Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Горе-долу зависимостта е почти 1:1 при еднакво поколение двигатели. За това е и логично да вържеш данъка с разхода, вземайки предвид и еко категорията (поколение) на двигателя.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      Click image for larger version

Name:	IMG_20200111_135055.jpg
Views:	1
Size:	38,5 KB
ID:	2098772
      Убава работа ама циганска .
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        Поредните абсурди.
        Гледам новините и не вярвам на ушите си! Ковид както всички знаем, е лоша работа, но се преекспонира. Например за Габрово пишат, че имаме 1065 заразени. Не разбирам тази цифра, в момента ли са толкова или от самото начало на пандемията или както казват на 100 хиляди. Та Габрово отдавана е много под тези 100, незнам дали имаме и 50 хиляди. В моента неможе да са толкова по простата причина че в 3-те болници няма толкова легла като цяло, но тази цифра е стряскащаи и всява паника. Май забравих, че числата са за цялата област, но пак са стряскащи.
        Другото, което ме дразни е за магистрала Хемус. От 9-те участъка 6 били незаконни, че взривете сега построеното от старата власт, както направихте с мавзолея и започнете отначало за да си пишете активи. Откакто комунягите дойдоха пак на власт невиждам нещо градивно да са направили, само плюят и рушат, играят на гонене на вещици. А бе, нямам думи да опиша всичко което ми е дотегнало от бългаските политици. ББ колкото и лош да е поне има нещо на яве. Габрово има голяма разлика в развитието си, става дума например за улици, градинки, детски площадки и т.н.
        Последна редакция от NikMar; 29.10.2021, 20:49.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          Абе няма проблем, тиквата пълни чекмеджетата, всичко незаконно, дето барнеш помия, ама оставало нещо след него. И най вече сегашните са комунисти, а тиквата е анти комунист, хахахахахаха

          Коментар


            Парите нямат партииии -чекмеджетата бяха празни на първата снимка нали се разбра .
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              NikMar сегашният здравен министър има много видеа в които обяснява как няма починал от ковид а с ковид, доказано в цял свят и всякакви разни от истината. В момента в който стана политик и се завъртя хиляди пъти на 180* и сега пее друга песен. Затова за да е здрав човек е нужно минимално количество стрес, не гледам тъпите новини или ако случайно попадна на тях се присмивам. Защото всичко е страшно преувеличено. Ако всеки разумен човек си подреди събитията от началото до ден днешен ще му светне лампата в главата.
              За магистралите и това което е направено, всичко е само кражба. Защото качеството е 0 а парите много. Онзи ден минах през новостроящата се отсечка към Калотина и въобще не е добре. Казичане г. Искър се ремонтира по 6-7.... пъти в годината, целият участък е изграден от кръпки и постоянно има дупки. За парите които се взимат за кърпенето за една година, щяха да го преасфалтират два пъти и да приключи драмата.
              Абсурдите са много в БГ, но абсурдите ние ги позволяваме.
              Сега се сетих и за Калотина. Влизам и ми дават 24 часа да предоставя отрицателен тест иначе ме слагат под карантина. Е хубаво де, ама през тези 24ч какво правим, разхождам се където поискам.
              Като си направиш ПСР 72ч си неуязвим, може да ходиш където поискаш. Сега идва по интересното, бързият тест обаче ти дава 48ч супер сили.
              Та като цяло има само едни пари и нищо друго. И страшно много глупости с които пълнят главите на хората, в момента познавам доста народ които са страшно много във филма и направо умират от една хрема.

              Коментар


                Сертификат уж не трябвало да се търси при влизане казва здравната европейска организация-но друг начин не виждам как да се спре влизането на болни в страната.Те -болните-дойдоха от вън не сме е измислили ние тази болест .
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  Гласувахте ли? Аз като редови българин изпълних своето задължение. И както винаги има кусури при гласуването. Снощи по телевизията казаха какъв е реда при гласуване. Едното на което обърнах внимание е, че членовете на ИК нямат право да ти докосват личната карта, но преди мен на всички им ги вземаха както едно време. Да ама аз не им я дадох. Казх им че нямат право да я докосват по закон, а те "нали трябва да ти вземем личните данни", " ами вземете ги без да я докосвате, тя си е моя", а една лелка се изцепи, че картата била на държавата. Казвам й "там пише Лична карта на ... еди кой си, значи си е моя и нямате право да ми я докосвате, четете и вземете данните, но не я пипайте". Накрая къндисаха, няма къде да отидат. Насъсках и домочадието и познати да не си я дават. Въпреки че казах и на жената, но тя мина преди мен и не се запъна, а бе женска работа, неможела така.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    Картата ти не е твоя, както са ти казали.
                    И не разбирам желанието да не улесняваш хората, защото такова право си имал. То и не трябва да превишаваш никога ограничение на скоростта, но може би го правиш.
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      Като им показах картата нима ги зтрудних? Колкото до това дали картата е моя или не, в случая няма значение, тя ми е дадена и аз трябва да я съхранявам, а те трябва да спазват законите, аз не съм ги нарушил, а те да. Ако не беше пандемията нямаше да го правя на въпрос. Сега сигурно ще кажеш, че ходим да пазаруваме и докосваме какво ли не, но принципа си е принцип.
                      Последна редакция от NikMar; 14.11.2021, 17:29.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        Ами затруднил си ги. Пробвай жена ти да ти покаже картата й и след това ти да си я държиш, за да преписваш данни, които не трябва да грешиш и сподели как е по-трудно.
                        И защо позволяваш чрез държане на картата да караш хората да се приближават до теб и да ти дишат в ръката? Нали пандемия, у-а. По-лесно да си я вземеш и само нея да дезинфекцираш, вместо ръцете, якето и т.н.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          Шифиорската книжка също ли е забранено да ми пипат? Колега ВО, ти знайш ли колко е скъп спирта особено миналата година, 16 лева я купих първата бутилка следващите 4 или пет бяха на нормалните 8 лева
                          LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                          ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                          Коментар


                            Направи ми впечатление, че всички от комисията в моята секция бяха с хирургически ръкавици, не че някъде бяха оставили дезинфектант.
                            Защо не си вземеш някакво защитно калъфче за личната карта, или както казa BO, просто не я дезинфекцираш, след като са я докосвали? В повечето мокри кърпи има и спирт.
                            И преди е имало гадости преди въпросната пандемия, ще продължават да съществуват, но вече има и лесно достъпни дезинфектанти.

                            Коментар


                              blue_coconut написа: Преглед на мнението
                              Направи ми впечатление, че всички от комисията в моята секция бяха с хирургически ръкавици, не че някъде бяха оставили дезинфектант.
                              Защо не си вземеш някакво защитно калъфче за личната карта, или както казa BO, просто не я дезинфекцираш, след като са я докосвали? В повечето мокри кърпи има и спирт.
                              И преди е имало гадости преди въпросната пандемия, ще продължават да съществуват, но вече има и лесно достъпни дезинфектанти.
                              Тези ръкавици се ползват не случайно при хирургични операции - пазят от заразяване в двете посоки при наличието на открити рани/разрези и кръв и други телесни течности.
                              При 'наплашената' употреба - реално всякакви вируси и бактерии се задържат в пъти по-добре върху порестата повърхност на ръкавиците - а 'ползувателите' не спазват добрите практики за употреба и ефекта е обратен. Втори ефект е зверското изпотяване на ръцете вътре в ръкавиците, отварянето на порите и повишен риск от всякакви патогени след свалянето на ръкавиците.
                              Изкупуване на автомобили на добри цени
                              /////

                              Коментар


                                А истината е, че колкото повече се филмирате ще прекарате каквото и да било по зле. Човек неволно си докосва лицето между 3 и 1600 пъти на ден, сега ми кажете какво правим.
                                Също така можете да бъдете сигурни, че ако ще и в презерватив да се заврете, ако ще се разболявате ще се случи. А сами можете да си отговорите на въпроса дали наистина е много заразно. Давали са го по телевизора а и най вероятно всеки го е наблюдавал вкъщи, работа и т.н По друг начин казано аз съм болен а цялото семейство е здраво. Както и обратното, те болни а аз здрав. Положението е същото и сега, наблюдавах го няколко пъти и няма как да ме убедят, че този вирус е супер заразен. Последният колега който излезе "положителен" миналата седмица е имал контакт с доста други, пък само той болен.
                                Затова трите неща които всеки човек трябва да знае:
                                1 ако се срещнеш с вируса не значи, че ще се заразиш
                                2 ако се заразиш не значи, че ще се разболееш
                                3 ако се разболееш не значи, че ще умреш

                                Коментар

                                Working...
                                X