      Иначе нашите деца пътуваха с помощта на спонсори и защото управата на училището отдели от бюджета си, как не знам, но успяха!
                      Лошото е, че като се замислиш колко подобни абсурди се случват в държавата, ти идва да хванеш гората ... или пушката?!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        Ми няма да успеем, само на гол патриотизъм няма да стане!

                        Иначе нашите деца пътуваха с помощта на спонсори и защото управата на училището отдели от бюджета си, как не знам, но успяха!
                        Лошото е, че като се замислиш колко подобни абсурди се случват в държавата, ти идва да хванеш гората ... или пушката?!
                        Преди година - две, доколкото знам от общинския бюджет и от училищното настоятелство е отделяна сума за подобни състезания, но сумите са били, като част от цялото финансиране. Останалата част е насочена към родителите. За съжаление, има много дечица, които нямат и тази възможност, а подобно сагрегиране направо ги прекършва. Сега се задават много състезания, и ако се подкрепи поне едно ще е добре. Що се касае за спонсори. В нашия град последните мохикани БЯХА във футбола, а към днешна дата вече изчезнаха и от него.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          Не е това начина. Ядосан съм и незнам как да коментирам действията на този глупак!!!

                          Глупакът е арестуван https://dnes.dir.bg/temida/razsledva...rhu-nego-video
                          Последна редакция от NikMar; 04.06.2018, 14:44.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            За случая с кравата където ходи до Сърбия
                            че по закон трябвало да е умъртвят според тъпите европейски закони-наредби
                            Тогава излиза че всяко животно горско например трябва да ги хващат и умъртвяват
                            като минават границата било то лисици елени сърни около границата
                            Винаги могат да минават там
                            Оградата е махнаха на повечето места
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              От известно време забелязах, че някои линейки се опитват да си пробият път през задръстване или кръстовище само с включени лампи, т.е. светлинен сигнал за автомобил със специален режим на движение ... обаче не използват сирена!!! Защо?
                              Всъщност погледнах тук-там и ми стана ясно, че това били частни линейки и те нямат право да използват сирени ... баси!? Защо?
                              Какъв лиценз имат тези автомобили? Ако ги третират само като обикновен автомобил за транспортна услуга, защо имат надпис на български "ЛИНЕЙКА"?
                              Да ги кръстят например: "имитираща помощ" или "псевдо линейка" ... ?!
                              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                              http://www.keepfighting.ms

                              Коментар


                                Като аналог в Сф ми се е случвало по тъмно зад мен на сини светлини и сирена да ми се мига къси-дълги, едва ли не да се изпаря от пътя. Изпреварваме и какво да видя..СОТ 161. Минават си на червено в насрещното. Мисля, че нямат право на това. А за полисмените, стоят си в задръстването, писне им на момчетата - пуснати си сирените и после ги гледам спрели за кафе.
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X