Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Таз АСП не е ли част от общината? И само казвам какви неволи има колегата.

    Коментар


      Не е към Общината www.asp.government.bg
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        Прав си NikMar, грешката е моя.

        Коментар


          Чудех се къде да изразя възмущението си от тъпи реклами и май тук е подходящо. Сигурно не съм единствения за който много от рекламите по телевизиите му се струват тъпи, неподходящи за времето в което се излъчват и т.н. Например, седнали сме да вечеряме а ми дават реклама за Лопедиум, направо ми се отяжда, или внучката, която е на 6г., е пред телевизора и в един момент дават реклама на кондоми, а тази реклама на Джъмбо за раниците на какъв "чист" български език е "НАПРАВО РАЗБИВА". Е как да научим детето на литературен български?!
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            Чудех се къде да изразя възмущението си от тъпи реклами и май тук е подходящо. Сигурно не съм единствения за който много от рекламите по телевизиите му се струват тъпи, неподходящи за времето в което се излъчват и т.н. Например, седнали сме да вечеряме а ми дават реклама за Лопедиум, направо ми се отяжда, или внучката, която е на 6г., е пред телевизора и в един момент дават реклама на кондоми, а тази реклама на Джъмбо за раниците на какъв "чист" български език е "НАПРАВО РАЗБИВА". Е как да научим детето на литературен български?!
            Лично на мен не ми пречи кога и какво рекламират, дразни ме начина, по който са направени рекламите. Писна ми да гледам някакви лелички как си вадят прах за пране от *******, докато си пият кафето в някой мол. Та, за това попринцип не гледам телевизия, ако не съм с по-възрастна компания или на гости.

            П.П. Книжовен език не се учи пред телевизора, без значение дали е български, английски или какъвто и да е друг език!
            Последна редакция от JTR; 05.09.2019, 09:57.

            Коментар


              П.П. Книжовен език не се учи пред телевизора, без значение дали е български, английски или какъвто и да е друг език!
              Наистина, че не се учи, но го разваля, а лошите неща децата лесно ги попиват.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                А в технически форум какъв език трябва да се ползва?
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар


                  А в технически форум какъв език трябва да се ползва?
                  Книжовен български език. Както и навсякъде другаде. Или е грамотен човек, или не. Не може на ралични места да се пише по различен начин.

                  Коментар


                    Днес минах под подлеза на Красно село
                    Тоя път е добре направено поне видимо
                    но тясно и на долу от Пазара - Италянеца Овча Купел
                    преди беше по широко
                    Сег ако си с поголяма кола от горе трудно се прави завоя от Цар Борис към Земляне.
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      Перфектно се минава. Направено е с по-широки тротоари, стига толкова предимство за бракмите, време е за промяна в този и без това пренаселен град.
                      Последна редакция от yeksuh; 29.10.2019, 10:54.

                      Коментар


                        Дори и за тези без кола е трудно щото няма светофар за пешеходци няма подлез на Цар Борис . Наполовина свършена работа. Иначе за хората е широко.
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          Перфектно се минава. Направено е с по-широки тротоари, стига толкова предимство за бракмите, време е за промяна в този и без това пренаселен град.
                          И кое му е "перфектното"?
                          Първо - наистина е прекалено тясно в подлеза, дори за лек автомобил.
                          Второ - никой от общината за тези 3 или 4 години години, в които се прави този толкова прословут, бавен и скъп ремонт, не е помислил за пешеходците, и отгоре няма нито един светофар, нито една пешеходна пътека.
                          Трето - прикачвам снимка на "перфектен, широк тротоар", която говори сама за себе си.... Не смятам, че има нужда да я коментирам.
                          За бракмите - който каквото и да прави, винаги ще има хора, които ще продължават да се придвижват в града, в централната част и в периферията, с автомобилите си, не сме толкова напред, че да се забрани такова нещо, не го виждам как ще стане.
                          Click image for larger version

Name:	76710768_2461242874160379_1383901658919993344_n.jpg
Views:	1
Size:	89,6 KB
ID:	2098668
                          П.С. А като искаме промяна, защо ли все гласуваме за един и същи човек.....?
                          Последна редакция от blue_coconut; 29.10.2019, 13:24.

                          Коментар


                            Важното е да може да се минава вече. Че от толкова време ме карат само да заобикалям и вместо да измина 1 км, минавам по 5 в задръстване. Колкото и тясно да бъде, все ще може да минаваме, стига глезотии. Всички свикнахте с по 3 ленти в посока.
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              Някой има ли снимка на този прословут очастък? На тази в предпоследния пост не ми се струва много тясно.

                              Коментар


                                В момента не намирам снимка да покажа, но си е сравнително тясно - въпросните колчета са по средата между двете ленти, по една в посока.
                                А който е минавал от там с автомобил, да каже - по-бързо ли се минава вече, или е същото?

                                Коментар

                                Working...
                                X